301
eh
  • Sir Quno Jedi
    #1
    10 éves az SG! Ez azt hiszem ömagáért beszél...

    Lassan egy fél emberöltőnyi időt tölötttünk itt. Jóban, rosszban, flémben, duzzogásban és összeborulásos kiegyezésben. Voltak (vannak) itt unregek, álregek, újregek, multiregek és lopott regek is ezrével, de alapjában véve jó banda jött össze.

    Persze a hőskor már sosem jön vissza, de az SG már része az életünknek, a múltunknak és jelenünknek. Köszönjük az SG egész stábjának, amit értünk tettek (vagy nem tettek)!

    Ríszpekta SG!

    .
    .
    .

    Itt elmondhatjátok nektek mit jelentett ez a 10 év az SG-vel és mit szerettek benne, miért maradtatok a mai hotdög/májvip/pivihú/ájvájv terhes csilivili tiniszájtok korában egy ilyen ősöreg, megbízható engine-es, letisztult fórumon?!

    (Elérzékenyült pillanatotokban se feledjétek: flém, mocskolódás, hülye képek stb. -> törlés és ban!)
  • Tomászító
    #2
    én azért vagyok itt mert nekem ez tetszik a legjobban és minden téma megtalálható és jól átláthatóan használható

    HBD SG!
  • OrioN the S
    #3
    Orion vagyok, budapesti lakos es nagyon orulok, hogy ebbe a kozossegbe tartozhatok, flemelhetek. Nem is tudom mi lenne nelkuletek... Szeretlek SG

    Am jo hely... Csak sok a kocsog

    Komolyra forditva a szoszt: Nagyon emberrel kotott baratsagom indult ki innen es rengeteg nagyszeru ember ismertem meg. Sokszor el is gondolkodok rajta, hogy milyen jo dolog ez. Nem cska semmitmondo neveket, nickeket latok, ha gorgetek lefele, hanem ismeros arcokat es jopar emberhez fuz valami emlek vagy tudok rola valamit. Szex meg nem volt :D De sok olyan ember van itt akikre igazi baratkent tekintek es ezt az SG-nak koszonhetem. Minden nap orakat tudok eltolteni a forumon es nem azert, mert fuu mekkora kocka vagyok, hanem mint egy barati korbe ide is orommel jovok beszelgetni, temazgatni es persze hireket olvasni. Sok dolgot tudnek meg irni,de majd a tobbiek utan ihletet kapok :)

    [bekonnyezik]
  • Aquir
    #4
    nem megmontam hogy topik fog nyílni erről? xD Hajrá Sg!
  • OrioN the S
    #5
    sok* kimaradt :D
  • tigeroo
    #6
    Helló, nevem Á, a betegségem szenvedély alapú, mint itt mindenkié..

    komolyra ferdítve a szót: háttö én olyan 2002 (,12éves korom) óta vagyok itt, a gamestar online-on kezdtem a kommentelést (a top5 aktív júzerek között ottvoltam, kurva sok kommentszámmal)

    aztán inkább innen töltöttem a demókat, fórumokra beírtam ha elakadtam valami játékban, stb. aztán ittragadtam :D
    az sg-n fórumozás nekem ma már egyfajta hobbi, az életem szerves része!
    furcsa és félelmetes realizálni ezt, de így van...
    és az a durva, hogy most így belegondolva tényleg a minimál felület miatt tetszett meg az oldal...
    jó kis közösség alakult ki, a "mag" pedig nem változik, így rengeteg fórumozót ismertem meg egy-egy témában a véleményéről/hozzászólásaiból, szinte már élményszámba megy egy-egy beszélgetés (csak irl asztal és sör hiányzik sokszor, a következő 10évben erre kell rágyúrni )...

    brékesség, uff

    tigeroo out.
  • OrioN the S
    #7
    jo igy vegignezve par betu lemaradt meg ilyenek ,de remelem ertheto :D

    dobok par kv-t
  • Sir Quno Jedi
    #8
    Jep, nekem is életformává vált. Mindig megnézem, akárhol vagyok. Sokakat ismertem meg innen, eppárat élőben is. Nehéz lenne már nélküle meglenni. Az ember gyorsan addikt lesz. Igaz ma már nincs olyan vad, zabolátlan pörgés, mint régen, de még néha akad egy-egy jó vita azért! :D
  • Aquir
    #9
    Számomra ez a legátláthatóbb fórum. Nem szeretem az olyan helypazarló és átláthatatlanabb helyeket ahol méretes négyzetavatarok vannak, meg válaszoláskor idézet az idézetben megoldás a hozzászóláson belül.
    Ez a letisztult fórum a kedvenc :p

    Nade nem csak a fórum kinézete, hanem a "miliő" (magyarán maga az sg fórum egyedisége) tetszik. Eleinte csak a Humoros aranyos topikot olvastam csak régen, aztán beregisztráltam :) Azóta sok hszt írtunk, beszélgetéseket lehet visszanézni régről, és mindegyik Emlék! :)
  • Sir Quno Jedi
    #10
    Sokan amlékezhtenek még a nagy unregháborúkra, mikor még unregek is írhattak ide! Magam is elszánt unregbékeharcos voltam, míg a történtek meg nem győztek hogy nincs más út, csak a regisztráció!
  • Aquir
    #11
    detto. Minden nap. Valamit mindig meg kell itt nézni :)
  • tigeroo
    #12
    minden nap? akarod mondani egész nap

    minden szar topic benntvan a kedvencek között, és elég nézegetni az új hsz-eket :DDdd
  • Sir Quno Jedi
    #13
    Az a vicces, hogy még az ötven feletti főnököm is olvassa az SG-t (igaz a főoldalt, mert a tudományos és informatikai hírek érdeklik nyilván).

    Ha főnökök nem olvasnák, ez is tiltva lenne a vállalati tűzfalon!!! :DDD
  • Carlos
    #14
    Szokásos: 7 éve rontom itt a levegőt, a hőskort nem lehet visszahozni, sok az újreg és véristván, jó hogy van, köszönjük, etc.
  • Sir Quno Jedi
    #15
    Azért én nyitottam inkább, hogy ha nem tetszik a többi modinak, vagy a vezetőségnek, vagy mégis lenne ilyen topic már, akkor ne egy szerencsétlen közjúzert hurcoljnak meg. Meg ugye nem szívesen kötnek már belém, míg egy józsikának menne már a 172. lolcates kép... :D
  • OrioN the S
    #16
    nektek is kezdooldal?
  • Sir Quno Jedi
    #17
    Lehet ám nosztalgiázni, ez itt erre van! Régi sztorik az SG-n, "Ejj, bezzeg a mi időnkben..." felmordulások, hintaszékben punnyadás a kandalló előtt és a dicső múlt felemlegetése egy jó pofa forralt bor kíséretében. Ez is része az ünnepnek.
  • OrioN the S
    #18
    Az milyen lesz amikor mar generaciok lesznek az sg-n :) Arrol flemelnek majd, hogy kinek volt itt elobb apja,nagyapja :D
  • Sir Quno Jedi
    #19
    Bezonyám és majd jól visszakövetelik a NagySG-t, mint most MO-t... :DDD
  • OrioN the S
    #20
    :D
  • tigeroo
    #21
    SGeneráció

    :D
  • Sir Quno Jedi
    #22
    NNa, tiszteletből ki is raktam az SG desktophátteret a céges gépemen!
  • BaliBoy
    #23
    Én is már 6 éve járok ide rendszeresen. Előtte is olvasgattam Super Gamezt, de a fórumra nem nagyon járkáltam. Bár, úgy rémlik, hogy volt eredetileg egy másik nickem, csak megfeledkeztem róla. Sikerült az évek során szerezném néhány "rajongót". :DD
  • DIESEL DOG #24
    Először is HBD SG!

    Tavaly találtam rá erre a fórumra és némi habozás után regisztráltam. És nem bántam meg...
    Nagyon sok embert ismertem meg a kicsiny hazánk szinte majdnem minden tájáról. Szabadidőmben szívesen vagyok jelen itt a fórumon, mivel sok érdekes téma van itt ami érdekel. Bár nem vagyok egy nagyon régi regisztráció, de elmondhatom hogy nagyon jó kis közönség kovácsolódott itt össze. Igyekszem minél jobban beilleszkedni...
    Sok érdekes információról tudok itt értesülni, és ha valamit nem értek akkor segítenek is...

    Respect SG!
  • Sir Quno Jedi
    #25
    Nos én még emléxem a "Mi vagyunk a Jóarcok" csoportosulásra. Ők nagyon belémkötöttek (vagy én beléjük, mind1) és hónapokon át ment a flamewar, míg végül találkoztunk élőban Blasta-val (tőle még egy Thrustmaster joyt is vettem), sőt Freak Padre-val is (vele még fagyiztunk is, mikor Martin576-éknál voltunk bent a szerkesztőségben kipróbálni a Kingdom Hearts 1-et) és egyből lehűltek a kedélyek, sőt mondhatnók azóta "jóban vagyunk" (lightosan). Szal. mindig voltak itt jóak kis flémek!
  • balee4
    #26
    Én is GSO, aztán GSF, oda is feljárogatok még, mióta modi lettem muszáj is ugye... :D De az sg-t nagyon megkedveltem, a rengeteg téma és user miatt, vannak itt nagyon normális emberek (is). És tényleg életformává, hobbivá vált a fórumozás, nem bírnék meglenni nélkül, így ha tehetem mindennap feljárok. Még melóhelyről is, mint pl most is. :D
  • Sir Quno Jedi
    #27
    Sőt volt (van) itt olyan volt kollegám, akivel éveket dolgoztunk együtt, de előtte ismertem meg az SG-n a konzolosban, összehaverkodtunk és csak utána lettünk melótársak tök véletlenül (az is vicces volt, mert ugye nem tudtuk egymás valódi nevét, sem, hogy hogy néz ki a másik, mégis kiderült, hogy az SG-n meg minden nap beszélünk). Ilyen az élet, kicsi a világ.
  • DIESEL DOG #28
    Dettó ugyanez a szituáció volt az egyik osztálytársammal akivel anno egy osztályba jártunk a gimnáziumba.
  • BaliBoy
    #29
    Én Görögországban futottam össze az egyik SG-sel. Ráadásul az egyik lánnyal. De ha jól tudom már nem járkál ide. Nyertem? :P
  • triplet
    #30
    hát én csak pár napja járok ide de eddig egy nagyon jó fórumnak tűnik remek társasággal!
    HBD SG.HU!
  • Sir Quno Jedi
    #31
    Ekkora sikered volt, hogy azóta még az SGre sem mer járni, nehogy talizzatok?!?! :D
  • BaliBoy
    #32
  • DanielT
    #33
    SG? Reggel felkelés után 1 másodperccel, aztán a Wc-n, aztán melóba menet a kocsiban, aztán ahogy beértem a melóba, aztán ebédszünetben az asztal alatt telefonon rápillantva, aztán délután, aztán hazafelé menet a kocsiban, aztán egész este, aztán lefekvés előtt 1 másodperccel... és így tovább...

    Illetve nem is SG... LEÁLDOZOTT TOPIK!!! :DDDDD (Főoldalt nem láttam 5 éve kb)

    Superwarez, majd Supergamez, végül SG. Első pillanattól(illetve már előtte is, mert St szólt IRC-n, hogy indul egy új oldal nemsoká, nézzem meg) kezdve itt vagyok és még maradok is egy picit asszem :)

  • Sir Quno Jedi
    #34
    Nono! Akinek iIStennel van onlány kapcsolatban IRC-n, az ne szerénykeggyék! :DDD
  • BaliBoy
    #35
    SG főoldlán: 10 éves az SG. Alatta 11 éves a google. Asszem ma jól berugunk.
  • ZilogR
    #36
    reggel beesek melóba
    SG login
    kávé bekever, süti falatozik, görgetem napestig
    a meló is elkészül
    SG egy életforma
    része már az életemnek
    thnx
  • TommyC
    #37
    fogalmam sincs miért vagyok itt
  • DIESEL DOG #38
    Hozom a sört a hűtőből!
  • Sir Quno Jedi
    #39
    Legjobb ok a berúgásra a szülinap! De ha az ember kevés élőlényt, de sok site-ot ismer, pláne sok oka lesz az ivásra! :DDD
  • nan76
    #40
    HBD SG!..és még legalább 10* ennyit,hogy az unokáim is itt nyomassák majd!:)