209
LotR :War in the North
  • wedge31
    #1
    Warner Bros. és a Snowblind közös Gyűrűk Ura akció-szerepjátékon dolgozik, War in the North címmel. Az anyag erősen kooperatív orientált lesz, legfeljebb hárman harcolhatunk együtt Szauron seregei ellen. A hentelés mellett komoly szerepet kapnak az RPG elemek is: számíthatunk karakterfejlesztésres és többféle skill-fára. Megjelenés jövőre, PC, PS3 és Xbox 360 platformokra.

    Egyelőre nem ismert, hogy a történet pontosan mikor játszódik, s milyen szereplőket állít középpontba, ám a cím alapján viszonylagos biztonsággal tippelhetjük meg, hogy a Gyűrűháború előtt zajló küzdelmeket mutatja be, amikor a dúnadánok Északon harcoltak a Boszorkányúr ellen

    Trailer

  • Carloska
    #2
    elég kellemes trailer
  • Narxis
    #3
    Imáim meghallgatásra találtak, bár anno a Conquest is jól indult trailerek alapján aztán lett egy középszerű játék belőle. Remélem ezt nem cseszik el. Én megveszem ha tényleg jó lesz.
  • kastil
    #4
    Gyűrűk Ura nálam alapból nyerő, főleg ilyen kategóriában. Remélem a megvalósítás sem lesz elcseszve!
    Jelenleg cant wait kategória.
  • Laceee
    #5
    egy rakás szar lesz ami csak egy nagyon szűk rétegnek fog bejönni.
  • grebber
    #6
    "A Warner bemutatta legújabb The Lord of the Rings játékát War in the North alcímmel. Az akció-szerepjáték PC-re, PS3-ra és Xbox 360-ra készül, várhatóan jövőre jön ki és az "érettebb közönséget" célozza meg.

    A War in the North nem egy megszokott LoTR játék lesz, ugyanis egy új sztori vonalat hoz Középfölde eddig még nem látott vidékeire, ráadásul új karakterekkel. Persze azért ellátogat majd a Szövetség által kitaposott vidékekre is, szóval nem marad el a nosztalgia sem, de nem ezen lesz a hangsúly. Lehetőség lesz online kooperatív játékra, maximum 3 emberrel, és a honlap alapján 3 fajból választhatunk karakterünk elkészítésénél: törp, tünde és ember. Ezen kívül kiterjedt testreszabhatóságot, több féle co-op beállítást, fejleszthető képességeket (ability), fegyvereket és tulajdonságokat (skill) ígérnek.

    A játék fejlesztője a Snowblind Studios, akik listáján olyan játékok állnak, mint a Baldur's Gate: Dark Alliance (2001), Champions of Norrath (2004, ez az Everquest konzolos adaptációja), Champions: Return to Arms (2005), Justice League Heroes (2006) vagy az XBLA-s Death Tank."

    info: Ipon
  • kastil
    #7
    [url=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1268915690&no=38]#38[/url]

    Nem baj, kotródj csak vissza a helyedre, és nyalogasd a sebeid.
    Sértődött hülyegyerek.
  • kastil
    #8
    Papírforma.

    Majd ha látunk is valamit.
  • kastil
    #9
    #6-ra
  • wedge31
    #10
    " érettebb közönséget " - vajon mit takar eröszak ,szex ? / reménykedik /
  • Narxis
    #11
    Meg ne üsselek.
  • Laceee
    #12

    #7
    Én csak belinkeltem a hsz-d amit másik topikba odaböffentettél, egyébként ha valami nem tetszik akkor nem szokásom lefosozni, inkább nem szólok hozzá a témához, tegyél te is így kisfiam.
  • kastil
    #13
    Nem linkeltél semmit.

    Én meg majd inkább úgy teszek, ahogy azt én jónak látom, rendben van?

    Narxis aláírása pont jó is.
  • Laceee
    #14
    Gyere várlak édes.
    idézet:
    a véleményem kifejtése(még ha negatív is) meg nem egyenlő a flémeléssel.
  • kastil
    #15
    El vagy tévedve. Nem a hozzászólása, hanem az aláírása.

    Engem nem érdekel, ha flémelsz, sőt... kifejezetten tetszik, nem bratyizni járok sg-re.
  • Laceee
    #16
    Énsem, de azértsem, hogy a másikat basztassam (kivétel erősíti a szabályt).
    Ha valami nem tetszik, vagy többet várt az ember tőle, azt normálisan is le lehet írni.
  • kastil
    #17
    A sajátos kis stílusomban, de először megtettem. Viszont a srác is úgy védte a játékot, hogy csak videót látott róla. Így jó ez.
  • pxxl
    #18
    topig harc :D
  • Bruk
    #19
    Gyp
  • wedge31
    #20
    The Lord of the Rings: War in the North First Impressions.



    Az E3-on majdan bemutatásra kerülö demoban három fös partyban nyomulnak:

    - Dwarf = warrior = Close Damage Dealer.
    - Elf = rogue/ranger = Support Damage Dealer.
    - Human = loremaster = Magic support and healer.

    Ez a három race és három class lesz a játékban / a racel nincs bajom de egy-két class szerintem még elférne/
  • wedge31
    #21
    Lord of the Rings: War in the North - Overland trailer.

  • Prince23
    #22
    Gamescom Pre-trailer
  • Tower Guard
    #23
    Mindenféleképpen várós!
    Remélem majd egy ilyen kis bónuszként lehet majd választani a szövetség karakterei közül, miután ki lett játszva vagy ilyesmi.
  • wedge31
    #24
    " Untold Story " Trailer

  • grebber
    #25
    Új képek
  • wedge31
    #26
    The Black Númenórean Trailer.


  • Jakuza001
    #27
    :(
    2011-ben azert ennel tobb kellene.
  • Prince23
    #28
    wtf?

    Gameplay video

    ez eléggé olyan mint az előző GYU tps játék. Irányításra.
  • wedge31
    #29
    The Lord of the Rings: War in the North Developer Diary Video #1


  • grebber
    #30
    Há jó lesz ez!
  • wedge31
    #31
    Új trailer.

  • mike01010101
    #32
    Egyre igéretesebb. Kicsit háttérben van a nagy nevű rpg-k mögött, de egész jónak tűnik
  • Jakuza001
    #33
    Szerintem meg olyan, mint egy gagyi konzolos arcade action-rpg fosh.
  • Prince23
    #34
    ez mi a tököm? bmeg már mindent gyorsítanak manapság? epic fail.



    vagy inkább unepik szar
  • Prince23
    #35
    konzol fos
  • wedge31
    #36
    Ezt erősen elnézted mert ebbe semmi gyorsitás nincs...
  • grebber
    #37
    Videót nézve szerintem a nyilazás sebességére gondol már már vetekszik egy gépfegyver sebességével
  • wedge31
    #38
    Upgradelt attack speed, most ez kell a népnek a lassúság nem menö.
  • zorrobomber
    #39
    Ez nem úgy volt hogy RPG lesz?
  • Prince23
    #40
    De úgy volt.