31
Egy aranyos kis játék a Hitman-ekről elhíresült IO interactive-tól
  • Kongy
    #1


    Aranyos TPS 3D platformjáték, főképp gyerekeknek, aranyos grafikával, és 6 irányítható, más-más képességekkel rendelkező nindzsákkal.

    DEMÓ ITT!

  • KicsiMonkey
    #2
    Asszem ez a harmadik topicja. http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1244152292
  • Kongy
    #3
    Kereső nem talált ilyesmit, gondoltam megnyitom...
  • Sickness
    #4
    demo? pff, megvan eredeti warezba.
  • KicsiMonkey
    #5
    Eéhiszem, már egy ideje nem működik :)
  • Frayer
    #6
    ha nem láttam a héten vagy 20 mini ninja topikot, akkor vakuljak meg
  • Kongy
    #7
    Nem mintha nekem nem lenne meg... :P De azért gondoljunk a nem warezoló társadalomra is...
  • werkfilm
    #8
    új hitmant akarok és nyakakat kitekerni nem ilyenben ugrabugrizni :(
  • Heffi
    #9
    Grat, 5. topikja már..
  • Sickness
    #10
    Csak kettő volt ezzel együtt. Hajrá.
  • Bruk
    #11
    Ez a 3. kb...
  • Sickness
    #12
    2.
  • Heffi
    #13
    3-4 volt, szal lemaradtál...
  • #14
    úgy a jó:D
  • Terensz
    #15
    Látom, megnyílt a hét menetrend szerinti Mini Ninjas topicja :-)

    "főképp gyerekeknek" - Remélem, nem sokan vesznek olyan játékot gyerekeiknek, ahol karddal kell szétcsapni az ellenséges bandákat.
    Gondolkodós részek viszont nincsenek benne. Vagy ha azokat szánták feladványnak, amikkel találkoztam, akkor elég keveset néznek ki a játékosokból. A harcrendszere primitív, gagyi, nem versenyképes egy DMC 4-gyel (nem mintha szeretném, csak említettem).
    Az állandó hint-halmaz pedig azt sugallja, hogy a játék fejlesztői teljesen hülyének néznek.

    Az Eidos marketingesei pedig minden bizonnyal egyidejűleg húztak el nyári megérdemelt szabadságra, mikor a Mini Ninjas koncepcióját alakították ki. A játék szemmel láthatólag egyetlen célcsoportnak sem szól.

    Szóval nem fogom sajnos megvenni, pedig először tetszett az ötlet.
  • DIESEL DOG #16
    asszem már a múlt héten is nyitott valaki ennek topikot...
  • Kicsikiraly
    #17
    a sok probléma amit felsoroltál azért van, mert igenis gyerekeknek szól. egy csepp vér nem folyik benne, senki nem hal meg, csak visszaalakul állatokká.
  • Kongy
    #18
    Te hülye vagy ember xD. Senkit se ölsz meg benne, mert amikor vkit megversz, akkor visszaváltozik állattá... és elfut. És marhára gyerekeknek készült, azért van a sok hint, mert ha mondjuk egy 6-7 éves kisgyerek játssza nem biztos, hogy egyből rájön a megoldásra. DMC4-hez meg ne hasonlítgasd mert hülyeség. Hihetetlen, hogy te csak a vérre, meg a brutális játékokra izgulsz rá.... Igenis jó játék ez, az engem nem érdekel, hogy neked nem tetszik...
  • Terensz
    #19
    Ok, ez igaz.
    De azért valljuk be, elég morbid dolog gyerekeknek nindzsás-kardozós játékot készíteni :D
    Egy átlag szülőnek azért itt is magyarázni kell, hogy "de hát nincs vér benne", meg "de nem hal meg, csak átalakul állattá..."
    Átalakul állattá... Ekkora hülyeséget, de komolyan...

    Visszatérve a kvesztekre: gagyik. Nem tudom, ki hogy volt vele gyerkőckorában, de én határozottan utáltam, ha egy gagyi idiótának néztek, csak azért, mert pl. 4-5 éves vagyok. A körjátékoktól kb. hánytam, meg mindenkitől, aki hülyének néz. Szóval a gyerek hadd gondolkozzon, és egy ilyen játéknak amúgy sem kéne ennyire lineárisnak lenni.

    Amúgy lehet, én vagyok túl szigorú ehhez a játékhoz. Egy óra alatt nem sikerült elcsípnem benne semmi jót, így azt mondom rá, hogy rossz. De ez csak egy saját vélemény. Na jó egy jó van benne: szép. De ez számomra kevés.
  • Terensz
    #20
    "Hihetetlen, hogy te csak a vérre, meg a brutális játékokra izgulsz rá...." vs "nem versenyképes egy DMC 4-gyel (nem mintha szeretném, csak említettem)."

    Tehát: nem szeretem a DMC4-et csak említettem. (mivel bármennyire is nem szeretem, el kell ismerni: a műfajában ő a császár. Az más kérdés, hogy nem tetszik a műfaja.) Értelmezd már a szöveget.
    Egyszerűen ennyi: a Mini Ninjas Beat'em up-nak kevés, mászkálós-rájövősnek meg gagyi. Még gyerekeknek is az.
  • EnZsolt
    #21
    Még jó, hogy tudod mi a kemény feladvány egy mai 4-5 évesnek. Gratulálok, hogy te olyan kurva jó voltál 4-5 éves korodban, hogy csukott szemmel, lábbal kiraktad a rubik kockát.
  • Kongy
    #22
    Abszolút nem morbid dolog. Ez egy nindzsás játék, de aranyos körítéssel, minden rendben van vele, inkább azt mondanám még vicces is, és abszolút nem morbid. Asszem a Hitman vagy a Kane and Lynch (IO előző játékai) ezerszer durvább volt... Kezdem azt hinni, te nem is játszottál a Mini Ninjas-szal, csak olvastál egy cikket és belevered a pocskot. Nem szép dolog.
  • Terensz
    #23
    Egy 4-5 éves gyerek ugyanolyan okos, mint amilyen lesz 30 évesen, csak nagyságrendekkel tapasztalatlanabb. A játékokban legalább annyira képes, mint egy felnőtt, csak épp sokkal kitartóbb.
    Én mondjuk kb. 10 évesen kezdtem játszani, mert ugye 22 éve még nem volt mindenkinek számítógépe. Bár 6 éves koromtól érdekeltek a játékok, azelőtt nem is tudtam, hogy léteznek. Nagyon jól játszottam gyerekkoromban, és a komolyabb (nem gyerekeknek szánt) játékok érdekeltek elsősorban. Egy biztos: ha egy gyereket érdekli, amivel foglalkozik, csodákra képes. Csodákra, mert a felnőttek fel se tételezik a gyerekekről, hogy esetleg nem hülyék. Látom, te sem.

    "te olyan kurva jó voltál 4-5 éves korodban, hogy csukott szemmel, lábbal kiraktad a rubik kockát."

    1. hsz-ed fröcsög a beképzeltségedtől.
    2. a rubik kockát világszerte jó, ha százan ki tudják rakni lábbal, csukott szemmel. Példád nem szemléltet semmit, viszont jól hangzik.
  • Terensz
    #24
    Pedig 1 órahosszán át becsülettel játszottam vele. Igaz, csak a demóval. De az már a készítők baja lenne, ha a demó nem mutatná meg a teljes verzió lehetőségeit. (A teljes játékélményt nyilván nem fogja, mielőtt bárki belekötne) Így amiket írtam, annak szellemében, hogy ilyesmi a teljes játék, csak nyilván több időn keresztül, változatosabb ellenfelekkel, több elfoglalható állattal, stb.
  • Heffi
    #25
    Figy, az emberek nagy részének tetszett, hiszen nagyon jó kis játék lett. Neked nem, ennyi, nem kell ezért itt lehordani még jobban, hogy elvedd más kedvét is töle.
    Még én is csak a demoval játszottam, de azt kijátszottam 3szor mert szórakoztató volt, és nem untam :)
  • Cat 02 #26
    Állatokat alakít át ninjává és ha megölöd vissza alakul. Logikus...
  • Kongy
    #27
    lolmá senki se zárja be a topikot? xD
  • Nameny56
    #28
    CSáó!Remélem van aki gamel vele!:D :P

    Azt a nagy pontyot hogy lehetne benne kifogni?
  • Kongy
    #29
    nemtom
  • grebber
    #30
    Folytatodik a Mini Ninjas!
  • Ironman2
    #31
    Ingyenesen elérhető a Core onlineon!