23
  • RecoPhile
    #1
    Jónak igérkezik
  • zsolt320i
    #2
    csak arra lennék kíváncsi, hogy az 1 év gyártástechnológiai lemaradását mikor fogja tudni behozni az AMD az Intelhez képest?
    mert ha útól akarja érni valamelyik csíkszélességváltáshoz csak 1 éve lesz az AMD-nek.
    Igaz?
  • readswift
    #3
    2013
  • BenceYCE
    #4
    Hozza ár/érték arányban az Intelt?
    Akkor meg?
  • Solten
    #5
    Na, ilyen híreket még, blikk-szintű sz@rokat meg ne...
  • Narxis
    #6
    Hozza.
  • readswift
    #8
    csodálom hogy senki sincs lesúlytva hogy nem a csúcskategóriában van jelen a stream coprockó.
  • readswift
    #9
    ...akarommondani , lessz jelen. 2013-14 körül lesz olyan chip is amit sokan vártak?
  • slickboy
    #10
    Csak a pontosság kedvéért: LESZ jelen, és LESÚJTVA, hogy... ha már a szókincsed "high", helyesírásod se legyen "low".
  • Sanyix
    #11
    LOL még 32nm-en is SOI lesz? Pedig az intelnek már 45nm-nél is megoldhatatlan gondot okozott.
  • Sanyix
    #12
    Fogalmazzunk úgy inkább hogy veri? Veri :) főleg ezek az ócsó athlon II-k nem semmik. 4 meg 3 mag, és rohadt olcsók. Nem hittem volna hogy akár most is vehetnék egy 4 magost (annyiért amennyit én hajlandó vagyok kiadni egy prociért), de már hajlandó lennék. De nem teszem mert megvárom az energy efficent változatok, mert szeretem a csöndes gépet ;)
  • who am I 7
    #13
    ettől a "vaterás paliklacifejű nő" reklámtól teljesen kiégek.
  • nkmedve
    #14
    Na kijavult a Pentium II Phenom II-re, pedig már kezdtem nosztalgiázni
  • waterman
    #15
    az a Liano 4 maggal elég jó lehet majd.
    kíváncsi lennék, hogy vajon milyen minőségű videokártyát lehet/tudnak integrálni majd 2011-ig. vajon egy belépő szintű valami lesz csak a cpu mellé álmodva, vagy lesz benne egy alsó-közép kategória ereje, amivel már értelmes dolgokat lehet művelni?
  • orkaman
    #16
    hát kétségeim vannak, de jó dolog is kisülhet belőle.
    De csak ha lenne egy jó hosszú élettartamú socket.

    Mondjuk egy egyszerű proci cserével gyorsabb rendszer+gyorsabb 3D.

    Így sokaknak megérné egy friss alsó-középkategóriás 3D, és egy év múlva meg cserélne aktuálisra. Én értékelném.

    Ja és így lehet lenne valami ára a használt prociknak. Kicsit zavaró hogy semmilyen árban nem lehet eladni egy 2-3 éves videokarit vagy procit.
  • coolbboy83
    #17
    Az intelnek lehet, de az AMD-nek nem fog, mert mögötte a nagy kék IBM, aki ezt kifejlesztette.
  • coolbboy83
    #18
    Kíváncsi leszek az Intel Larabee mit hoz, lehet ők is kitaláltak valamit, mert ha a Video Chipeket nézzük az Intel a vicc kategóriát sem súrolja....arra jó hogy kitegye a képet.
    Az AMD videoban No1..... kíváncsi leszek mi lesz.....
    De érdekes ez az Nvidia FERMI is...
  • jamborl
    #19
    Jo az AMD, ar/teljesitmenyben eddig is jok voltak.
    AMd ATHLON II 240 X2-es procit 2,8Ghzrol siman lehet huzni 3,7GHzig 1066os memoriaval, es egy szinte barmilyen alaplappal.
    Proci kb 65usd+afa, alaplap 50usd+afa vagy annal jobb, memoria ugyanott van mint a 800asok.
    Szovla megeri, az intelnel ennyi majdnem csak a processzor.
    Alapjaraton huzva a proci 30-33celsius fok terhelve 50fole kicsivel gyari coolerrel.
  • readswift
    #20
    A Fermi , fogalom lesz .
  • Sanyix
    #21
    ja mint a gravitonok. Állítólag létezik, de még senkinek sem sikerült bizonyítania :D
  • Inquisitor
    #22
    Azért a Phenom II X2 procik se rosszak, amikben megy a 4 mag és 4Ghz környékét is bírják brutál hűtéssel :)
  • Locutos
    #23
    Szerintem nem engedheti meg maganak az Intel hogy valami vacakkal rukkoljon elo...Szerintem...
    En kivancsi vagyok a Larrabee-re...