NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#42363
Zenét, vagy bármit is lehet minősiteni, de az mindég annak az egyénnek a véleménye, aki minősit, mindenki másnak tetszhet, vagy sem.
Ez a jó ebben a világban, hogy nem vagyunk egyformák, nem látjuk, halljuk ugyanazt és persze más-más hatással van az elménkre 😊
Nekem pl. a Two Hearts Collide kifejezetten tetszik ...
Ez a jó ebben a világban, hogy nem vagyunk egyformák, nem látjuk, halljuk ugyanazt és persze más-más hatással van az elménkre 😊
Nekem pl. a Two Hearts Collide kifejezetten tetszik ...
DiscoBoy
#42324
Izgatottan várom,ezt kiplakátolja é valaki,illetve kinél kerül képbe.
2 napja elérhető a kiadvány,melynek egyik remix verziója,nagyon jó.
Oké,annyit elárulok az artist név "C" betűvel kezdődik és volt a közelmúltban már egy nagy dobása,azt is én mutattam be first,nektek! 😊
Izgatottan várom,ezt kiplakátolja é valaki,illetve kinél kerül képbe.
2 napja elérhető a kiadvány,melynek egyik remix verziója,nagyon jó.
Oké,annyit elárulok az artist név "C" betűvel kezdődik és volt a közelmúltban már egy nagy dobása,azt is én mutattam be first,nektek! 😊
ItaloDisco4Ever !
#42361
Cerrone & Christine and the Queens - Last One
#42360
Trio4Tino - Disco Love (DJ Mix Edition 2025)
#42359
Egy másik zene ettől a csapattól
Whodamanny - Loca Loca
Nekem bejön mind a kettő
Whodamanny - Loca Loca
Nekem bejön mind a kettő
#42358
Whodamanny – Placebo
Utoljára szerkesztette: zámor, 2025.07.27. 18:27:58
#42357
Tracey Shield · Project K - Then You Look At Me
érdekes...
FLEXX - Love Theme From Flexxy Ball (BYN 052C)
A piactéren magas áron kínált lemez,barátibb összegért.
Jó zene,volt a közelmúltban egy remek remixe,úgy még inkább ütős.
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
Az alább linkelt,az original verziót is felülírja,2025 egyik legjobb remixe.
Megjegyzem,a saját ízlésem alapján az év eddig eltelt hónapjainak felhozatalát csekkolva,egy másik,szintén 1983-as megjelenésű dallal fut versenyt a legjobb pozícióért, " Paul Parker - Shot In The Night"
42 esztendő időutazás back2back.
Mike Cannon - Voices in the Dark (The Ri-Mix) soundcloud
Fabio Ricci ,napjaink egyik legjobb remix mestere!
Köszi.
Megjegyzem,a saját ízlésem alapján az év eddig eltelt hónapjainak felhozatalát csekkolva,egy másik,szintén 1983-as megjelenésű dallal fut versenyt a legjobb pozícióért, " Paul Parker - Shot In The Night"
42 esztendő időutazás back2back.
Mike Cannon - Voices in the Dark (The Ri-Mix) soundcloud
Fabio Ricci ,napjaink egyik legjobb remix mestere!
Köszi.
ItaloDisco4Ever !
A new gen vonal elmúlt több mint évtizedének ,egyik legjobb és legsikeresebb előadójának,korábbi dalaihoz mérten,harmatgyenge kiadványa.
Lejtmenet!
Lejtmenet!
ItaloDisco4Ever !
#42350
Ez jó!!!
Köszi az ajánlót!!!
Köszi az ajánlót!!!
#42349
George Marin - Midnight Lover
#42348
enjoy!
#42347
enjoy
#42346
enjoy!
#42345
DiscoBoy
#42344
Funny Twins - You And Me (Flemming Dalum Remix)
#42343
Daro-X - In Your Eyes (Radio version)
#42342
Persze, hogy követem a fejleményeket 😄 18-ról, 25-re tolták át a kiadást, de Hi NRG verziót nem látok a tracklisten, viszont mindegyik verzióba bele lehet hallgatni és tényleg nem rosszak 😉
Peter Wilson - Heart's in Danger / Two Hearts Collide
Peter Wilson - Heart's in Danger / Two Hearts Collide
DiscoBoy
#42341
Valóban jó, de a HEARTS IN DANGER/ TWO HEARTS COLLIDE jobb lesz,
csak sajnos késik még egy hetet a megjelenése!
Lesz rajta olyan HI NRG verzió amitől megnyalod a tíz ujjadat! 😊
csak sajnos késik még egy hetet a megjelenése!
Lesz rajta olyan HI NRG verzió amitől megnyalod a tíz ujjadat! 😊
#42340
Sziasztok!
Ez gyönyörű lett, de tényleg!
Mflex Sounds Team ft. Lora_i - Elveszett Emlékek (Lost Memories) 2025
Ez gyönyörű lett, de tényleg!
Mflex Sounds Team ft. Lora_i - Elveszett Emlékek (Lost Memories) 2025
The beauty is in the eyes of the beholder.
#42339
Mextazuma - Mirror of the Crowd
#42338
Mike Cannon - Voices In The Dark (Flemming Dalum Remix)
#42337
DiscoBoy
#42336
DiscoBoy
#42335
James Morgan - Velvet Radar
#42334
Márciusi zene ,de jó hogy végre más is felfedezte! 😊
#42333
Apolo - I Really Love To Stay With You (Extended)
#42332
Köszönöm a linket! A Heart In Two tényleg sokkal jobb.
#42331
Polojana a linkre kattintva, elinditod a lejátszót és kb 18 percnél hallható a dal, szerintem nem nagy durranás, de kinek a pap, kinek a neje, nekem inkább a lánya 😄
LINK
Utoljára szerkesztette: tibymasterxxl, 2025.07.14. 16:36:37
LINK
Utoljára szerkesztette: tibymasterxxl, 2025.07.14. 16:36:37
DiscoBoy
Meghallgattam,dallamos,tipikus new-italo sounds,remek dal.
DE!
"Heart In Two" sokkal jobb muzsika,nem véletlen,a tavaly év végi szavazásunkat majdnem megnyerte,második helyezett lett.
DE!
"Heart In Two" sokkal jobb muzsika,nem véletlen,a tavaly év végi szavazásunkat majdnem megnyerte,második helyezett lett.
ItaloDisco4Ever !
#42329
Négy nap múlva szintén ugyan ott ( is )


#42328
Remélem hasonló lesz mint a Deblanc Feat. Roubix - Heart In Two.
Hamarosan megjelenés.
Az italo-disco style újra a szakadék szélén,pláne ezért is minden újdonságot.ezerrel kéne promózni.
Ehhez képest .....
ItaloDisco4Ever !
Bohlen bácsi lebutított dallamvilága.
Kritika a zenének szól,nem neked!
P.S. : Ian Coleen produkciók közt volt néhány éve a new-italo vonalon egy kiváló dal.
Brian Krause - This Love Is Forever
Kritika a zenének szól,nem neked!
P.S. : Ian Coleen produkciók közt volt néhány éve a new-italo vonalon egy kiváló dal.
Brian Krause - This Love Is Forever
ItaloDisco4Ever !
Nem baj.
Vannak jó darabjai,meg felejthetők is,de ezzel mindenkivel úgy vagyok.
És bár nálam a mulatós kategória más zenéket takar,azért kiváncsi vagyok hogy jött a képbe Bohlen bácsi.
Vannak jó darabjai,meg felejthetők is,de ezzel mindenkivel úgy vagyok.
És bár nálam a mulatós kategória más zenéket takar,azért kiváncsi vagyok hogy jött a képbe Bohlen bácsi.
Imént hallgattam meg egy dalt egy kiadványról,mely még megjelenésre vár,brutál nagy zene,némi "O" hangzásvilággal.
De ezt most nem rakom ki,bocs! 😊
De ezt most nem rakom ki,bocs! 😊
ItaloDisco4Ever !
Néhány éve volt C.C.Catch legjobb dalaiból szavazás,én és egy fórumtársam szintén,e zenéjét raktuk a pole-pozícióba,azaz az első helyre.
Én úgy tudom,sajnos az eredetiből nem készült hivatalos extended változat,pedig szerintem a legjobb dal az énekesnő diszkográfiájában.
Én úgy tudom,sajnos az eredetiből nem készült hivatalos extended változat,pedig szerintem a legjobb dal az énekesnő diszkográfiájában.
ItaloDisco4Ever !
#42321
Ez is elerheto mar 2 napja, nagyon C.C. Catch a vocal, de a hangzasvilaga is 😊
>>> Beatport <<<
Utoljára szerkesztette: tibymasterxxl, 2025.07.13. 11:58:04
>>> Beatport <<<
Utoljára szerkesztette: tibymasterxxl, 2025.07.13. 11:58:04
DiscoBoy
#42320
Ez nagyon jó, köszi a bemutatót!!
ItaloDisco4Ever !
Szia Béla.
Na végre látom fotón ki Ian Coleen!
Aztán ennyi a pozitív vonatkozás,mert a dal a mulatós dallamvilágot idézi,az egyik verziót végighallgattam,a másikra már nem vállalkozom.
Na végre látom fotón ki Ian Coleen!
Aztán ennyi a pozitív vonatkozás,mert a dal a mulatós dallamvilágot idézi,az egyik verziót végighallgattam,a másikra már nem vállalkozom.
ItaloDisco4Ever !
Zámor haver!
Ez jó .
A másik verzió Hi-NRG version by Matt Pop ,még jobb.
Köszi,nem volt képben a kiadvány.
Matt Pop verzióból,bitang jó kiterjesztett remixet lehetne csinálni.
Ez jó .
A másik verzió Hi-NRG version by Matt Pop ,még jobb.
Köszi,nem volt képben a kiadvány.
Matt Pop verzióból,bitang jó kiterjesztett remixet lehetne csinálni.
ItaloDisco4Ever !
#42315
The Wanderers - Echoes of Milano
#42314
Lazer Club & LAU - Revenge For Love
Utoljára szerkesztette: ZoltanBp, 2025.07.11. 01:21:42
#42313
Milano 84 - My Love in Tokyo
igaz, 2 évvel ezelőtti, de nem rossz.... remélem 😊
#42312
Milano 84 feat . Andy / LAISON - Crystal
