580
Ninja Blade PC
  • norbi2fraktal
    #1
    Aki Devil May Cry fan mint én annek ez nagyon nagy hír, érkezik a Ninja Blade Pc-re


    Infó+Képek
  • fodorpetii
    #2
    Képek alapján szép:)
  • King of Roads
    #3
    egyszer ilyen topic nem lett már bezárva nem is oly rég?
  • #4
    az ám
  • grebber
    #5
    Régen nagyon vártam hogy esetleg a Ninja Gaident portolják de nem lett belőle semmi,de ez is megteszi
  • Prince23
    #6
    Van egy rossz hírem a jó hír mellett.

    nagyon rossz mentési rendszere van!
    tehát pl. ha kilépsz mondjuk úgy az első küldetés vége felé, egyéb problémák miatt. Vissza már nem fogsz tudni belépni, teljesen a legelejétől kell kezdeni.
    az első pályán elég sok bossok és QTE-k vannak, szal az egész projektet a szar mentési rendszer vágja haza a kukába, ahonnan való:) Tehát mindig a legelején ment a rendszer. Nincs 5 percenkénti mentés, se szakasz mentés sem. Ez, legalább 2 pontot levon az értékelésből. Ez se lesz 9.5/10.
  • Seth
    #7
    Ha annyira nehéz volna,mint a Ninja Gaiden akkor biztosan a falat kaparnám, de nem így van,ahhoz képest piknik. Igaz később majd lesznek szívatós részek,ahol meghalsz 1x-2x, de meg fogod csinálni. A játékkal inkább a változatosság a gond, a színvilág,szürke
  • #8
    A mentési rendszer fogja nehezíteni a játékot:D
  • ricsa008
    #9
    ezt hol írják?
  • Seth
    #10
    360 verziót alapul véve gondolom pc-n sem lesz másképp. A legrosszabb, hogy simán vannak 1 órás részek, szóval nem hagyhatod csak úgy abba fél óra után, mert akkor újrakezdheted az egész küldit
  • Prince23
    #11
    Tapasztaltam, meg van a gamma:D
    jah meg gamer365-ön is írják
  • norbi2fraktal
    #12
    lehetséges megjelenés Október
  • The Protector
    #13
    Ennél jobb hír nem höhetett.Remélem h a NInja Gaidenek nem jönnek a szgépre mert károsan hatna a sz.gépem egészségére.Elég olt végigvinni 360-on az 1et meg origi xboxon.
  • norbi2fraktal
    #14
    hát az biztos hogy nagyon sokat nyomnám a Gaiden-t, de ha már Ninja game akkor jöhetne egy Tenchu is :D
    de öröljünk neki hogy ez is van, amikor box-on megláttam akkor sírtam hogy mér nincs pöcöre
  • The Protector
    #15
    Valami hír nincs?Van oldala a játéknak(pc-s)
  • The Protector
    #16
    Mellesleg a Tenchu is baromi jó.Bár az inkább lopakodós mint ütöm vágom kardélre hányom.
  • norbi2fraktal
    #17
    Jah a Tenchu-t nyomtam annó amikor volt PSX-em, nagyon jó game, jó lenne PC-re is egy pár:), PC-s oldalt nem találtam...
  • norbi2fraktal
    #18
    Megvan a minimum gépigény!!

    Operációs rendszer : MicrosoftŸ WindowsŸ XP/Vista
    Processzor: PentiumŸ IV 3,2Ghz vagy hasonló AthlonŸ 64
    Rendszermemória: XP: 1 Giga Vista : 1.5G
    Lemezterület: 5 Gigabyte
    Videokártya: 256 megás GeForce 8600 GTS vagy Radeon HD2600XT
    Hang:DirectXŸ 9.0
  • norbi2fraktal
    #19
    Forrás
  • The Protector
    #20
    Baromi jó.Elég kicsi a vasigénye.Látszik h a játékban nem sok szerepe van a procinak mint pl a DMC4 ben.Inkább a Kártyán lesz a hangsúly.

    Mellesleg szerintem nagyon jól lessz optimalizálva.Hisz elég kis gárda portolja,és őket nem fogja az nvidia sem az ati letámadni az optimalizációval.Tehát az lesz az elsődleges hogy szép legyen és gyors minden gépen,nem pedig az hogy csak akkor fusson jól ha x-y kártyád van ami támogatja az überbefosás effect 36-ot stb....
    Szerintem kíváló port lesz.A dark sectort is oroszok portolták és jó is lett.Ennél megnyugtatóbb már csak az lenne ha a Capcom-alatt kerülne portolásra.
  • The Protector
    #21
    NAh h ne csak a pofámat jártassam lefordítottam az orosz szöveget.

    Rád számít a jelenlegi pokol –
    biológiai fertőzés a japán megacityben!
    A félelmetes teremtmények felhőkarcolókat alakítottak romboltak le.
    Senkinek nem volt ideje,hogy elmeneküljön a veszélyes zónából.
    Amerikai speciális osztagokat dobnak le a területre,hogy támaadásba lendüljenek.
    Az osztagnak van egy új fegyvere a harcban.....Egy Ninja.

    Hatalmas élvezetet nyújt a több helyről rád szabaduló gonosz teremtmények garmadájának felszeletelése.
    Egy nehéz kard vagy Katana– minden gyilkolóeszköz szuper!
    Vágj utat és mállassz szét koponyákat.
    Még a hatalmas főnökök sem fognak ellenállni a brutális kombóknak és a .....forgószelének.
    Törj előre villámként!Hősöd könnyedén fog meredek falakat legyűrni,felugrik hozzáférhetetlen magasságokra és hasítja ketté az ellenséget.
    Védd meg a Japán lakosságot a legnagyobb fenyegetéstől amit Godzilla óta valaha látott és küld a másvilágra az ellenséget.

    A játék orosz nyelven lessz elérhető.KÉsöbb készül hozzá a lokalizáció.
    A Tok tartalmazza a teljes játékleírást az user manualt és egy divatos posztert.
    MEGJELENÉS:VÁRHATÓAN OKTÓBER.
  • norbi2fraktal
    #22
    napok kérdése is itt a játék, de semmi hír nem jött azóta:(
  • The Protector
    #23
    Nem baj.Majd meglepetés lesz.
    Bár úgy néz ki,hogy csak mi várjuk a játékot.
  • norbi2fraktal
    #24
    nekem is úgy tűnik, de nem baj a lényeg hogy lesz,amugy Itt dátumozva van a játék
  • The Protector
    #25
    Faszaaaaa.Mellesleg nagyon bejövős a borítója.
  • DarkSector
    #26
    Kemény vagy haver...ez tuti beszerzendő...
    IGZBOGZON sirály a demo...:D csak oroszul szar lesz a qte....:DDDDDD
  • norbi2fraktal
    #27
    najaa, remélem hamar a "boltokban" lesz
  • Seth
    #28
    Kiváncsi leszek hogy portolják az irányítást. Asszem sokan a hajukat fogják tépni qte-knél. Még jó hogy örökké lehet próbálkozni XD
  • Shep
    #29
    Ne már tényleg jön PC-re? Ez ám a jó hír!
  • DarkSector
    #30
    háát boxon nyomtam a demo-t, már ottis észnél kellett lenni, mert kezdhettem utána előről...:D
  • DarkSector
    #31
    Jah és még egy érdekesség...bár nem Hack&Slash, de még egy meglepetés, hogy a nagy PC-s kedvencem az INFERNAL meg megy X360-ra....:D
  • The Protector
    #32
    Az infernal jó game.Csak az a folytonos "testi erő" elszívás unalmassá teszi.
  • DarkSector
    #33
    Nah még 2 nap!!!
    :D
  • The Protector
    #34
    már csak 1 nap.
  • DarkSector
    #35
    már csak 6 és fél óra...:D
  • The Protector
    #36
    :)
  • DarkSector
    #37
    2 és fél ora....ÁÁÁ :D
  • The Protector
    #38
    Közben kijött a force unleashed és bemutatták vele hogy gogyan NEM szabad optimalizálni.
    Ezt a játékot jobban várom
  • DarkSector
    #39
    énis ezt jobban várom.
    de mi a baj a star wars-al??????????
  • grebber
    #40
    Az hogy baszott brutál gép kell neki hogy menjen denresen lepacsiztak a gétéa 4esekkel az lett még ilyen hígfos!