18
elek Nagy fegyverek, beteg ellenfés persze vér minden mennyiségben!!!
  • STREEX
    #1
    A megjelenésig már csak 4 nap van hátra. Xbox-on nem kapott túl szép értékeléseket, de ahogy nézem a pusztítást legalább biztos lehet majd benne élvezni.:)

    Infók,Képek és videók
  • balee4
    #2
    Éppen most nézegettem képeket, pofásnak tűnik.
  • #3
    úgy néz ki mint a painkiller csak a graff jobb
  • huntofa
    #4
    gyühet
  • CalebJoe
    #5
    Na kipróbáltam és azt kell mondjam gyorsan felejtse el mindenki ezt, meg se közelíti a Painkiller hangulatát és ráadásul a gépigény az egekben van, hogy a picsába lehet ilyen egy fost kiadni 2009-ben főleg amilyen játékok vannak a mai palettán mindegy itt van néhány kép.







  • balee4
    #6
    Szóval szarul meg?
  • Maxtreme
    #7
    Én is belenéztem gyorsan.
    Nem tűnik ez oylan rossznak így az első 20 perc alapján.
    A gépigényről: 40 fps-re van limitálva, arról el sem mozdul. (miért pont 40 fps azt ne kérdezzétek)
  • Gabe18
    #8
    Érdekes,az utolsó képen hogy,vagy kinek az árnyék látszódik a plafonon meg az ajtón?
    Meg ezek az elmebeteg böszme fegyverek.Painkillerbe legalább volt egy stílusuk... (jó kis karóvetővel falra szegezett zombik... )
  • balee4
    #9
    Jó hát nálad jó hogy jól fut. :D Majd délután belenézek én is.
  • Maxtreme
    #10
    Perzse, én is elvárom hogy jól menjen. Csak nyilván azon a gépen tudom véleményzeni a vasigényt amin játszok, szal.. :)
  • Shep
    #11
    Ez ilyen agyatlan Painkiller féle lövölde? (trailer alapján nekem annak tűnt, ráadásul azok a béna fegyverek ...)
  • Csokis
    #12
    Az, de a rosszabbik fajtából, szvsz.
  • Shep
    #13
    Thx. Akkor nálam ez alapból felejtős.
  • Tinman #14
    Szar. Felejtsétek el.

    Bővebben:

    Sztori még el is menne, de a megvalósítás szánalmas.

    - Grafika---> Painkiller motorral készült és egy dekát nem tettek hozzá. Más pályák, más helyszínek, de a hangulat az elveszett.
    - Játékmenet ---> Szokásos, agyatlan, darálós hent, de tényleg az aljából. Egyszerre MAX 2 fegyver, semmiből előtermő ellenfelek nulla A.I.-val.
    - Gépigény---> Abból a szempontból vicces, hogy ez is pontosan olyan lassan tölt be, mint a PK-ek annak idején, de közben 4 mag, Raid 0 és 1 GB VGA mellett próbálkozok. Maxra feltolva mindent full hd feletti felbontásban is felejtős a graf. Bitang gyors, szépnek még így se nagyon mondanám.

    Ennél még a Necrovision is jobb volt.
    Nálam 1/10.
  • balee4
    #15
    Kipróbáltam, ez tényleg egy katasztrófa, a hangulat nulla, a pályák nevetségesek, az ellenek bugyután festenek, a grafika ocsmány, a gépigény mondjuk elég alacsony. Uninstall.
  • Rayden02
    #16
    Én is letöltöttem eszt fost kíváncsiságból!!játszanák vele de nem tudok mert eszt dobja ki amikor betölt a pálya!!!Magyarúl nincs mentés!!!Mi a rák miatt írja ki ez szar?
  • balee4
    #17
    Nálam nem volt ilyen gond, franc tudja mi lehet, de ne bánd, nagyon fos game. :D
  • JasonXXX
    #18
    Sziasztok!

    Van egy pálya ahol egy csarnokban kell kinyírni egy küklopszot.
    Őt hogyan lehet kinyírni? Már szanaszét lőttem és rakétáztam de nem megy nekem.