13
  • Thrawn
    #1
    Vállalati buliról, amint lehet, lelépek, nem iszom. Másik oldalról nézve a dolgot: a telefonomban nincs kamera, nem blogolok, nem vagyok közösségi oldalakon regisztrálva és soha semmit nem szoktam feltölteni. Lehet, kőkorszakinak számítok, de nekem ez így megfelel.
  • mcganyol
    #2
    az ilyen rendezvényeken a mobiltelefon fényképzője helyett, inkább a vég nélküli piálást kéne betiltsák.
    aki pl a saját hányásában fetreng vagy nem is emlékszik rá mit csinált, az nem 1-2 pohárral ivott.
  • Cat #3
    Nyilván, de azért azt is megjegyezném, hogy csomó "kötelező koccintás" van, és ahhoz csak egy rossz kombináció kell, hogy a fejedbe szálljon. Pl. a pezsgő gyilkos ilyen szempontból, mert nagyon felerősíti egy esetleges rövid hatását. És ez alig két pohár volt.

    Nem a "tapasztalt nagyívók" szoktak ilyeneken berúgni, hanem akik nincsenek ennyire képben.
  • mrzed001
    #4
    Én pedig azt tanácsolnám, hogy ne tegyenek olyat, amit később megbánhatnak ... így aztán az fotóz és azt amit akar, nem lesz neki ciki ...
    A józan ész szólott !
  • gemihu
    #5
    A mobillal az a gond,hogy a fotóst nem is látja igazán az alany.
    Nem tudom mi lenne a jó, hogy a fotózást is jobban engedjék,de a személyi jogok is megmaradjanak. Egy ilyen bulifotót én se engednék, igaz nem nagyon iszom ,de lehet olyan helyzet,amit nem mutatnék meg másnak.Viszont vannak olyan helyzetek,mikor nem lehet előre engedélyt kérni,mert megölik a pillanatot.
    Amúgy engem az szokott még bosszantani,mikor műemlék jellegű helyen meglátják a normál fényképezőt és egyből plusz pénzeket kérnek,míg a mobilosok simán fotóznak (igaz olyan is lesz)
  • gosub
    #6
    Hát ez tényleg egy igazi DIGICAM-es cikk, miközben sorolni lehetne az új digicameket, érdekességeket amikről cikket lehetne írni, de mégsem.
  • halgatyó
    #7
    Egypár példát szívesen megtekintenék

    Addig is egy kis szórakozás: http://www.indavideo.hu/video/Brutal_4
  • tomsh
    #8
    Az első hozzászólóval teljesen egyet értek.

    Ezekre a kötelező céges „bulikra” beosztottak 90%-a kényszerűségből megy el, és bájcsevegésről, képmutatásról és verbális erőfitogtatásról szól az egész. Szép még az egészben, hogy a másik megalázása erény és a falkától még elismerés jár érte.
    Múlt héten, pénteken én is letipliztem egy ilyen förmedvényről, és go telek. Ott a családdal nyugiba bogrács beizzít, jó kis gönczi barackpálinka, meg ami kell :) csend,nyugalom jó levegő, horgászat.

    Nyasgem minden aktafejű idegbeteg, digicamos nyalizó gyökérnek.
  • Bhalage
    #9
    csak a lúzerekről/idiótákról/majmokról készülnek kompromittáló fotók videók ilyenkor..
    attól, hogy céges buli/kötelező lerészegedni/ingyen a pia attól még lehet viselkedni.. bár a tapasztalat az hogy mindig van pár féreg, akiknek nem sikerül, dehát evvan kell a világ balanszához pár lúzer
  • qwas
    #10
    Szerintem meg az előtted szólónak van igaza. Nem azt mondom, hogy egy szál f*szban táncolni az asztal tetején a céges bulin az helyes, de ezt lefotózni és közszemlére tenni az aljas dolog. Súlyos balesetek történhetnek ilyenek miatt. :)
  • babajaga
    #11
    Én pld azért nem fotóznák le ilyet, mert egy nem vagyok beteges perverz másodszor nem ilyen dolgon élvezkedek és tartom magam annyira hogy ilyet nem csinálok. És az utólsó dolog a leglényegesebb.Az önbecsülés.
  • babajaga
    #12
    Érdekes én azt tartom féregnek aki lefényképezi az ilyet és pláne felteszi valahova. Ugyanis ő megsérti mások személyiségi jogait ezzel míg a részeg mit sért meg? Ahol nem érzem magam jól onnan elmegyek.
  • G_ArchAngel #13
    Angliarol van szo, itt a ceges bulikon valo lereszegedes illetve kollektiv hanyas tradicio, amelyben £2000-os oltonyt viselo felso vezeto ugyanugy reszt vesz, mint a fenymasolos fiu...