98
Darksiders PS3/X360
  • Totti5
    #1
    "A Darksiders története az Apokalipszis idején játszódik: a Kék Planétának annyi, eljött a bibliai világvége, a Földön démonok és angyalok harcolnak a lelkekért. A játék főhőse, War a Négy Lovas egyike - és mint ilyen, elvileg a démoni oldalon kéne harcolnia. Itt jön a csavar: War megtudja, hogy jól átverték, a Végső Háború felesleges volt."

    Darksiders : Wrath of War Trailer

    Megjelenés január 8






    nyú jír első tápikja:)
  • Totti5
    #2
    9.0 Presentation
    It's an incredibly polished game that's of consistently high-quality in virtually every area.
    9.0 Graphics
    Vigil has crafted a stunning world that's brought to life with colour, imagination and minute attention to detail from character design to animation.
    8.0 Sound
    Music is suitably bombastic in battle, atmospheric elsewhere and voice work is rock solid, if largely unspectacular.
    8.5 Gameplay
    Huge variety means that while some aspect aren't as strong as others, the core components of fighting and puzzling are masterfully handled.
    8.5 Lasting Appeal
    On average difficulty there's a 15+ hour adventure here and plenty more if you want to hunt out Darksiders' myriad secrets.
    8.9
    Great OVERALL
    (out of 10 / not an average)
  • Csirke4
    #3
    Tiszta wownak néz ki. :O
  • Seth
    #4
    Tegnap nyomtam vele úgy 4 órát, nekem nagyon bejövős. Hangulatos a világ, a főszereplő szimpi, jók a szinkronok, a sztori meg majd kialakul, eddíg az is megkapó :)
  • Totti5
    #5
    Frém, képminőség hogy áll? játékmenetről kicsit bővebben? valszeg megveszem megjelenéskor, bár erősen hezitálok az Army of 2 vagy e között, hogy melyik legyen hamarabb, de egyenlőre ez áll nyerésre, aztán ha kitoltam eladom és jöhet az Army co opba.
  • Seth
    #6
    Frémmel nincs különösebb gond,screen tearingel talán már inkább. Mondjuk engem nem különösebben zavar a kisebb méretű lcd-men.
    A harcrendszer tiszta god of war. Fegyver eddíg nekem kettő darab van és a fegyver helyek alapján már sajna csak egy van tehát akkor 3 fegyó van összesen(kivéve még egy jó kis lőfegyver, de az csak ideiglenesen van nálunk néha) De lehet szerezni vagy 20 féle kiegészítőt hozzájuk(nagyobb sebzés, lélekszívás etc) Ugyanúgy mint a gow-ban itt is össze lehet gyűjteni 4-5 darabos szetteket amiktől megnő az életerőd.Töltőket, fegyverekhez kombókat egy "szimpatikus" árusnál lehet venni :)Ja és van veled vmi lidérc,aki úgymond megfigyelőként mindenhova követ téged, Mark Hamill szinkronizálja, akárhányszor megszólal, Joker jut eszembe, ugyanazt a hangszínt használja.
    Maga a világa nagyon hangulatos, egyelőre elég egyértelmű,lineáris ,de gondolom majd később lesznek összetettebb menj ide, hozd el, vidd amoda küldik is. Szóval eddíg
  • Totti5
    #7
    kell:)
  • Seth
    #8
    Mindenképp jobb választás mint az Army of Two 2 szerintem.
  • SlickAdam
    #9
    ao2-nak mar a demoja is bugos szar, tragya paraszt shooter.
    darksiders oriasi meglepetes sztem.
  • Totti5
    #10
    Nem bugos, és nem trágya. Nem egy AA kategóriás TPS játék, hanem egy könnyed ( bár ez túlzás mert rohadt nehéz ), lövölde, kizárólag co opba ismerőssel, haverral, amiben jelenleg a legjobb. Korrekt graf, gördülékeny játékmenet, jól kihasználható co op lehetőségek ergó egymásra vagytok utalva és muszáj közösen rambózni, búvni mert különben halál. Nincs annál jobb amikor az egyik eltereli az ellen figyelmét a másik meg hátbakerüli vagy oldalba és levadássza őket, persze ez nem olyan egyszerű, jól kell időzíteni és csinálni.
  • Bulykin
    #11
    PC re nem lesz?
  • Totti5
    #12
    Nem lesz.
  • SlickAdam
    #13
    lehet x-en nincs gond, de a ps3-as demoban atszaladtunk komammal egy lezart ajton, termeszetesen onnantol mar a kovetkezo szakas se mukodott. ujrakezdeni pedig nem lattam ertelmet, foleg, hogy csonttafagyasztotta mindkettonk gepet... :S
  • Totti5
    #14
    4szer játszottuk ki, de bugot nem tapasztaltunk, vagy szerencsénk volt:)
  • barany
    #15
    Hy! Elakadtam, mi a fenét kell csinálni amikor van két kardot tartó női szobor, és közöttük folyik a láva ?
  • Inferno
    #16
    Nekem még nincs meg,ki honnan vette meg ? Netán warez?Azon filózok mire vegyem meg PS3 vagy X360....
  • zzeN
    #17
    Kijött a demója? Sehol se láttam Store-on.
  • SlickAdam
    #18
    sztem amcsin es angolon is van (mar ha nem olvastad felre, AO2-rol beszelunk)
  • Sephi
    #19
    Nagyon is ajanlom, hogy tetszedjen nektek :D

    ES AKI EZT LEWAREZOLJA AZ IMPOTENS LESZ!!
  • BaLeeX
    #20
    Multiplatformokat általában X360-ra érdemes.
  • TVelvet
    #21
    Hát én lewarezoltam, és nem vagyok impotens, viszont ez a game gec... jobb mint DMC-t, nagyon jól összerakták, tényleg megéri a 9-pöttyöt.
  • Ironmask
    #22
    valalki aki játszik a játékkal segítsen már nekem!em jelzi a játék a Boss-ok életét nincs alul csík!miért van ez?valaki tud segíteni?
  • Győri Devi
    #23
    Nincs csík, ennyi. God of Warban sincs teszemazt
  • Ironmask
    #24
    érdekes néztem a neten videót ott meg jelzi a Boss életét!!!!
  • TVelvet
    #25
    nekem se jelzi.
  • smooh
    #26
    Hali! 5 óra játék után elakadtam remélem, tud valaki segíteni. A térképen jelzett helyre kellene eljutnom, de nem tudom hogyan.
    Ha valaki már végigvitte kérem segítsen!
    Amúgy nagyon jó a játék.
    http://kephost.com/view.php?filename=6220100104038.jpg
    http://kephost.com/view.php?filename=6720100104039.jpg
    http://kephost.com/view.php?filename=9020100104040.jpg
    http://kephost.com/view.php?filename=9520100104041.jpg térkép
    http://kephost.com/view.php?filename=7320100104042.jpg
  • Ironmask
    #27
    elakadtam
    olyan résznél vagyok ahol le ugrok szétverek egy jégfalat és beömlik a víz és ki kéne jutnom a vízből és egy másik jégfalat szétverni,de nem tudok kijutni a vízből!ha valaki tudja segítsen már!
  • SlickAdam
    #28
    van akinek meg a pre-order sincs postara adva, ti meg mar elakadtatok. ugyik vagytok
  • Totti5
    #29
    már lehetne csütörtök...
  • SlickAdam
    #30
    jaja, meg penzem a jatekra. sebaj, van meg mivel jatszanom boven.
  • Seth
    #31
    Na vége. 17:35 a végeidőm. Szerintem remek játék, pár frusztráló puzzle résszel megtoldva XD
  • smooh
    #32
    Most volt decemberben, hogy már 1 éve van box-om, vanis egy pár játékom, de ez a legjobb amivel valaha játszottam ebben a kategóriában.
  • romeozor
    #33
    aki ennek megfaragta a kontrol kiosztását annak le kéne szoknia a narkotikumokról, vagy közölni kéne a kedves fejlesztőkkel hogy a kevesebb több és nem belezsúfolni minden "remek" ötletet a játékba. egy gombra rakni a blockot meg a dasht valóban nagy ötlet volt. bár kb semmit nem látok harc közben, úgyhogy sok esélyem nincs is lekövetni hogy mikor kéne blockolni. segáz, Dane-ig el leszek vele.
  • Seth
    #34
    Szinte sohasem használtam a védekezést, inkább dasheltem
  • romeozor
    #35
    a mentésektől is kezd már felmenni a vérnyomásom. nagyobb küzdelmek hullámváltása közben nincs, ha meg manuálisan akarom akkor látszólag elmenti, de valójában csak az utolsó waypointot menti el. legalább szólna a játék hogy "bocs, de itt nem tudsz menteni mert izé meg hozé".
  • Ironmask
    #36
    srácok elakadtam!ott vagyok mikor kinyírtam a robotot kijövök az épületből kinyírok pár tagot vissza ugrálok a túl oldalra és utána mit kell csinálni???
  • smooh
    #37
    Valaki segítsen, szerda óta próbálom nem tudom hogyan kellene feljutni a emeletre itt:
    itt
    Szerintem már nem sok lehet hátra, szeretném kijátszani.
  • Ironmask
    #38
    azzal a kis szerkengyűvel amit kaptál meg kell nyitnod az átjárókat!amik a földön vannak azok a körök meg van fennt is és úgy tudsz feljutni!
  • smooh
    #39
    A video végét nézd meg ott nem tudok felmenni, egyszerre 2 alagutat tok megnyitni.
  • barany
    #40
    A falon lévő teleport helyre lőjél egyet, utána a földön lévőbe, de úgy hogy tovább nyomva tartod a gombot. Utána beleugrasz ebbe és nyomva tartod az "A" gombot. Igy szinte felrepülsz ahová kell.