14
Nokia E72 eszmecsere
  • themiddleF
    #1
    Mivel nem találtam semmilyen topikot erről a telefonról, így bátorkodtam nyitni egyet neki, elvégre, megérdemel a teló egy külön fület.
    Sajnos, egy problémával kell kezdenem.
    A telefonom (Nokia E72 Grey-Steel) az otthon wlan keresésnél, látja a routeremet, beírom a jelszót, majd a csatlakozás helyett, újratölti a main screen-t, és frissít egyet, de sajnos nem csatlakozik a routerhez.
    Viszont ha a böngésző megnyitása után pedig ki tudom választani a wlan-t, és használni is tudom.
    Értem, hogy nem kellene siránkoznom, elvégre megy, csak nem szeretem magam körül a rendellenes viselkedést. Remélhetőleg valaki tud valami okosat mondani!

    Szép napot mindenkinek.
  • Wolfsnack
    #2
    off: a dobozt ne dobd ki, jól jöhet egy kormány ellenes tüntetésen
  • LaszloLedzenyi
    #3
    sőt akár 3 milla is belefér tárolni
  • themiddleF
    #4
    pfff xD
    te mivel nyomod? Samsung, LG, iPhone?
  • themiddleF
    #5
    vagy kingbond... xD
  • Szoki333
    #6
    Szájfonnal! nincs vetélytársa..
  • Sadist
    #7
    Azért ha választani kéne egy iPhone meg egy Nokia N900 között, nagy dilemma előtt állnék.
  • Szoki333
    #8
    talán. De az érintőkijelzője minden egyéb terméket magason ver..
  • themiddleF
    #9
    iPhone vagy N900???? xD
    hát, ha dilemmát okozna egy ilyen döntés, akkor nem igazán vagy képben a mobilvilággal...persze, ez nem degradálás, de összehasonlíthatatlan a kettő. Sztem ha nem is Európában, de sajnos Magyarországon, olyan az iPhone, mint gumicsizmával a Balatonban. Függetlenül attól, hogy az iPhone egy tényleg jó cucc, jól használható, szép??, én 100%-ig az N900-at ajánlom, ha betekintésre vágysz a lehetőségek tárházába. Elvégre nyílt forráskód, gyönyörűen kivitelezett material, masszív, sprinter.

    "Nagy körültekintéssel kell megírni egy ilyen cikket. A régi iPhone is olyan készülék, amelynek megítélése máig véleményes, egyesek istenítik, mások leszólják, s mindkét tábornak van igazsága. Nehéz persze objektívnek maradni, az ember ugyanis kétféleképp reagálhat egy termék körüli felhajtásra. Vagy azt mondja, hogy hmm, ez biztos tényleg nagyon jó lehet, ha ennyien odavannak érte, vagy pedig azt gondolja, hogy pff, már megint itt egy túlmarketingezett hype övezte divatcucc."

    (Bog)
  • overx
    #10
    [IMG][/IMG]
  • overx
    #11
    oops ezt nemide akartam bocs :)
  • JTBM
    #12
    Ha valaki tudor telefon ügyekben...

    A problémám minden Nokia telefonnal az, hogy bejövő hívásnál azonnal felold a keyboard lock.

    Emiatt aztán a telefon nem használható, mert bejövő hívásnál felveszi, leteszi, felhív valaki mást, néha elindít valami alkalmazást...

    Tud valaki olyan telefont, ami "normálisan" működik és akkor kapcsol ki a kib*szott keyboard lock, amikor én kikapcsolom?
  • themiddleF
    #13
    el kell h keserítselek. Nem létezik olyan telefon, amit bejövő hívásnál, ne a felvevő gombbal kellene felvenni. Ha hívnak, akkor azért van a felvevő gomb, hogy annak a megnyomásával döntsd el, h akarsz e beszélni vagy sem. Elég abnormális lenne, ha a válasz előtt, ki kéne oldanod a billentyűzárat. Nem? :S
  • ZilogR
    #14
    Ha valakinek van egy eladó, árral és paraméterekkel dobjon privátot, pls!