16
  • Noru
    #1
    Mint ősi Fallout-rajongó, várom ezt a részt is :)
  • menetrend
    #2
    No nem azért de a Fallout 3 és a Dragon Age egy picit nagyon más, semmi közös nincs bennük. Főleg nem a játék eleji karakterkialakítás. A másik hogy a fallout univerzum nem arról híres hogy szanaszét járművek vannak. Szóval ez az autós bandázás érdekesen hangzik. Csak el ne tolják a hangulatot...
  • Fbn Lx
    #3
    ez nekem is szúrta a szemem, mi az, hogy a dragon age?
    ott egyáltalán nem volt olyan, hogy a játék első pár órában cselekedeteinkkel kialakítjuk a sze3mélyiségünket meg hátterünket D:
  • Hornymut
    #4
    Hát ha a karaktergenerálást a játék első pár órájának vesszük (már ha elhúztuk órákig) akkor valamennyire ez igaz is lehet :-D
  • 5i
    #5
    Kövezzetek meg, de nekem a Fallout 3 egyáltalán nem tetszett. Az első kettővel napokat játszottam, de ez nem fogott meg. Remélem a New Vegas jobb lesz.
  • Kerub
    #6
    /me dobott egy követt


  • kissssss
    #7
    repül a kő
  • lammaer
    #8
    /me lehajol egy kőért...

    És igen, játszottam az első kettővel is nem keveset. Tagadhatatlanul az F3 más, de nagyon jó lett, grafikalag, zeneileg és hangulatilag is :)
  • zOMG
    #9
    Fallout 1-2 hát igen abban még megvolt a tűz hogy egy örök klasszikus játék legyen amiben a poénok ütöttek kihivás is volt benne meg egyszerűen jó volt Fallout 3 egy casual szemét oblivion a sivatagba hogy minden kis kakknub könnyedén tudjon vele játszani aminek az a legnagyobb kihivása hogy meddig van türelmed összeszedegetni a kis foskotró figurákat igy van ez kell a népnek mert az a jó ha minden kaktusz mögül kiugrik egy punk pózer azt röhögve kiheréled... igen tényleg egy "jó" játék lett de 5i vel maximálisan egyet értek talán a következő mert a remény hal meg utoljára
  • CptObvious
    #10
    Hát ez így elég érdekes számomra. "...a Kínai ügynököt. Az ő története a bombázás előtt kezdődik."

    A bombázás előtt, a nagy háború kitörése előtt? Gyakorlatilag a Fallout világának kialakulásának kezdetén?
    Bajtársaival épp titkos küldetésen van, valahol Las Vegas környékén, de elkapják, bebörtönzik egy barlangban és amikor már épp végezne magával, becsapódik néhány atom bomba. Méghozzá elég közel ahhoz, hogy, a barlang mélyén, ahol épp fogva tartják, olyan dózisú sugárzást kapjon, amitől Ghoul-á válik. Majd a felszínre jutva szembesül eltorzul önmagával.
    Ghoul-á viszont nem néhány óra alatt válik az ember. Szóval elvan néhány hónapig, de közben mi van vele? Eszméletlenül fekszik a börtönben? Vagy jön a fekete képernyő, hogy "X évvel később..."
    De még akkor is csupán 1-2 év telhetett el. Holott az első rész is a bombázást követően 80 évvel kezdődik. Ilyen alapon a két világnak köze sem lehet egymásnak. Fallout 1-2, már kialakult a poszt apokaliptikus világ, itt meg akkor kb a szerencsés túlélők elkezdik újjáépíteni a világukat.
    De ez ugye csak a kínai ügynök története. Viszont akkor vagy a többi karakter is vele egy időben tevékenykedik, vagy rajta kívül a többiek néhány évtizeddel később kezdenek tevékenykedni, esetleg mindenki más időben....

    Kíváncsian várom a további információkat.
  • Frosty01
    #11
    /me letép egy sziklát a hegyről és...
  • sz4bolcs
    #12
    Gúllal kell majd menni? Nekem semmi kedvem habzó szájjal, hörögve a túlélő vándorokra támadni.
  • szunyika
    #13
    nem lesz ezzel semmi gond, széplesz-jólesz-f@sz@lesz
  • mamutvadasz
    #14
    Ejhha, noh erre kíváncsi lészek. Lehet, hogy én vagyok figyelmetlen, de mikorra is várjuk ezt?
  • LezliS
    #15
    nézzétek meg ez egy jó oldal pspét xbox és ps3 elitet lehet nyerni!! bizonyiték s van az oldalon!!! http://lockerz2ptz.mindenkilapja.hu/
  • Bil Ur Sag
    #16
    Szívemből szóltál. Az F3-nak annyi köze van a szerepjátszáshoz mint a Sims sorozatnak az FPS-hez. Viszont ha FPS szemszögből nézek akkor egy nagyon ütős kis game ;)
    De az F1-F2 hangulata egyszerűen verhetetlen. A lehetőségek száma félelmetesen sok. Nálam még a Planescape:torment vetekszik velük az első helyért ;)