81
Ezeröcsi (Neo FM) Winkler/Bazsó
  • pzoli00
    #1
    Winkler Robi és Bazsó Gábor új rádióműsora a nemrég indult Neo FM-en. Szerintem brutál jó ez a formáció, minden nap hallgatom őket.
  • V43 1105
    #2
    REKLÁM -.-
  • karajjj
    #3
    miről szól?
  • Szabi1991
    #4
    jaja, meg jó zenék is vannak benne :D
  • pxxl
    #5
    kit érdekel a szar neo fm? igénytelen emberek, igénytelen zene, beszélni alig tudnak, szánlom, és ez került a sláger helyére...grat
  • Apus
    #6
    azthittem Lada topic:D
  • LaszloLedzenyi
    #7
    reklám=ban külömben is áruló vagy
  • Szabi1991
    #8
    miért is lenne áruló ?
  • karajjj
    #9
    áruló?
  • karajjj
    #10
    kit érdekel az a szar sláger?
  • pxxl
    #11
    3.5 millió magyart
  • karajjj
    #12
    így jártak...
  • DIESEL DOG #13
    Én a régi rádiókat akarom hallgatni nem ezeket az újakat! Ez az egész politikailag lett így rendezve... de én ettől a témától inkább elzárkózom...
  • Szabi1991
    #14
    vaterán sok régi rádiót árulnak..
  • kemszi2
    #15
    na ezen most jót röhögtem:D
  • MR ME
    #17
    :DDDDDDDD
  • degenerator
    #18
    amugy is baj van azzal, aki radiot hallgat.
  • Lord Nomak
    #19
    Na igen, biztos azok tévednek a minőséget illetően akik a Slágert hallgatták nem pedig az a kb 100 ezer ember aki a Neot meg a Klassz rádiót hallgatja most vagy mit.
  • Esplanade
    #20
    linkt!
  • pzoli00
    #21
    Neon Winkleréken kívül még mást nem hallgattam, akkor inkább Class, de régen a Slágert sem hallgattam, csak a Bumerángot, zenei téren inkább a Danubius jött be, viszont ha jobban utánnanézel Class FM = Danubius a műsorvezetés terén + azért változatosabb zenét kínálnak mint anno a Danubius. Abból a szempontból mindenkit megértek, hogy igen két nagy múlttal rendelkező rádió hallgatott el, de amikor egy korszaknak vége kezdődik egy új és ez már pár ezer éve így megy itt a Föld nevű bolygón.
  • pzoli00
    #22
    minden hétköznap 16:00 - 18:00 itt

    http://radioneo.hu/files/radio3.html
  • Szabi1991
    #23
    aha, csak azt nem értem hogy aki nem hallgatja a neót, honnét tudja hogy szar ?
    csak azért mert nem az a neve amit megszokott.. gratulálok...
  • karajjj
    #24
    de most kit érdekel ez a nagy sztrájk, hogy fúúú én ezt nem hallgatom???
    ki nem szarja le?
  • pzoli00
    #25
    egyébként valószínű (99%), hogy Bochkorék is hamarosan ott kötnek ki, szóval showműsor terén Neo (Boros-Bochkor-Voga trió + Winkler-Bazsó duó) verni fogja a Class-on induló Balázs féle reggelit. Szerintem! Aztán majd meglátjuk.
  • Loál János #26
    Érdekes, ezek a jelzők a Slágerre is stimmeltek.
  • Vaxi
    #27
    szarok a rádiókra, politizálás és anyázás van belőle mindenhol.
    nem elég, hogy párt állás szerint meg van osztva az ország, most még slágeres és antislágeres klikk is van.
    borosékat én is sajnálom, az ő műsoruk jó volt, és valszeg valahogyan el is intézik, hogy újra adásban legyenek.
    vagy ha nem, hát nem
  • karajjj
    #28
    ott a pont, Jani pácsi megmondta :D
  • w77d
    #29
    Neo FM.. adtam neki egy esélyt, de rájöttem hogy egy nagy szar...
  • pzoli00
    #30
    Nekem sem jön be, mint rádió, de ez a két figura nagyon, anno a TotalCar-t is szerettem, de sokan vannak ezzel így
  • SötétBarom
    #31
    Ez a műsor állat. Szerintem :o)

    A rádiós mizériát telibefosom :|
  • pzoli00
    #32
    Erről van szó!
  • karajjj
    #33
    de még mindig nem írtad le, hogy miről szól :D
  • Szabi1991
    #34
    "Politikamentes közéleti műsort vezet a két korábbi autós újságíró

    Az indulás napjától hétköznap délutánonként délután 4-6 között jelentkező Ezeröcsi címéről Bazsó Gábor az [origo]-nak azt mondta, egyrészt utal az előző rendszer ezerötös presztízs Zsigulijára, a két újságíró autós gyökereire és jelezni szándékozik a műsor közvetlen hangvételét is.

    Bazsó azt mondta, nem autós, hanem elsősorban - a politikát kerülve - közéleti témákról fognak beszélgetni vendégekkel, egymással és a betelefonálókkal. Ugyanakkor "az autós témákat - különösen a délutáni drive time sávban - nem lehet megúszni, nem is akarjuk, és nem is állna jól" - mondta Bazsó, hozzátéve, hogy a kezdetektől fogva Winklerrel közösen tárgyaltak a Neóval.

    Bazsó és Winkler korábban évekig közösen szerkesztették a Totalcar című internetes újságot illetve azonos nevű tévéműsoruk is volt. Bazsó jelenleg az Index videós részlegét vezeti, Winkler a Totalcar főszerkesztője. "
  • karajjj
    #35
    köszi, erre vártam
  • Jim Morrison
    #36
    Miért van azzal baj, hogyha valaki rádiót hallgat? Esetleg a kicsiba is vegyen TV-t és ne hallgasson rádiót???
  • gbc csabika
    #37
    Mert a Sláger olyan borzasztó igényes volt. Borosék voltak a legalja, fárasztó, idióta, igénytelen, közönséges műsor volt. Bár a mainstream médiumokról úgy általában csak ezt lehet elmondani.
  • akyyy
    #38
    A két rádió egy nagy kaka, még a class fm elmegy, arra azt monodm maradjon de remélem ez a mátrix féle neo mihamarabb megszűnik. Még hogy jó zenék mennek rajta? Aki ezt monjda nincs zenei izlése:D Igénbytelen paraszt
  • tigeroo
    #39
    LOL mert eddig nem a politika befolyásolta a média által eléggé befolyásolt rádiókat.

    Hol élsz ember??
  • gordon 24
    #40
    :D Nem a slágerről beszélsz?? Na az aztán egy nagy paraszt adó volt! Remélem a Bumerángot sem halljuk többet! Mondjuk én sosem hallgattam! 2 agyatlan tuskó aztán azt hiszik jó pofák.

    Szóval én kifejezetten örülök hogy nincs sláger! Remélem soha nem is lesz többet!
  • GhostR1der
    #41
    3-an voltak.... és jó pofák voltak :)