23
  • Sliderx
    #23
    Menjetek szobára.
  • Seth74
    #22
    Fikázással te nyitottál ,a pofázás meg ahogyan látom a neveltetésed kísérőjelensége lehetett.
    Neked sem általánosba kellene menned, az érzelmi intelleigenciád alapján vhol a szúnyoglárva szintjén lehetsz.
  • FefeeX
    #21
    Örülök, hogy azért vannak itt értelmes emberek is.
    Emberünk látatlanban is annyira utálja az Avatart, hogy akinek egyáltalán véletlenül olyan véleménye van, ami egy picit jobban tüntetné fel, azt már egyből próbálja alázni, értelmezés és minden hasonló nélkül...
  • bippo
    #20
    Köszi. (csak lusta voltam, bevallom)
    Seth74: a két szó szerintem sem ugyanaz, a 'hiszti'-nek van egy negatív többletjelentése.
  • Rotcsa
    #19
    Viktor, Viktor... mit is várhatunk még tőled? Meglepetést ezúttal sem okoztál!
  • FefeeX
    #18
    Ember, nézz már körül, mielőtt össze vissza pofázol meg fikázol.
    hiszti <> hisztéria (GYK nem egyenlő) --> menjetek vissza az általánosba, viktorral együtt, mert van itt még mit tanulni...
  • Seth74
    #17
    Ha szerinted FefeeeXnek igaza van akkor amikor más értelmi képességeit degradálja, mert nem ért vele egyet akkor gratula.
    Bár igaz, a net vhol arról szól ,hogy névtelenül fikázzak vmit ha nem értek egyet a másikal, de még arra sem vette a fáradtságot, hogy megindokolja miért nem ért egyet a szerzővel, csak zsigerből fikázott egyet.

    Egyébként az nem tudom miért elítélendő ha hisztériának nevezi azt ami az Avatar körül kialakult, nem is emlékszem volt-e film ami körül ekkora hype volt.
    Engem nemes egyszerűsééggel lehülyézett pár ismerősöm amiért nem mentem el megnézni, mert nem érdekelt és persze ezért tuti velem van baj(nekem is gondok vannak az értelmi képességeimmel tuti)
  • FefeeX
    #16
    Te amúgy másik SG-t olvasol? Pozitív kritika? Az, hogy lesablonozta és gyakorlatilag értéktelen szarnak állította be? Amellett, hogy szintén úgy írt az IMAXról, hogy még a közelében sem volt soha? Nemár...
    De mondom, a kritikaírás szíve joga mindenkinek, aztán lehet tetszeni-nemtetszeni (no nem olyan paraszt stílusban, mint Seth74, de szegény messze lakik a bekötőúttól). Viszont az, hogy egy elméletileg nívós oldalon egy szerencsétlen barom irreleváns szavakat használ, mert fogalma nincs a magyar nyelvről, már rég ki kellett volna rúgni...
  • FefeeX
    #15
    Oh, valóban? Öreg, tanulj már meg magyarul, viktorkával együtt... Kb teszek rá mit ír a cikkben, de ez a "kifejezés" egyértelműen bizonyítja, hogy félanalfabéta, veled együtt.
  • kalapos01
    #14
    Szerintem kevered egy másik oldallal, legalábbis akkor nem írnál baromságot. Itt éppen gusztustalan Avatar istenítés folyik, keress csak rá a film címére. A kritika is kihozta jóra a filmet, azóta meg alig van nap, amikor Avatar hír.
  • Kferro
    #13
    Szerintem meg FeFeeX-nek igaza van.
    Szekeres Viktor valamiért zsigerből utálja azt a filmet, ami sok embernek okozott örömöt. Ennek eredményeképpen sorra jelennek meg tőle a filmet ócsáróló cikkek, amik már-már a szakmai etika határait feszegetik, ráadásul tele vannak hibával.
  • Seth74
    #12
    Szerintem ezzel a hozzászólással magadról prezentáltad ,hogy fogyatékos vagy.
  • mujahedin
    #11
    pedig az a jó szó amit arra kell használni :)
  • Narxis
    #10
    véééééééégre...
  • tommygear
    #9
    itt az ideje már
  • bmw
    #8
    Az alice egy nagy baromsag.....
  • Silenzio
    #7
    Kissé kárörvendő a cikk úgy érzem. Csak épp nincs mi fölött kárörvendeni, másrészt az Aliz legfeljebb egy tisztes közepes. A cikk szerzője egyrészt vállalja kilétét, ha már nyommer, másrészt bekaphatja a hátam.
  • kalapos01
    #6
    Használd a keresőt, jó lesz neked. A "hiszti" létét egyébként remekül igazolja az egy, tök irreleváns szó miatt kommentelők hisztije.
  • bippo
    #5
    Egy ilyen valami-hisztis hír volt már, nem? Nem emlékszem pontosan, ott is tévesen volt használva a 'hiszti' a film körüli hisztériára, és ott is panaszkodtak az olvasók.
  • zaki
    #4
    MONNYON LE VINNI!!!!4négy
  • FefeeX
    #3
    avatar-hiszti... Viktor, gratulálok, az értelmi képességed megint megcsillogtattad...
  • mujahedin
    #2
    "Legutóbb talán az Alkonyat és az Újhold premierjét követte akkora hisztéria, mint az Avatarát"

    nem inkább -ét?
  • Ulquiorra
    #1
    Nem vagyok nagy avatar fan, de ez a cikk akkor is gáz.