69
Bloodline Champions
  • AnarchoiD
    #1
    Ez egy DOTA nyomvonalaban halado (mar vagy a 3. tronkovetelo ;) PVP game


    Lehet jelentkeszni betazni

    Hogy mivel probal kitunni majd a tobbi kozul az majd kiderul, en most csomizom az installt ;)




  • AnarchoiD
    #2
    allat a hozzaszolasom felet megette a forum ;)




    Beta-ra jelentkezes

  • AnarchoiD
    #3



  • Zomil
    #4
    grafikára nekem egyböl a league of legends jutott eszembe. meglesem, de nem füzök hozzá nagy reményt :)
  • Unknow
    #5
    Azért érdekesnek tűnik :P
  • AnarchoiD
    #6
    Elso benyomason : rettenets iranyitas WASD -al mozogsz .... ;) nem a klikkelgetos amit megszoktam igy mar sok gomb nyomkodasa kell a + 6 kepesseghez ;)

    egyenlore 3-3-3-3 Healer, ranged, Tank ,melee van + 6 palya (amennyivel meg lol/hon sem buszkelkedhet

    A jatekot XNA -ban/val/vel irtak.... ;( ami azert sejtet valamit... johogy nem visualbasicban ;)
  • Lammer
    #7
    aaa' akkor ez sajnos forget it :) (bikozofiranyitas)
  • Kry
    #8
    Én azért jelentkeztem bétára, érdekesnek tünik, ez az aztékos világ teccetös. Irányitostól kicsit tartok hogy fos lesz, de majd kiderül. :P
  • zsakosfrodo2
    #9
    Indul a Closed Beta Phase 2, osztottak új kulcsokat azok között, akik jelentkeztek. (pl én is kaptam :D)
  • RaSzTaH
    #10
    ha esetleg valakinek van beta friend invite-ja szívesen fogadnám ide: [email protected] ty
  • Arnoux
    #11
    Tegnap küldtek beta kulcsot, már játszottam vele párat.
    Nagyon tetszik a játék, az alap dolgok elég hamar elsajátíthatók. 16 hero és 11 pálya van benne, megjelenésre 24 hőst terveznek. Ami a legjobban tetszik, h gyors a játékmenet. Egy teljes játék addig tart amíg egyik csapat eléri a 4 wint, ez 10 percnél szerintem sosem volt több, aztán visszakerülünk a lobby-ba, mindenki nyomja a readyt és mehet a következő game.
    Az irányítás király. Vannak castolós spellek de végül oda lövöm ahol éppen az egér van. (Először azt hittem, h 3 sec-est elkezdem castolni és mire letelt a 3sec elmegy onnan az ellenfél:D)
  • Tatyla
    #12
    most az előbb kipróbáltam,hát érdekes de nem biztos hogy hosszú éltű lesz majd még nézegetem...
  • oreal
    #13
    en nekem jatszhato eddig :) ma jatszottam 1 matchet League of Legends-be,alig vartam vege legyen es mehessek vissza Bloodline-zni.Ajanlom mindenkinek, nem kell sok mindent elvarni tolle, ingyenes, akcio dus,turheto grafika,fair play!!! ingyen ennel tobbet nem is kell szerintem elvarni.
  • oreal
    #14
    ha valaki kapott esetleg beta kulcsot es nem erdekli a jatek akkor elkuldheti nekem,megkoszonom. Haverokkal szeretnenk egymas ellen jatszani csak 1 kulcsunk van eddig. egyebkent aki meg jatszik vegyen fel ingame : CriticalHit
  • Rosewilldecay
    #15
    Sziasztok, nagyon megtetszett a játék, és ha valakinek lenne egy szabad béta kulcsa a számomra hogy kipróbálhassam a játékot, annak nagyon örülnék! :)
  • Myrddraal
    #16
    ITT több oldalt is felsorolnak, ahol beta kulcsokhoz jutni! Hátha érdekel valakit.
  • Myrddraal
    #17
    *kulcsokhoz lehet
  • XenHai
    #18
    Én is le töltöttem!
  • XenHai
    #19
    Egész jó a game!
  • Cat 02 #20
    Háát, picit HC ez nekem :D
  • Murder3
    #21
    Én is játszok vele, sztem nem rossz

  • ricsa008
    #22
    na jelentkeztem én is
    mennyi idő kb amíg megjön a visszajelzés?
  • Cat 02 #23
    http://www.facebook.com/notes/xfire/-over-300-gamers-on-xfire-are-battling-for-the-alienware-alx-desktop-share-and-l/108780682524088

    Itt keress kulcsot, lehet valamelyik jó még
  • Pio
    #24
    Közben ha valaki lemaradt volna: open béta a játék, nem kell semmilyen kulcs, lehet regelni aztán hadd szóljon.

    Én amúgy nem hasonlítanám annyira a dota/hon/lol játékokhoz. A nézet hasonló és itt is hősök vannak képességekkel, de a játékmenet egészen más. Említve lett már, hogy az irányítás wasd-vel történik, a skillekkel célozni is kell tudni, nem elég kitargetolni az illetőt, satöbbi.
    A játékmódok is egészen mások, team deathmatch például a legnépszerűbb, de alapvetően egy arénaharcról van szó és nem két bázis közötti harcról. Nincs fejlődés játék közben (csak egy töltődő csík, amivel egy ultimate képességet lehet elsütni vagy némelyik alap képességet erősíteni), nincsenek shopok, creepek.

    Fura amúgy, hogy ennyire zéró népszerűsége van a játéknak, pedig elég érdekes darab.

  • Cat 02 #25
    Conquestben el voltam vele, de nem fogott meg :/
  • Zomil
    #26
    Néhány dolog miatt nem fogott meg.
    Egyrész sztem nagyon kevés hös van, másrész sztem iszonyat erösek a cc-k a játékban. Legutoljára mikor játszottam vele még lehetett ugyanolyan hös 1 csapatban ami elég gagyi.
    Valahogy nem fogott meg az egész hangulata. Sokat kell gyakorolni, h jó legyél mivel szinte minden skill skillshot még a healek is. Igazábol egy egyszerü játékmenettel, gyors pofon egyszerü skillekkel és sok hössel lenne igazán nagy népszerüsége, igy csak a hc réteget mozgatja meg.
  • lolSL
    #27
    stream egy kisebb versenyről
  • lolSL
    #28
    megjelent a game.
  • Jeffjohnson
    #29
    Kb. mennyien játszotok? Van-e magyar klán?
  • BoneDragon
    #30
    Hali.

    Engem egyáltalán nem akar beengedni a játék. Már reseteltem pass-t is de semmi eredmény. Másnál is van ilyen vagy csak nálam? Ha mégse sikerülne bejelentkezni, csinálhatok új accot és azzal beléphetek simán? Igazából nem vágom ezt a játékot :)
  • BoneDragon
    #31
    Na 3. pass változtatás megoldotta. De a game elég gyenge. 20perc után törlés.
  • Jeffjohnson
    #32
    Nekem tetszik csak jó lenne többen játszani.
  • Pio
    #33
    Azt jól láttam, hogy 600 a napi bloodcoin limit és 17ezerbe kerül egy bloodline? Nem könnyítették meg az ingyenélők dolgát... :)
  • Jeffjohnson
    #34
    9000 a heti limit ahogy hallottam de ebben nincs benne az achievementek után kapott összeg meg szerintem a ladderen elért sem és igen 17k egy új karakter de szerintem nincs azzal baj akinek tetszik a játék az 2 hetet tud várni.Meg úgysem fogsz 10 karival játszani egyszerre mert akkor egyikkel sem tudsz majd igazán jól.
  • Pio
    #35
    Ez mondjuk teljesen igaz, szép lassan összegyűlik az. Az ilyen kocajátékosok, mint én, akik heti 1-2-szer játszanak 1-2 meccset úgyse unnak rá ennyi idő alatt az adott héten járó 4 bloodline-ra, pár hét után pedig megvehetik a kedvencüket.
    Aki pedig komolyabban rákockulna a játékra az szerintem úgyis megveszi, a coinokat pedig gyűjtheti a jövőben megjelenő bloodline-okra.
  • koocos
    #36
    Letöltöttem ma a játékot:) Diablo2 és Dota után nekem tetszik, vannak benne nagyon jó ötletek:) Ha másnem, Diablo3ra gyakorlás, kattintós-skill kellhet még :)
  • Jeffjohnson
    #37
    Meg persze hetente más-más karakterek elérhetőek ingyen.
  • Jeffjohnson
    #38
    Hétfőtől új rotáció indul ezentúl nem szerdánként váltanak az ingyenes karik között hanem hétfőtől.
  • kokaa
    #39
    Hali,azt szeretném kérdezni h van-e magyar klán?:)..
    meg ha kérhetném,aki akarja leírná in-gamében a nevét?..jó lenne magyar játékosokkal együtt játszani,eddig még eggyel sem találkoztam.:(
  • Murder3
    #40
    A gémbe még klánok nem is elérhetők.

    Én Murder3 vagyok
    Zsolti2000
    Xycore

    őket ismerem akik aktív magyarok.