12
  • Pares
    #1
    "Mindenekelőtt azt kellene tudnunk, hogy miként néz majd ki a jövő társadalma."

    A TV-nek köszönhetően hyper buta-birka-bunkó lesz a jövő társadalma. Tudom, tudom, mostmár a számítógép is abba a Terrorista-kategóriába tartozik, amitől óvni kell mindenkit...
  • Pares
    #2
    Egyébként meg a fórumon kívül egyetlen közösségi oldalat sem látogatok...
  • butuska66
    #3
    Gondolom itt is csak a gumiszobát
  • Caine
    #4
    "Az online ismerősei közül ki segítene neki vészhelyzetben vagy kölcsönözne neki pénzt?"

    Miért, a "valódi" ismerősei közül kis segítene, vagy kölcsönözne pénzt?
  • Ahoy
    #5
    Ellenben a jó csajokat le lehet nyomozni, és ha összejön akkor nem csökkent, hanem növel bizonyos dolgokat xD

    Viccen kívül, alkalmazkodni kell, ez egy új kor, új szabályokkal. Ha nem sikerül, akkor kihalunk

  • Alfa Of NS
    #6
    Mondjuk azért a prof nővel el tudnék képzelni pár offline dolgot
  • Peakman
    #7
    arcplasztikát szívlapáttal?
  • andersh
    #8
    tud valaki olyan külső behatást mondani ami nem változtatja meg a gondolkodást? valamilyen szinten minden megváltoztatja a gondolkodást, micsoda felfedezés!!!
  • who am I 7
    #9
    Gondolom, jól megtömkötték a buxáját, ezért az írtozatosan hatalmas felfedezésért.... azért, h hüJeségeket beszéljen..

    "Az online ismerősei közül ki segítene neki vészhelyzetben vagy kölcsönözne neki pénzt"

    Mert a való élet tele van ilyen emberekkel ugye... XD akit meg online ismersz meg, az meg nem is létező EMBER
    Mondjuk nekem pont, hogy vannak nagyon jó barátaim csetről XD és közösen viszünk dolgokat..befektetések stb.SZóval, nem tudom miről beszél ez a makimanci.A TV sokkal károsabb, offlineabb/társadalomi intelligenciára nézve 0 interaktivitás (most a pénzdobálos valóvilágmarcsikás borzadájokat nenézzük mint interaktivitás)..persze hatványozottan a kereskedelmi tvre gondolok..ahol egész nap sorozat meg csak szokásos butulás, a ngc meg ezek, talán érdekességképpen lehet nézegetni őket.Bár már ezek is tele vannak reklámmal..
  • who am I 7
    #10
    Ahogy én látom , az meg a legeslegnagyobb vicc az egészben, hogy netről sokkal hamarabb talál az ember hasonló gondolkodású/izlésű arcokat akikkel, jól megérti magát, pont pl. a myspace miatt is...Vicces mert a régi iskolás stb, otthoni barátaimmal kb nem tartom a kapcsolatot :) pedig ált. suliba még nagy baráccság volt..és tessék semmi nem lett.Ennyi.Szóval meglátásom melóhely és netről azonos érdeklődésű emberek...Az igazi barátot meg nem ez határozza meg..mert akárhol ismered meg, akkor is hús-vér ember szvsz
    Csajoknál hatványozottan jó, hogy fent vannak közösségi oldalakon... XD le lehet csekkolni mielőtt beleugralnál hihi :D
  • bakagaijin
    #11
    Erre két dolgot tudok mondani. Izaura szemműtétjére az emberek adtak pénzt, nem is keveset, pedig ő nem is létező személy (Jó ez két külön gyűjtés volt, de érted.) A másik, hogy vannak közösségek ahol összetartóan az emberek, nagyon. Jópár esetről tudok, amikor autóbaleset vagy földrengés után segítettek egymásnak az emberek, akik addig csak fotóról, a fórumról ismerték egymást. Ez nagyon is létező dolog, gondolj pl. a Hollán Ernő emléktábla visszaállítására, ami pusztán közösségi pénzből történt. De láttam már templomot, uszodát is adományokból felépíteni.
  • lAngelus
    #12
    Tartott nyilvános interjút vagy konferenciát erről?