34
Ön nyert 4.000.000 Forintot, nincs más dolga mint vásárolni 5 darab feltöltőkártyát és bemondani a kaparás után az érvényesítőkódokat.
  • clio1616v
    #1
    ide történeteket várok, akiket már megkerestek hasonló történetekkel
  • csgery
    #2
    Édesanyámat már keresték meg ilyen történettel. Dehát, senki nem lehet ilyen hülye:D
  • Klemice
    #3
    Hova kell bemondanom az érvényesítőkódokat? engem érdekelne a 4 milló
  • hitch
    #4
    ahoz csak gratulálni tudok ha bedőlsz egy ilyennek:D
  • Tinman #5
    Már elküldtem és azonnal nyertem 4 milliót! Amin vettem 800 db. 5000 Ft-os feltöltőkártyát, most éppen azokat kapargatom, hogy elküldhessem őket.

    Küldjétek el ti is! Mert az jó!
  • Montanosz
    #6
    rengeteg idióta ember van, van egy haverom aki az iwiwen meg ilyen szarokon felrakta a családja fényképeit, telefonszámát meg ilyeneket.
    Azóta két rendőrségi ügye volt mert visszaéltek az adataival.
    Tényleg hogy lehetnek ilyen hülye emberek hogy az iwiwen megadják a valódi nevüket meg telefonszámot, címet, meg minden személyes adatot????
  • Tinman #7
    Én azt nem értem, maga az iwiw, hogy működhet... millió hülye van, nem rengeteg ^^
  • artschi2
    #8
    Most már bankszámlaszámra is nyomulnak a rohadékok.
  • Montanosz
    #9
    ja persze Csing-csung nevű kaszinókba boldogan beregelnek mert ingyen pénzt ígérnek, megadják adataikat meg letöltik a esetleg fertőzött kliens programot.
  • MR ME
    #10
    ennyire szarba van a t?
  • csgery
    #11
    Szerintem ez nem a T műve, csak valakik szivóznak. Most gondold el, hogy valaki vesz 5 feltöltőkártyát, és ha nem nyer, akkor viszont fel is jelenthetné a T-t ami viszont nem kedvező.
  • stp4trick
    #12
    kár volt kipécézni a T-mobile-t, a retket hidegen hagyja melyik szolgáltatóra hivatkozik, csak a lehúzás a lényeg
  • Calver
    #13
    mutatok jobbat
    igen, ha ezt olvasva valaki elkezd az elképesztő mértékű fájdalomtól ordítani és fejet a falba csapkodni, az csöppet sem zakkant, sőt, szerintem az erre a természetes reakció.
  • Lacee86
    #14
    Miért, akkor azt írod iwiwre, h Béluska18, lakcím Harap utca 3. ?? A neved, címed nyilvános adat, más forrásból is bárki kiderítheti. A telefonszámra nem mondom, h muszáj lenne megadni, de az is kideríthető. Én azt rühellem inkább, mikor vki nem képes beírni a saját nevét, hanem vmi idiótaságot ír be helyette, h véletlen se lehessen megtalálni, még aki ismeri az sem tudja...
    Rátérve a topikra, hát aki ilyennek bedől, az meg is érdemli.
  • akyyy
    #15
    ez kruvajó, itthon is müködik?
  • Aspyrin
    #16
    Hivatalos tájékoztatás
  • Vlala #17
    Sajnos nagyon sokan bedőlnek. Főleg az egyedül élő idősek, akiket már csak az élteti, hogy tudjon ajándékot venni az unokáknak - egy ilyen hallatán azonnal indulnak a legközelebbi trafikhoz.


  • Lacee86
    #18
    Sztem amelyik idős ember, tudja mi az a feltöltőkártya, az van annyira értelmes, h nem dől be ennek, amelyik meg szegény hiszékenyebb, tájékozatlanabb, annak meg gőze sincs mi az. Jó vannak kivételek, de nagy általánosságban ez igaz lehet. Időseket más módszerekkel "szokták" becsapni. (Jött a postás, hozta a nyugdíjat, jött a gázóra/villanyóra leolvasó stb.)
  • clio1616v
    #19
    a ténél dolgozóknak kell, hogy a nevet telefonszámot és lakcímet kiadják, vagy olyan intézmények adatbázisához férnek hozzá, internet tv szolgáltatók bankokéhoz ahol elkérik ezeket az adataidat...
  • Vlala #20
    Mamámhoz egyszer "rendőrök" néztek be, és hamis pénzt kerestek.
    Találtak is.
  • clio1616v
    #21
    bedőlnek simán... van aki annyira kapzsi... és mellette még ostobasággal is párosul...

    már nem csak feltöltőkártya kódjait kérik bediktálni, hanem azzal kecsegtetnek hogy utalják a pénzt a számlaszámodra... sőt bevonták a K&H bankot is hogy az ottani "alkalmazott" fogja őket keresni kedves női hangon... neki az a feladata, hogy a nyeremény 10%ának átutalását kérje a kiszemelt áldozattól és utána majd utalják a 4 milliót...

    és vannak akik bedőlnek, mert elvakultan akarnak nyerni
  • autoszimulator
    #22
    rengeteg ember ezen adatai benne vannak a sima tudakozóban is, nem kell ehhez belső ember
  • Garfield
    #23
    Ne beszéljünk marhaságokat, ezekhez a csalásokhoz semmi köze sem a mobilszolgáltatóknak, sem a bankoknak.
  • siposedi
    #24
    Istenem, annyira elegem van egyébként már azokból a nyereményjátékokból, ahol fizetni kell azért, hogy ESETLEG nyerjek is valamit...
    Ezt nevezem nyereményjátéknak... vegyek 20ezerért valamit, hogy nyerjek egy 10ezer ft-os ajándékot... de nem? pfff
  • andrejfej
    #25
    A netes nyereményjátékok ezért jobbak. Most ezt nyűvöm: http://www.nyeremenystart.hu/
    Egész jó cuccok...
  • mohopasi
    #26
    Hö. Ez tényleg jónak tűnik. Nem kell sorsjegyet venni, emeltdíjas sms-t küldeni, csak ingyenreg és hajrá? :) Meg kéne hívni néhány ismerőst, az plusz sorsjegy. Hm-hm :)
  • andrejfej
    #27
    Azért ne legyél mohó :D Ha nyerek, remélem nem kell adózni utána :P
  • mohopasi
    #28
    Nem... :) Megnéztem helyetted a játékszabályzatban :)
  • andrejfej
    #29
    Oké, akkor jöhet az Xbox. Vagy a laptop. Nem is! a TV! Ááááá, végülis mindegy, csak jöjjön :P
  • andrejfej
    #30
    Hopp, ma tették ki az előző heti sorsolás eredményeit, néztétek már?
  • szjuca
    #31
    Munkatársamat a múlt hétvégén hívták fel a "Szerencsejáték Zrt"-től ugyanilyen dumával.
    Majdnem beette.
  • clio1616v
    #32
    több ilyen van, most hogy jönnek az ünnepek meg még figyelmetlenebbek az emberek
  • usa911
    #33
    Hali !

    Egyik haveromat megállították az utcán , nem e akar 10rugót keresni.
    Persze , hogy akart.
    Ell kellett menni az egyik boltba venni egy telefont 40ezret kellett befizetni amit a srác odaadott neki a többi részletfizetés (kb 80ezer)
    A srác azt mondta neki , hogy a rendszerből kitudja töröltetni a tartozást.
    Szerintetek átvágták ?

    Köszönöm.
  • Büdös Bohóc
    #34
    jajj nem kell a kamu nem a haverod csinálta, hanem te, ja és megszívtad keményen :D