37
Létezik a tökéletes bűntény? Te hogy fognál hozzá?
  • Wolfsnack
    #1
    A téma adott.
    Sok film szól róla, Briliáns csapda, Ocean's sorozat, stb.
    Fikció vagy kivitelezhető?
    Hogyan kezdenél hozzá?
  • kemszi2
    #2
    csak politikusnak kell menni
  • hungary27
    #3
  • Calver
    #4
    én először is lefotóznék egy házat...
  • desigo
    #5
    menj be sittre és kérdezd meg whiskeyst,hogy hogy megy ez...
  • Tyler1
    #6
    őt elkapták úgyhogy az már nem tökéletes.
  • sanyiute
    #7
    ha lenne tökéletes bűntény akkor nem mondanám el senkinek és nem Panel lakásból neteznék hanem a Floridában lévő 3emeletes villám erkélyéről:D
  • Terensz
    #8
    Én soha nem beszélnék róla senkinek. Legfeljebb az sg-n nyitnék róla topicot.
  • desigo
    #9
    biztos megvolt az oka
    de előtte vagy 20-30 postát,bankot kipakolt
  • Vlala #10
    a briliáns csapda tolvajokról és lopásról szól. űRblásról, erőszakról szó sincs. Az inkább az Olasz meló és az Ocean's sorozat.

    Kivitelezhető, főleg a leépített rendőrségünknek és a rendőrök megnyirbált jogainak "köszönhetően".
    Magyarországon még könnyebben, mint Amerikában.
  • Bandew
    #11
    Nem bántásból, de valahol felesleges topik sztem.
    Tökéletes bűntény ma is van egy rakat. A lényege az, hogy tudhatnak is az emberek a tettről, a lényeg, hogy nem bűnténynek látják, végülis az, hogy mi a bűntény, relatív.
    Számomra az, hogy az USA kormánya folyton háborúzgat, elfogadhatatlan bűntény, az emberek többsége mégis támogatja.
    Meg aztán a "tökéletes" szót sem túl célszerű használni, mert valahol semmi sem az.
  • Dzsini
    #12
    mi számít bűnténynek? ha épp senki nincs a közelben és átmegyek a piros lámpán, az is az, és tökéletes - nem kapnak el.
  • Narxis
    #13
    Az szabálysértés. :)
  • Apus
    #14
    -.SD?asd,.asd?,.
  • SötétBarom
    #15
    :DDD
  • SötétBarom
    #16
    Én egyszer vezettem nagyon bebaszva, és nem kaptak el. Szintén tökéletes :D
  • Frayer
    #17
    Én egyszer felgyújtottam egy temetőt mert azthittem, hogy szörnyek vannak benne. És nagyon beaparáztam, és senki sem állított le. Mindenki azthitte viccelek, még paráztattak is =(.
    Aminek az lett a vége, hogy felégettem a temetőt. =(
    Tökéletes volt mert nem kaptak el.
  • angelslie
    #18
  • CheAteR88 #19
    én csak egy trafóházat de ez durvább:D:D:D
  • Tyler1
    #20
    amúgy Spektrumon van a Svindlerek c. műsor, na ők tudják mi a tökéltes bűntény :)
  • Wolfsnack
    #21
    azok csak piti pénzt szereznek, én olyanokra gondoltam amitől nyugdíjba is vonulhatsz

    de amint látom ide csak törvénytisztelő polgárok járnak [kissé csalódott de azért megnyugodott]
  • Tyler1
    #22
    nem lenne nekik nagy ügy kirámolni egy bankot se sztem. ész kell az ilyenhez, sok tervezés, még több idő. mindent számításba kell venni, 10 féle tervet csinálni, stb...

    de olvass utána Frank Abagnale-nek, ő csinálta pfofin a dolgot, és 16 évesen kezdte. A Kapj el ha tudsz c. film is az ő "bűntényeit" mutatja be. Ajánlom mindenkinek, hatalmas film. :)
  • Frayer
    #23
    kurva nagy volt az a film..bírtam amikor a faszi megy be a nyomdába, az meg ott nyomatja nagyba szenteste a hamis csekkeket. =)) hatalmas volt
  • gazgoblin
    #24
    rálőnék a rendőrpalotára majd eladnák nekik egy rakás golyóálló üveget.

    előrángatnék valami nagymagyar címert és árulnám a zászlókat, matricákat, happymeal menü játékokat. Jobb frencsájz mint a StarWars! :D

    jahogy ezek nem bűntények...affene :D

    (amúgy +fav hátha valaki benyögi a tutit)
  • David2
    #25
    itt van két tuti rablás:


    1: Ide 2 ember kell, te bemész a teszkóba preparált télikabáttal, amelynek fel vannak vágva a bélése, zsebekkel kialakítva. Bepakolod a kocsidba amit kiszeretnél vinni, és persze teszel kamu cuccokat, h ne legyen feltűnő. Elmész a kutyatápokhoz, vagy bárhova, ami nincs annyira megfigyelve, s ott a cuccokat bepakolod a kabátba. Aztán gyanútlanul vásárolsz tovább. Most jön képbe haverod, aki bombariadót telefonál be egy ótvar fülkéből. Te meg elegánsan távozol az üzletből.


    2: Ez is a teszkóval kapcsolatos, de itt jó ha van 1 pénztáros ismerős beépítve. Itt is bepakolod a kiszemelt zsákmányt a kocsiba és elmész vele a kutyakajákhoz. Ott egy jó nagy zsákot kicsit felvágod, s belepakolod a cuccokat, s óvatosan összeragasztod a nyílást. A pénztáros haver természetesen nem vesz észre semmit. Te pedig angolosan távozol a zsákmánnyal.


    remélem nem okoztam csalódást.
  • neoG
    #26
    A nem törvénytisztelőknek 1 része rács mögött van, a másik meg nem tudja használni a netet
  • passatgt
    #27
    ajánlom Hustle című angol sorozatotot, amit a BBC készít(nem Real Hustle, simán Hustle)
  • desigo
    #28
    kicsit el vagy tévedve
    a biztonsági kamerák full mindenre rálátnak
    az órádról leolvassák az időt olyan pro zoom van rajtuk

    csak az aljanép lop tescoból...
  • Pepsi Twist
    #29
    hehehe ez az én tápigom :)
  • Hegi90
    #30
    túl sok helyszínelőket néztél :D
  • Mr_no_NaMe
    #31
    Te inkább ne lopjál nagymedve. Gyere, menjünk inkább fátvágni :C
  • ZilogR
    #32
    Csinálsz egy tartalomszolgáltató céget
    Egy hívás legyen 100Ft
    Felhívod a saját tartalomszolgáltatós telefonszámodat
    Kifizeted magadnak a 100Ft-ot
    A telefonköltséged egy részét visszaigényled

    Az nyereség realizálódott, ha a szolgáltatóddal olyan megállapodásod van, h nem fizetsz többet, mint amit visszaigényelsz - sőt jóval kevesebbet.

    Felveszel pár éhenkórász egyetemistát, h övék a mobil, ha a számot hívogatják a saját SIM-edről, de azonnal kivágod őket, ha privát dumálnak a te kontódra.

    Úgy kb ez a legprimitívebb és legpitibb, ami most eszembe jutott
  • ZilogR
    #33
    > csak az aljanép lop tescoból...

    és eladja a gyáváknak... :P
  • 5Dani
    #34
    mivan?
  • ZilogR
    #35
    ez egy ötlet
    kb olyan szinten kidolgozva, mintha azt mondanám, h az atombomba úgy működik, hogy két kritikus tömeg alatti urántömböt egymásnak kell lökni, hogy kritikus tömeg feletti anyagmennyiséget kapjunk

    biztosan van itt vállalkozó, aki tud arra válaszolni, h egy vállalkozó visszaigényelheti-e a telefonhívás-kiadásainak egy részét vagy valamilyét (én nem vagyok vállalkozó, de biztosan van erre lehetőség...)

    ha ez teljesül, előállítható egy olyan állapot, amikor ez a visszaigényelt összeg meghaladja a szolgáltatónak kifizetett összeget, persze akkor, ha a szolgáltató forgalomtól függetlenül fix összeget kér havonta

    nameg ezer apró dolog van, pl. ki néz az ember körmére, ha ilyesmit csinál, hogy a saját szolgáltatását hívogatja - de atombombát sem olyan egyszerű gyártani, ahogy írtam - mégis meg tudták csinálni és AZ volt a lényege annak is, amit leírtam...
  • desigo
    #36
    hát nem sok jó ötlet volt eddig...
  • David2
    #37
    nem érzed a cinizmust