367
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
  • cmsworld
    #1
    Szerintem megérdemel egy önálló témát. Ide várjuk volt/jelenlegi hallgatók véleményét az egyetemről.
  • mate317
    #2
    sok a fas* és nincs punc*
  • TommyC
    #3
    jó hely (:
  • kuci06
    #4
    :D

    ...

    :(
  • cmsworld
    #5
    Komolyabb véleményeket várnék.
  • spy803
    #6
    BMF-ről nem akar valaki topicot nyitni? :)
  • kuci06
    #7
    :)
  • Frayer
    #8
    nyissunk akkor már a sotéről is
  • Frayer
    #9
    Vagy, Kandósok vagyunk mi fasza gyerekek, értünk csörögnek a sörös üvegek.
  • spy803
    #10
    Már átírtuk sörös rekeszekre :D
  • n3whous3
    #11
    #7 = vótmá
  • akyyy
    #12
  • mumpic
    #13
    Csak a második versszakban rekesz, az elsőben még üveg. Hogy pontosak legyünk.
  • Csirke4
    #14
    Meeeeeeert az egészvilág túúúúúúúúggya hogy a kandónál nincs jobb jobb jobb
  • Csirke4
    #15
    Egyébiránt: Nemjavaslom senkinek a BME-t én megse próbáltam de vannak most olyan tankörtársaim akik onnan jöttek és azt mondják, hogy szar.
    Szarrrrászopatják az embert és hiába tanulsz orrvérzésig akkor is megbuksz egyszerűen elveszi az ember életkedvét.
    Mennyetek a BMF-re mostmá azis egyetem.
  • kuci06
    #16
    Nyugi, a BMF-ben is ugyanez megy :D
    Az egyetemmé válás után pedig tovább fog rosszabbodni a helyzet :|
  • autoszimulator
    #17
    minden bsc mérnök szakon ez megy
  • Vaxi
    #18
    látszik, hogy csak Szegeden van ész, mi a sajátba nyitottuk anno, ahol nem spammeli tele senki.
  • Vaxi
    #19
    a lemaradt :D
  • 5c0rp330n
    #20
    valamennyire ez megy mindenhol, mindenhol szop az ember, de azert a bme egy kulon kategoria azon belul is, az mar nem sima szopatas ami ott megy, inkabb neveznem melytorkozasnak..
  • Csirke4
    #21
    Nem ez megy. :D
    Én ma írtam az első matek ZH-t. Nemisvolt nehéz, és ráadásul a BMF-en adnak részpontokat a BME-n ha nem jó az eredmény akkor 0 pont szevassz.
    Az órarendem is elég foghíjas a BME-n kezdett osztálytársaiméhoz képest. (Ugyanúgy villamosmérnöki karon)
  • BaliBoy
    #22
    Így legalább a kereső sem adja ki...... :))
  • N1ggA
    #23
    "BME-n ha nem jó az eredmény akkor 0 pont szevassz"
    Nem igaz.
    "Az órarendem is elég foghíjas a BME-n kezdett osztálytársaiméhoz képest. (Ugyanúgy villamosmérnöki karon)"
    Ez tény, de nem minősíti a BME-t. Azért van sok óránk mert komoly a szak. Bár tényleg lehetne kevesebb.
  • N1ggA
    #24
    Annak kell odamenni, akinek van érzéke is hozzá. Aki nem jó matekból/fizikából/informatikából az ne menjen BME-re. Én ismerek olyanokat akiknek megy, és szeretik is.
    De tény, hogy ha valaki nem keni vágja a matekot, az ne jöjjön ide.
  • mumpic
    #25
    Részpont?
    Villanytan zh, 2005 október:
    Mellettem ülő gyerek beadás után: "Tanár úr, azt hiszem jó eredmény jött ki, csak negatív előjellel, kaphatok rá pontot?"
    Erdős Endre Levente: "Valószínűleg rosszul vette fel a generátorirányokat. Elvi hiba, nulla pont."
  • Vaxi
    #26
    ha valakinek van esze, belekattint a kis checkboxba, amivel lehet keresni a saját fórumokban is.
  • BaliBoy
    #27
    És igaza is volt. :)
    Én csíptem Erdőst, bár villanyból nem ő tanított.
  • Bandee1987
    #28
    Azért villamosmérnököknél jobban kő vigyázni, nálatok egy kis hiba elég nagy gebaszt okozhat :)

    Nálunk (BMF-NIK mérnök infó) ha elbaszol valamit a programkódban, ki lehet javitani általában következmények nélkül. (Bár itt is lehet bőven kárt okozni :))
  • Hugh Hefner
    #29
    leszophat
    a
    bme

    ennyi
  • spy803
    #30
    Én is ma írtam matekzh-t, bakker 10:45ös óra? :D
  • Hugh Hefner
    #31
    corvinusos kisgólya is van itt látom
  • BiG G
    #32
    a béjeme a legjobb hely, főlega gétéká a féktelen bulikkal és seggriszáló picsákkal:)
  • Cat 02 #33
    Jó kis végtelen ciklus mindig okoz meglepetéseket ^^
    Ám BME mérnök infon matek-fizika-info 30-30-30 % ? (maradék 10 meg egyéb mielőtt vki belekötne...)
  • autoszimulator
    #34
    4x vettem fel villanyt, lassan minden más tárgyam meg lesz ... szar
  • mumpic
    #35
    Hja, kérem, minket kirúgtak annó ha 3.-ra sem lett meg. :)
  • N1ggA
    #36
    30-30-30 nem mondanám. Első félévben még nincs fizika, csak nagyon sok matek, és van még programozás meg digit. Egyéb a mikmak.
    Bár én villanyos vagyok, de itt is hasonló a helyzet, csak több a digit, kevesebb a prog, mikmak helyett anyagtudomány van ami egy (szerintem) halál unalmas tárgy, "szoftkémia".
  • Bandee1987
    #37
    Nálunk is az elején sok a matek, fizika meg hasonlók, de ha túléli az ember az első fél évet-évet, akkor azért már jóval több szakmai tárgya van az embernek.
  • Nuki
    #38
    Nehéz de jó. Külön életérzés.
    Semmilyen más egyetemmel nem ér fel ( na jó, akad egy-két kivétel) na de hogy BMF, mint egyetem? Ne nevettessetek már...
  • Csirke4
    #39
    Azaz. :D
  • Csirke4
    #40
    Matek zh 2009-ről beszéltem. 2005 mikor volt már... :D