25
A tengerentúlon jól ismert humorista polgárpukkasztó sitcom-ja.
  • Neogan
    #1
    Sarah Silverman, az Amerikában régóta ismert humorista saját műsora, amiben gyakorlatilag önmaga karikatúráját alakítja; egy munkanélküli, iszákos, erkölcsi- és morális tartás nélküli, mihaszna nőt, akit a húga tart el. Nem ismer se Istent, se embert, beszól a feketéknek, a katolikusoknak, a melegeknek, a rendőröknek, és úgy egyáltalán – mindenkinek.

    Sarah Silverman olyan, mint bármelyik fiatal lány… csak kicsit szexibb, viccesebb és ismertebb. Saját programjával 2007-ben debütált a Comedy Centralon, de nem ez volt első televíziós szereplése. A Saturday Night Live írójaként kezdte pályafutását és egy-két jelentben szerepet is kapott. A sorozatfüggők találkozhattak vele a Monk második évadának egy-két epizódjában, ahol vendégszerepelt, de igazán emlékezeteset saját műsorában alakít. A Sarah Silverman programba minden belefér az abszurd dalocskáktól kezdve a vicces jelenetekig. Sarah éli a maga kis életét, közben mindenkit sérteget, nem törődik a világgal. Legtöbb idejét húgával tölti, akit tényleg Sarah húga alakít, Laura. Fontos szerepet kap a rendőr Jay és a lány két meleg szomszédja.

    (comedycentral.hu)


    Mivel még nem nyitottak neki topicot, bátorkodtam nyitni egyet. Egyesek betegesnek, mások zseniálisnak tartják a hölgy humorát, de abban valószínűleg mindenki egyetért, hogy a szatirikus humort mesteri szinten űzi :)

    Adásidők a Comedy Centralon: csütörtök: 01:00 - 01:30
    01:30 - 02:00
    péntek: 23:00 - 23:30
    23:30 - 00:00
    vasárnap: 22:00 - 22:30
    22:30 - 23:00
  • MerlinW
    #2
    Kis kitérő:

    Jimmy Kimmel ex-nője, Matt Damon és Ben Affleck jóbarátja:) Így hárman együtt pedig általában ütődött "állatok":D Persze Kimmel oldaláról nem maradhat el Brad Pitt, Robin Williams, Harrison Ford, Cameron Diaz és társaik sem:)

    Sarah Kimmelnek: I'm Fucking Matt Damon


    Kimmel Sarah-nak: I'm Fucking Ben Affleck

  • Monoton
    #3
    Ez hatalmas :DDDDDDDDD
  • Neogan
    #4
    Mindkettőt láttam, zseniális
  • MerlinW
    #5
    Ez pedig - hogy teljes legyen a kör - egy kis ráadás Kimmel és Matt Damon "párkapcsolatáról":)

  • slime001
    #6
    Imádom. Feliratot talált már valaki hozzá? Első 2 évad már elérhető.
  • Neogan
    #7
    Damon színészi játéka kitűnő :)
  • Neogan
    #8
    TSSP - mire jó a köptető :D
  • Fidolorous
    #9
    én is néha elcsíptem comedy centralon, külön tetszett hogy feliratosan nyomatják - ez követendő példa a többi csatornának ! viszont nem értem miért kell már MINDEN sorozatban és filmben a gaységet reklámozni..
  • slime001
    #10
    Azért Steve és Brian elég szolidan buzik:D Nem szokott menni a homokozás szóval engem nem zavar.
  • Besz
    #11
    "miért kell már MINDEN sorozatban és filmben a gaységet reklámozni"

    Mégis mit vártál? Ezt a sorozatot zsidók írták, rendezték, és ők is szerepelnek benne (Sarah és Laura Silverman például).

    "Sarah Silverman, az Amerikában régóta ismert humorista saját műsora, amiben gyakorlatilag önmaga karikatúráját alakítja; egy munkanélküli, iszákos, erkölcsi- és morális tartás nélküli, mihaszna nőt, akit a húga tart el. Nem ismer se Istent, se embert, beszól a feketéknek, a katolikusoknak, a melegeknek, a rendőröknek, és úgy egyáltalán – mindenkinek."

    Kivéve a zsidóknak, mert a nővére rabbi Izraelben, szóval ezt inkább kihagyja a műsorból.

    Én is láttam pár részt belőle (amikor esténként épp nem volt más érdemleges műsor), de szerintem eléggé nyers és sokszor durva humora van ennek a nőnek. Bár lehet, hogy mások pont ezért szeretik.
  • Szabi84
    #12
    nagyon jó színész ez a Matt Damon, mert nem tudom eldönteni, hogy most ezt eljátszotta vagy tényleg ideges lett?!
  • Neogan
    #13
    "Kivéve a zsidóknak, mert a nővére rabbi Izraelben, szóval ezt inkább kihagyja a műsorból."

    Tévedés, rengeteget zsidózik, szóval ők is kapnak a jóból :)
  • csgery
    #14
    "Dzsuuuuu" hogy hányszor hallom ezt egy epizód alatt:]
    Rengeteget zsidózik, ez tény:D


    Én személy szerint imádom, legalább tanulom az angolt is vele felirattal:]
  • ldavid
    #15
    a pilot még valamennyire tetszett is, de a 2. rész után már nem érdekel - és még énekel is! xD
  • Doddy a düdő
    #16
    én se tudtam eldönteni, de wiki azt írja, hogy csak megjátszották.
  • Bandew
    #17
    Egyértelműen megjátszotta!
  • angelslie
    #18
    Hétvégén láttam pár részt, egész jó :D
  • MerlinW
    #19
    Persze, hogy játék, jóbarátok mind:)
  • mumpic
    #20
    Feliratot honnan tudtok letölteni?
    Hébert meg franciát találtam annyit mint a nyű, de angol nincs sehol. Magyarban már nem is bízom hogy lesz.
  • mumpic
    #21
    Mindegymá', megértem felirat nélkül is csak hegyeznem kell a fülem, mert sokszor motyognak. :P
  • Dobronski
    #22
    Felirat kelllllllllllllllllllllllllllllllll.
  • Neogan
    #23
    Hát azt sajnos én sem találtam :(
    Jelenleg az egyetlen lehetőség, hogy magyar felirattal nézd az hogy a Comedy Centralon nézed.
  • Dobronski
    #24
    Hát, ma néztem felirat nélkül, én értettem... 1-2 poén volt, amire azt mondtam "wut??"... mindegy, anyukám miatt kéne, mert ő is szereti.
  • asdasddsadsa
    #25
    Tudja valaki estleg hogy hol találahtám meg ezt a dalt?

    http://artists.letssingit.com/sarah-silverman-lyrics-doody-song-pv7xtb1

    ez a comedy centralon ment a Sarah silverman program reklámjaként