24
Tiger Woods PGA Tour 2010 Online
  • tobias88
    #1
    Kint van a méltó folytatása a Tiger Woods PGA Tour sorozatnak, méghozzá elég érdekes megoldással!

    A játék még csak béta verzió, viszont ingyenes, és a teljes játék is ingyenes lesz (valószínű hogy jobb ütőkért kell(ene) majd valós pénzzel fizetni)!

    Csak regisztrálni kell a http://tigerwoodspgatour.easports.com/ honlapon, és már játszhatunk is a kiválasztott tornán a böngészőben!

    Ahhoz képest, hogy a böngészőnkben játszunk, a játék viszonylag szép lett és jól optimalizált!

    Mindenkinek jó játékot!
  • tobias88
    #2
    Vagy aki nem szeret keresgélni:

    Középen a Get started mellett emailt meg kell adni, és a kapott jelszóval be lehet lépni, amit egyből majd meg is kell változtatni
  • barcames
    #3
    ki se jött pc-re
  • tobias88
    #4
    Érdekes, akkor én hogy játszom a bétával? Okoska...
  • csige791
    #5
    Jó játék, beléptem most a Hungarian Club-ba. Még csak 4-en vagyunk. Eddig egy online meccset nyomtam a többi offline ment. Ingyenes játékhoz képest maximálisan megvagyok elégedve a játékkal.
  • MR ME
    #6
    south parkban érdekesebb volt a játékmenet :(
  • tobias88
    #7
    Hát igen, jobb lett volna, ha olyan verziót adnak ki, de azért ez sem lett rossz
  • tobias88
    #8
    Én is beléptem, így már elértük az 5öt! Már 30%on van az ütés erőm a játékosnál a driernél, de még nem tapasztaltam valódi fejlődést, max 280 yardot tudok ütni, de átlag a 250, azt chaten meg lehet olvasni, hogy ők 300 felett ütnek rendesen...
  • Fabio Capello
    #9
    én már bennvagyok, level 7 leszek nemsoká :)

    puttingon jó lenne javítani, piszoknehéz azt tisztességesen megcsinálni.

    Egyébként vegyetek fel, hogy legyen +XP, a nickem Phoenicis, mindenkit visszaigazolok :)
  • triplet
    #10
    Hogy sikerült belépnetek? Nekem nincs ott a get started gomb:S
    azt írja hogy fejlesztés alatt van:S
  • gyepesjoint
    #11
    ha már a tiger woods név ott van,akkor gondolom lehet benne huzogatni feka seggeket
  • tobias88
    #12
    2 órája van csak ez, eddig működött.
  • AntiHero
    #13
    A nevem xAntiHerox vegyetek fel fannak:D
  • Fabio Capello
    #14
    szeva Anti... mér volt az az érzésem, hogy te is SG-ről jöttél C&C-re XD

    amúgy jött egy új pálya, most azt tesztelgetem, +4 a rekordom :)
  • triplet
    #15
    Én ezt nem értem. Végigvittem 18 lyukat, erre bejön az ablak hogy mennyi ütésből teljesítettem, és oda volt írva hogy close the window. Mondom ok. Erre kiírja hogy bezártam az ablakot mielőtt befejeztem volna a játékot:|
    wtf?!
  • navahok
    #16
    Én eddig bármikor bezártam az ablakot mindig ugyan onnan folytatta ahol abbahagytam.
    Egyébként én is beléptem a Hungarian Club-ba erasmus4 néven.

    Nézegettem miket lehet venni a Shopban különféle bonust adó dolgokat de csak x ideig használhatóak :(.
  • tobias88
    #17
    Jaja, ezért éri meg inkább a játékost fejleszteni! Egyébként minél több fanod van, annál több xp-t kapsz, szóval oda vissza mennek a jelölgetések ezerrel, és minél jobb a fanod, akit beteszel a szponzorba, annál több pénzt kapsz (feltéve ha aznap belép)
  • tobias88
    #18
    A csoportnál írja ezt ki amikor szöveget akarok írni:

    Could not create a new comment because
    text in your comment was determined to be profane and cannot be posted.

    mi az a profane?
  • Fabio Capello
    #19
    hát

    1. valami sértőt írtál bele, ami benne van a cenzúrarendszerben (1. jelentés=sértő, szentségtörő)

    2. beavatatlan vagy :D:D:D
  • tobias88
    #20
    Nem tudom mi volt a sértő, de sikerült szűkszavúbban leírni, úgy elfogadta!
  • Fabio Capello
    #21
    lehet csak sokallta a karszámot :)

    Tessék bejelölni ismerősnek emberek, hadd gyűljön az XP, mindenkit visszaigazolok :) Ingame: Phoenicis
  • navahok
    #22
    Napról napra lassabban tölti be, ideje lenne ha csinálnának valamit a leterheléssel.
  • tobias88
    #23
    fizetős lett nagyjából, zárható szerintem a téma, annyit közel sem ér meg a játék
  • Fabio Capello
    #24
    Hmm... Uccsó hozzászólás három hónapja... látom ennyi volt :D