13
  • pixx
    #1
    Már látatlanban rossz lesz, Hitman a leggyengébb játék adaptációk egyik, majdnem Uwe Boll szintű, persze nem olyan rossz, de közelít hozzá. Uwe Boll utánozhatatlan...Kivéve a Király Nevében, mert ott már valami film félét is láttunk...
  • nessboth
    #2
    Jól szimatolom, hogy megjelenés: DVD?!
  • pixx
    #3
    De lehet csak VHS, hogy stílusos legyen :)
  • Novell
    #4
    Pedig hatalmas Fallout fanként már megörültem a cikk címe láttán...
    Na mindegy, talán ez is jó lesz...
  • zombeeka
    #5
    Már előre borítékolt a hatalmas bukta!
  • Sanyix
    #6
    stalker filmet kéne csinálni, mármint a játék stalker filmet. A tökéletes díszlet meg is van már kijevtől északra :)
  • Beast Machine
    #7
    Óvóhellyé alakított New Yorki társasház? MI A FENE?!?!

    Ezek sem játszottak egy percet sem a játékokkal, pápá Vaultok, pápá játékhűség, szevasz Uwe Boll-fél fostenger.
  • flatszeru
    #8
    "óvóhellyé alakított New York-i társasházban és akörül"
    Végülis ez akár a tempenny tower is lehetne.
    De szerintem is el fogják b*szni.
  • Beast Machine
    #9
    A poén, hogy Tenpenny tower Washingtonban van, ami kb. az ország átellenes pontja :D
  • Wittgen
    #10
    Ezzel azt érték el, hogy ha netán a Fallout játékok alapján film készülne, azt már nem lehetne Fallout néven eladni. Fákk.
  • krajcsovszkig
    #11
    A film _NEM_ a Fallout játéksorozat alapján készül, teljesen független attól. Lásd első mondat második tagmondata.

    Nekem a Hitman direkt tetszett, persze szigorúan a játéktól elvonatkoztatva. A Király nevébent meg nem bírtam végignézni... Ízlések és pofonok :)
  • Zombee
    #12
    Gondolom, a cikket nem olvastad. Abban világosan leírják, hogy csak a cím ugyanaz, de amúgy semmi köze nem lesz a játékhoz, ez NEM adaptáció.
    Egyébként a Hitman szerintem jó film volt, lehet, hogy a játékhoz nem sok köze van, nem tudom, én sosem játszottam azzal, de kellemes másfél órás nonstop akció. A Frontier(s) szintén nem világmegváltó horror, Sziklák szeme/Texasi láncfűrészes koppintás.
  • szunyika
    #13
    nah erre kíváncsi vagyok, valószínűleg fogunk hírezni a filmről a Fallout.hu-n is :)