376





SG.HU wave: with:public sg.hu


Feliratkozás meghívólistára
  • GregSB
    #1




    Nya, itt lehet beszélgetni a Gúgli új fejlesztéséről.

    Egyelőre még én sem tudtam kipróbálni, de amint bejutok és szerzek meghívót szívesen adok bárkinek itt aki érdeklődik.
  • romeozor
    #2
    jaja, aki meghívó birtokába jut az ne legyen rest nekem is küldeni egyet
  • precision
    #3
    jópofa
    majd ha lesz invite én is kérek :)
  • avengir
    #4
    A probléma csak annyi, hogy eddig egyedül amerikába osztottak ki 100 000 db meghívót, de küldjetek nekem is.
  • tigeroo
    #5
    megnéztem, hidegen hagy a dolog de küldjetek nekemis


    / +1sor/
  • libapék
    #6
    engem érdekelne :)
  • GregSB
    #7
    Akkor neked nem fogok küldeni :D

    Bocs, de ha kapok 8db meghívót nem olyan embereknek fogom kiosztani, akiket igazából nem is érdekel a dolog.
  • Doomista
    #8
    Én is kérek szépen meghivot, ha lehetséges majd. Közben én is próbálok bejutni.
  • autoszimulator
    #9
    jó kis cucc, egyetemen kitudtam próbálni, igaz sok időm nem volt rá.

    nem tudok rá mit mondani, ötletes, ez tény, kompakt, mert lassan tényleg minden egy helyen meg lesz, így is belépek a google accountomba, és megvannak az emailek, sulis doksik, képek, naptár, és akkor lehet hogy innentől a csevegő is. Ez a wave dolog, ami kicsit talán a twitterre hajaz, nem fogott meg, bár maga a twittert se nagyon szeretem.
    De ha sokan fogják használni magyarok közt is, akkor minden bizonnyal hasznos kis stuff. De attól félek, ez megmarad az infós vagy infó közeli társadalomnak, egy MSN függő nem fog idejárni hullámokat generálni, csetelni egy jó ideig még.
    Ami engem lenyűgözött, a végén itt is látni, az Rozi, kegyetlen az a fordítás, amit leművel szinte valós időben :D
  • Aquir
    #10
    ötletesnek tűnik, elfogadnék meghívót is
  • VRSDM
    #11
    meghívót énis énis : )
  • Rage47
    #12
    ebayen lehet venni meghívót:D

    jó lenne már nekem is:)
  • kuci06
    #13
    valaki engem is megdobhatna egy meghívóval, nagyon érdekesnek tűnik a videók alapján :)
  • Andr0
    #14
    a meghívő majd ide is jöhet:)

    amugy Rozi magyarra is tud fordítani? mármint monjduk angolról magyarar? mert az nem derült ki sehol csak anynit láttam hogy fraciáról angolra.. Amugy szeritnem ha van 1 tag egy társaságban aki rátudja venni a haverokat hogy gyere Wave-re akkro szerintem be fog ez indulni... mellesleg ez a bevezetés forma(hogy előszőr csak limitált aztán meghívás és végül mindenki) so ez sokat fog segíteni a proginak hogy lealázza az msn-t :)
  • Doomista
    #15
    Egyenlőre nekem 3 nagyon régi Gmail postafiókom van, talán sikerül makkolnom az egyikkel.
  • Neoncsoves
    #16
    Egyenlőre a bérgyilkos darabol az erdőben, a szó amit kerestél: egyelőre.
  • BB7
    #17
    Ha korlátlan lesz az emberek behívása, akkor szívesen adok én is egy Gmail-es címet! :)
  • Doomista
    #18
    Nem kéne annyit internetezni, és akkor kevesebb haver lenne, és akkor nem lenne szükséged korlátlan meghívó jogra:D
  • werkfilm
    #19
    adjatok pénzt
  • Rage47
    #20
    jelenleg csak 100k amcsi kapott, azok küldözgethetik max a meghívókat (max 8-at asszem). ugyanolyan lesz, mint a gmail. eleinte alig-alig lehet hozzájutni, majd úgy dobják utánad később. jól kitalálta ezt a google, így mindenki ki lesz éhezve rá, mire nyílvános lesz:))
  • Wolfsnack
    #21
    valaki leírhatná mi ez, youtube döglött nálam
  • BB7
    #22
    Mindig is jó volt a Google üzletpolitikája! :)
  • Rage47
    #23
    tessék
  • Benny04
    #24
    fasza
  • GregSB
    #25
    ŐŐő hát ez nem éppen az MSN konkurenciája, és nem azoknak a tinédzsereknek szól akik azon lógnak 0-24. Ahogy az első videóból is kiderül ez a munkahelyen lesz hasznos, de én pl már most az egyetemen ki tudtam volna használni egy beadandónál amit 4-en kellett megcsinálnunk.
  • Kicsikiraly
    #26
    hú ezt már régóta várom :D ha vkinek lesz meghívója pls küldjön :D közben énis próbálkozom akkor
  • romeozor
    #27
    wave.google.com ottan van egy link a hosszabb prezentációrol is, meg invitációt is lehet igényelni, bár a jóisten se tudja egylálalán adnak-e mostanában olyat azon keresztül.
  • GregSB
    #28
    Khm, akkor szóljon akinek van meghívója, aztán kisorsljuk ki kapja
  • Gaborkik #29
    Nekem tetszik az ötlet... Hamar jelentkeztem is
  • BB7
    #30
    Kamuzza be mindenki, hogy fog visszajelzéseket küldeni... meg, hogy a cégen belül akarjuk majd használni, stb.
    Csak párunkat beveszik, aztán majd 8-8-8emberből kijön a topik!
  • Andr0
    #31
    ez is egy megoldás de ki tudja lehet a google fel van ilyenekre ksézülve:D:D
  • BB7
    #32
    De akkor kiknek csinálták ezt a 'hívd meg magad' szart? :D
    Akkor aztán végképp semmi értelme! :D
  • NEOreg3
    #33
    nekem ne küldjetek meghívót
  • BB7
    #34
    Na te azért is kapsz!
  • Rage47
    #35
    én 2-t küldök neked
  • precision
    #36
    lassan nyílt lesz ez is, mint anno a gmail
  • Doomista
    #37
    Mire a Gmail nyitott lett, az azért eltelt egy "kis" időbe. De még mindig van a postafiókban meghívás küldési lehetőség :D
    Azért nem volt az rossz, hogy meghivásos volt régen régen, mivel gmail meghivoért sikerült cserélnem iwiw meghivot, szal jó pár társoldalra belehetett váltani :D:D
  • BB7
    #38
    A GMail-nek mennyi idő kellett mire nyílt lett?
  • Andr0
    #39
    szeritnem évekbe telt
  • GregSB
    #40
    3 év és pár hónap.

    "Gmail was launched as an invitation-only beta release on April 1, 2004 and it became available to the general public on February 7, 2007, though still with beta status. As of July 2009,[3] it has 146 million users monthly. The service was upgraded from beta status on July 7, 2009, along with the rest of the Google Apps suite."