18
  • sambauer
    #18
  • vmiki88
    #17
    csak jobb legyen, mint a 2-dik rész
  • Nazir
    #16
    Sztem meg korvajó volt mind a 2. minek kell hasonlítgatni egy teljesen másik univerzumhoz? Terminátorhoz mint olvastuk lenntebb akkor kell majd ha kijön egy Transformers VS Terminators.
  • winnie
    #15
    "ki csodát vár egy hajtogatós-robotos gyerekjátékból készült filmtől, annak komoly problémája lehet vállon felül."

    ezt az érvelést sosem tudtam hova tenni. nem a film a szar, hanem az, aki azt várja el egy filmtől, hogy jó lesz? szerintem aki így gondolkodik, annak van gondja, de ha gondolod beavatlak, hogy sokak szerint a TF1 jó lett. meglepően jó. és már akkor sem volt senkinek oscaros elvárása. most sem volt. és még ezeket az elvárásokat is képes volt a TF2 alulmúlni azzal, hogy a 10 éven aluliaknak próbált szólni és afféle pretini scifiakció lett, amitől ugyan nedvesednek páran, de azért a meglehetősen sokan inkább behánytak.
  • Yutani
    #14
    Nem volt annyira rossz a TF2. Amíg várunk az igazán jó és tartalmas filmekre, addig ez jó volt egy kis szórakozásnak. Aki csodát vár egy hajtogatós-robotos gyerekjátékból készült filmtől, annak komoly problémája lehet vállon felül.

    Tőlem jöhet a 3. rész, biztosan nem lesz rosszabb, mint az eddigiek (csak azt a kurva kamerát ne rángassák már annyira!). Még több poén, még több robot, mégtöbb lövöldözés, még több robbanás.

    Aztán ha igényes, tartalmas filmet akarunk nézni, akkor választunk mást. Nem ezektől a látványfilmektől fogjuk telekönnyezni a zsebkendőt.
  • Healbacsi
    #13
    "talán úgy, hogy egy gyenge második részre( amit nyilván jóval később látsz mint az elsőt ;) :D) jobban fogsz emlékezni, amivel az első rész emlékei is negatívabban fognak hatni ;)"

    Nezzuk a Terminator szeriat. A 3. resz hiaba volt gyenge eresztes, a 2. resz meg jobban profitalt ebbol, mert meg mindig ezt tekintik a terminator filmek etalonjanak. Szoval ez a folytatas elrontja az elso reszeket gondolat egy akkora marhasag, mint a haz.
  • pixx
    #12
    Tegnap nézetem a 2. rész, a feléig bírtam, aztán kikapcs.
    Az egy is látvány film volt, de itt szinte mindig robbant valami, még se történt semmi. Lapos volt számomra...
  • cateran
    #11
    En inksbb abban ketelkedem, hogy jobb lesz mint az 1...a 2.-nal jobbat nem nehez csinalni (abba meg inkabb bele sem gondolok,hogy rosszabb lesz mint a 2.)
  • Kindred Blades
    #10
    Szerintem még a Transformers 12-t is ő fogja rendezni. Ha rajta múlik, meg a bevételen.
    Mert az lesz.
    Ami elég szomorú.
    Igen, sajnálom tőlük a pénzt. Ezért a 'termékért' sajnálom. Már csak a gyártási költséget és a marketinget is. Azt a pénzt lehetne költeni mondjuk rákkutatásra.

    (Igen, winnie, tudom, hogy nem vagyunk mind egyformák, de hogy ez egy ilyen szutyoknak létjogosultságot ad, az engem... mi is a jó szó? elszomorít. Csak ha említenéd.)
    Persze nem kizárt, hogy a harmadik rész klasszisokkal jobb lesz, mint a második volt. De őszintén szólva igencsak meglepne.
  • Nonix
    #9
    20 percig neztem a masodik reszt és kikapcsoltam. Utanna feltettem magamban a kerdest hogy "vajon az első is ilyen gagyi volt? Mi tetszett nekem abban ?"
  • winnie
    #8
    talán akkor nem kell megnézni a másodikat. máris nem kell félni, hogy elrontja az elsőt. vagy anélkül is hirtelen elromlik?:)
  • Szemjuel
    #7
    talán úgy, hogy egy gyenge második részre( amit nyilván jóval később látsz mint az elsőt ;) :D) jobban fogsz emlékezni, amivel az első rész emlékei is negatívabban fognak hatni ;)
  • nmktheking
    #6
    "Michael Bay nem tud szabadulni a Transformerektől" pedig de jól tenné
  • Dynamic
    #5
    A 2.rész hogy rontja el az elsőt? Hirtelen megváltozik a színészi játék meg átíródik a történet az első rész kópiáin, vagy hogy?
  • viizo
    #4
    Bay-nek már rég nem kell ajánlólevél már sehova, hogy adjanak neki 100-150 millió USD-t filmre...
  • Szemjuel
    #3
    másnaposokból nem szabadna 2. részt csinálni! az elsőt rontanák el vele!
  • proof18
    #2
    Szerintem jól teszi. A második rész nem jó ajánlólevél más, nagy költségvetésű filmek rendezéséhez. Ha kijavítja ezt a hatalmas ballépését a harmadik résszel, akkor pályázhat sikerrel egy másik grandiózus projektre.
  • bladesoft
    #1
    Inkább az lehetne a cím "hogy nem akar szabadulni a Transformerstöl".. nagy pénz és nagyobb népszerűséget hozott neki.