378
  • joebacsi
    #1
    Ma mutatták be hivatalosan, és mától kapható a korábban "Google Phone"-ként emlegetett készülék.



    Hivatalos oldal

    cikkek:
    webisztán
    engadget.com
    news.nexusone.co.uk
  • circa
    #2

    Engem már csak az érdekel, hogy nálunk mikortól és hogyan lesz kapható, remélem nem csak vodafonon keresztül...
  • ldavid
    #3
    előbb-utóbb megveheted majd a Google-től is függetlenül
  • REPS0L
    #4


    &

  • ldavid
    #5
    mégis milyen formája kellene legyen, hogy ne hasonlítson rá? gömb?? vagy vagy henger?
  • REPS0L
    #6
    nem a hasonlóságra gondoltam, hanem az általam előnyben részesítettekre.
  • Máté94
    #7
    Hát ha majd a Google felvásárolja az Apple-t akkor lehet esetleg róla szó de addig....
  • Petka
    #8
    Én mint winmo user előre látom mekkora flame lesz itt
  • desigo
    #9
    +fav
    remélem bejön majd az embereknek...
  • Narxis
    #10
    +fav

    tuti veszek egy ilyet, nagyon zsír.
  • GregSB
    #11
    150 ezerért már lehet rendelni USA-ból a digitalbridge-esektől.

    Nem kicsit haszonkulcsal dolgoznak, de akinek van píze és nem tud várni már most be tudja szerezni a telefont. Ki tudja mikor fog Mo.-ra érni...
  • GregSB
    #12
    Egyébként mire ideér Mo.-ra hivatalosan, lehet akkor is ennyibe fog kerülni. Az eddigi tendenciákat megfigyelve ami USA-ban $530, az itthon €530 lesz, és az barátok közt is 140e Ft.
  • GregSB
    #13
    Nexus One channel YouTube-on

    Kinek kell nyomtatott használati útmutató 2010-ben? :)
  • GregSB
    #14
    Flash Player 10.1 on Google's Nexus One Phone

  • joebacsi
    #15
    Winmo user vagyok én is...még :)
  • joebacsi
    #16
    Ezt a srácot mondjuk tarkón vágnám párszor, a Flash Player 10 eléggé szutyok lett, és még mindig nem sikerült nagyon kijavítaniuk :)
  • desigo
    #17
    dettó
    egyedül iGO miatt nem váltottam Androidra de most már időszerű lenne
  • joebacsi
    #18
    Jön iGo androidra is elvileg.
    Az egyetlen igazi szívfájdalmam a Nexus One-al kapcsolatban a multitáccs hiánya :(
    Remélem csak szoftveresen nem volt idejük az indulásra összehozni, és későbbi kiadásokba belekerül (mint a Milestone-nál).
  • joebacsi
    #19
    USA árak:

  • Vaxi
    #20
    úgy tudom, hogy hardveresen benne van
  • akyyy
    #21
    kérdésem, wifi jó bene, ileltve gps van e bene, és milyen softot lehet rá tenni:D ugy láttam később jön majd rá igo, de az csak a hakkelt, vagy bármilyet rá lehet tenni?

    illetve ez a hangfelismerés, sztetek magyarországon magyarul fog müködni?
  • desigo
    #22
    Miért ne lenne jó benne a wifi?
    HTCkben is hibátlanul működik és a hardware ennek is HTC ha jól tudom.
    Ha navigációs programra gondolsz akkor lehet rárakni több félét (CoPilot,Sygic)
    op rendszer Android fut rajta.Több infó : http://androidportal.hu/
    hangfelismerés ha tanítható akkor magyarul is mehetne
    ha ír hozzá valaki magyar hangfelismerő programot akár működhet is
  • desigo
    #23
    Egyelőre nem robbant nagyot az androidos iGO
  • 5c0rp330n
    #24
    itt van par info rola szinten.

    igazabol nem sok forradalmit tud amit ne tudott volna mar mas telo korabban, de ez a konstrukcio igy egyben agyonbasz mindent amit eddig lattam. emellett olcsobb mint egy iphone.
  • 5c0rp330n
    #25
    1:10
    ott a multitouch.
  • tenkenorman
    #26
    androidnak ott a sygic.
  • Tetsuo
    #27
    Nekem a 800x480 tetszik, 7oras lejatszasidovel. ;)
    Nameg az egyeni gravirozas.
  • lcee
    #28
    Remélem lesz elérhető áron vmikor előfizetésben is mondjuk a t-mobilnál, akkor nekem is lesz ilyenem...
  • Máté94
    #29
    Fail.Vodafone fogja árulni.
  • Dns5000
    #30
    nem rosz de jön a motorla shadow, az apple iSlate, Lenovó Skylight
    omg mi a fenét kéne venni?
  • Dns5000
    #31
    AMOLED capacitive touchscreen
    csak softwert kell megycsinálni és lesz mutitouch
  • Tetsuo
    #32
    UK-ben meg nem kaphato..
  • precision
    #33
    ez most hogyan? mert tisztán emlékszem rá, hogy azt olvastam, hogy NINCS multitouch a nexus one -ban
    vagy ez vmi haxolt android? :)
  • Máté94
    #34
    Van benne multitouch csak a szoftver nem mindenütt engedélyezi.
  • precision
    #35
    A világ legnagyobb Nexus One -ja :D

  • Máté94
    #36
    Vagyis hivatalosan nincs benne.Amerikában.De láttam videót amiben úgy nagyította az oldalakat mint az iPhone.
  • 5c0rp330n
    #37
    tud multitouch-ot. (ertendo ezalatt hogy kepes ra mindenfele szempontbol)
    csak az apple faszom szabadalmai miatt (lol?) usa-ban inkabb anelkul adtak ki. szep kis vilagban elunk.
  • precision
    #38
    jahogy szabadalom...
    azt is seggbekúrnám aki ilyen szabadalmakat jóváhagy :) ha jól rémlik anno valaki (lehet, hogy a microsoft) az egérklikkelést akarta levédetni

    no mind1, az eu verzió nem ilyen lesz, vagy ha mégis, akkor lesz rá "okosítás" :)
  • GregSB
    #39
    Nem lehet pontosan tudni hogy mi van mögötte. Ez a szabadalom hülyeség, ott a Palm Pré, USA-ban árulják és tud multi-touchot. Azt meg nem hiszem hogy ők fizetnének az Applenek, tavaly (a Pré előtt) még a csőd szélén voltak, akkor nehogymár egy HTC vagy Motorola ne tudná kiperkálni a licenc díjakat az Applenek.

    Szóval sztem tuti nem erről van szó, sokkal inkább valamilyen kereszt-szerződések lehetnek a háttérben (tavalyi év végéig szoros együttműködés volt a két cég között, a Google CEO-ja tagja volt az Apple vezérkarának is, és ha jól tudom a Motorolával is közösködött az Apple), amik ráadásul nem túl nyílvánosak, mert a Google sajtósokat folyamatosan kérdezték a Nexus One bemutatóján, hogy miért nincs multi-touch, de csak kitérő válaszokat adtak.

    Azért gondolok erre, mert a telefonban egyetlen egy program nem támogatja a MT-t out-of-the box, de USA-ban is le tudod rá tölteni a Dolphin Browsert, és abban már van pinch zoom. Szóval csak az alap google alkalmazások nem támogatják.
  • desigo
    #40