31
online rpg
  • Probatbicol
    #1
    A Mytheon egy új, f2p online rpg , ami az görög mitológia világába kalauzol el.
    A játék izometrikus nézetben van megjelenítve, a grafika elég szép, engem a Dungeon Siege-re emlékeztet egy kicsit, persze már sokkal nagyobb felbontásban, meg persze online formában.

    A harcba meg próbáltak egy kis egyedi ízt vinni, amivel kitűnhet a rengeteg egykaptafára készült tucattermék közül, majd kiderül mennyire sikerül neki.
    Jelenleg zárt béta zajlik, úgyhogy saját képet nem tudok mutatni, csak ami már a neten van.
    Nem valószínű, hogy évekig tartó függőséget fog okozni bárkinél is, de pár órára jó szórakozást tud nyújtani a stílus kedvelőinek, ráadásul ingyenes.

    Honlap

    Trailer

    Class preview

  • kakaoskalacs
    #2
    D2 copy
  • Kicsikiraly
    #3
    akkor már inkább TQ
  • Bulykin
    #4
    szép graf
  • Probatbicol
    #5
    Lehet, hogy hasonlít ezekre, de ez tulajdonképpen egy mmorpg, pve és pvp tartalommal.
    A harcrendszer sem a klikkelgetős Diablo, itt a hangsúly a kövek gyűjtésén van. Kövek segítségével lehet varázsolni, vagy idézni valamilyen miniont, építményt. 40 slotos kő gyűjteményeket tölthetsz fel, amiből a játék mindig 6-ot ad a kezedbe egyszerre véletlenszerűen, ezeket használhatod a harcban. A kő hatása véges ideig tart, kb 1 perc, és egyszerre max 5-öt használhatsz, már ha van elég manád. Köveket találni lehet a világban, vagy kraftolni.
    A másik jellemző, hogy a mobok és idézett lények különböző tulajdonságokkal vannak felruházva és ezek között a klasszikus kő, papír, olló elv érvényesül, pl. harcos>távolsági>védekező>harcos vagy víz>tűz>levegő>víz. Ezek a viszonyok bónuszokat/büntetéseket jelentenek a sebzésben.
  • donoki
    #6
    Hali!
    Hogyan lehet bety key-t kérni?:) Mert fészbúkon írták, hogy valahol jelentkezni kell, de hol?:
  • Probatbicol
    #7
    A honlapjukon kell regisztrálni, én kb. egy hét múlva kaptam meghívót.
  • donoki
    #8
    oda már regeltem, amúgy nem azt írtad, hogy:
    "Jelenleg zárt béta zajlik, úgyhogy saját képet nem tudok mutatni, csak ami már a neten van."

    szóval ha már tudsz vele játszani, akkor miért nem tudsz saját képeket készíteni?:D
  • Fbn Lx
    #9
    hát ez mozgásban elég fosnak tűnik, pedig képen nem rossz
  • Probatbicol
    #10
    Mert a bétára való jelentkezéskor elfogadtam a szabályzatot, ami tiltja ezt.

    Fbn Lx:pedig épp fordítva van, játék közben jobban néz ki mint a képeken
  • Kiado
    #11
    Regisztráltam, egy próbát megér...
    Persze ha megjön kulcs :D
  • Probatbicol
    #12
    Nem tudom mennyi kulcsot oszthatnak szét, de esténként baromi kevesen vannak bent a játékban, 15-20 ember általában.
    Vagy nagyon kevés embert hívtak be eddig, vagy ennyire nem érdekel senkit :).
    Pedig nem rossz, el lehet lenni vele, de fejlődni is van hova, a chat pl. botrányosan kezdetleges.
  • donoki
    #13
    én is várom már egy ideje a béta kulcsot :D
  • donoki
    #14
    amúgy a regelésen kívül, jelezni kell valahol, hogy szeretnék kulcsot? vagy majd egyszer küldenek regelés után?
  • vzajcev
    #15
    "majd egyszer küldenek regelés után" ez a helyzet
  • Kiado
    #16
    Na meg is érkezett a beta key :D
  • donatus13
    #17
    Én is kaptam.
  • Kiado
    #18
    Amikor world mapon Echidna's Swamp-ra kattintok semmi nem történik, befagy a game kb. 5 percig aztán magától bezáródik :D
    Kb. 6. próbálkozásra is mindig ez van.
  • Probatbicol
    #19
    Úgy vettem észre, hogy az egyes területeket akkor tölti le a játék amikor először mész oda.Szóval a várakozás az normális, mondjuk azt nem tudom neked miért lép ki.

    Bár jobban belegondolva, a karakter generáláskor először egyből a swampba rak, az már megvolt nálad?
  • Tatyla
    #20
    karakter generálás után lépnék be de dc...
  • Probatbicol
    #21
    Elég rendesen átgyúrták a játékot, többek között most rakták bele a tutorialt is, lehet, hogy azzal van a gond. Most már kulturáltabb a chat, megjavították a mail rendszert, csomó mindent átrajzoltak, többek között a a világtérképet.
    Ami nem tetszik, hogy a free kamera mozgatást lelassították, ezt nem tudom miért kellett, állítólag visszajelzés miatt, de a régi jobb volt.
    Meg beengedtek egy csomó új embert, ezzel persze már megjelent egy kis lag is.
  • Solid Snake
    #22
    Mondjuk nekem az irányítás nem tetszik, már ráálltam a wasd, vagy klikk klikk rendszerre ez a kamerakezelés hát....
    Persze lehet hogy csak nekem fura.
  • Kiado
    #23
    Először rakott tutorial részbe, ha jól emlékszem, utána kellett kapuőrrel beszélni és akkor engedett volna swamp-ba, de kifagyott :D
    Kövinél már fővárosban voltam.
  • Kiado
    #24
    Nyitottam hivatalos fórumon egy témát a problémával kapcsolatban, tegnap óta 4 másik ember jelezte, hogy ugyan ez a gondjuk van, kifagy swamp betöltéskor.
  • Probatbicol
    #25
    Érdekes, hogy mindig pont hétvégére kapcsolják le a szervereket...
    Biztos közalkalmazottak üzemeltetik :)
  • 1414geri
    #26
    sziasztok azt szeretném kérdezni hogy hol tudnák béta kulcsot szerezni mert regisztrálni is csak azzal lehet már amikor én megnéztem kéri a béta kulcsot szóval nem tudom hogy szerezhetnék
  • Ati810
    #27
    Itt kell regisztrálni és ha belépsz akkor kapsz egyet ingyen :D
  • Probatbicol
    #28
    Holnaptól indul az open beta , most már akár azt is megvárhatod.
  • fejnelkuli
    #29
    Egesz jo!
  • Mardel
    #30
    Hali!

    Játszik még vele valaki?
    Én most töltöm le.
  • fejnelkuli
    #31
    Rift-et tolja mindenki! ;)