32
Uncharted 2: Among Thieves
  • zzeN
    #1
    Naughty Dog fejlesztésében és a Sony Computer Entertainment kiadásában jelenik meg PS3 exkluzívként, az Uncharted 2: Among Thieves akció kaland játék. A 2007-ben megjelent első rész után a most megjelenő részben sem lesz hiány akcióban és kincsek utáni kutatásban. A történet pár évvel a Drake's Fortune eseményei után folytatódnak, mely szerint Nathan Drake, Marco Polo kincsekkel bőven felpakolt eltűnt flottájának felkutatása indul. Azonban hamar felfedezi, hogy a Marco Polo egy sokkal hatalmasabb titok birtokába jutott, így a kutatás célja a mesebeli Shangri-La és a kívánságot teljesítő Cintamani Stone mely mesés vagyont ér, ha megtalálja. Kutatása során Indián át egészen a Himalája csúcsai között eltűnt városáig eljut, segítségére van útja során egy csinos hölgyemény, Chloe Frazer. Lenyűgöző grafikai megoldások, fény-árnyék effektek jellemzik a gamet. A játékmenetben nagyobb jelentőség kerül Drake fizikai adottságaira, sokkal szabadabb mászás és igazi lopakodás bukkan fel újdonságként. A játékot dinamikusabb közelharc jellemzi valamint a fegyvereket bármilyen helyzetben használhatjuk és nem utolsó sorban nincs töltőképernyő.
    Sokféle multiplayer opció jellemzi a gamet, Competitive Multiplayer melyben akár 10 fős testre szabható karakterekkel vagy Co-op multiplayer ahol maximum 3 gamer nyomhatja együtt a játékot.

    pár kép:





    2 vidi:
    Fortune trailer
    Gameplay
    A megjelenés az USA-ban okt. 13., EU-ban 23.-a.
  • DoNorBi
    #2
    Várom már mint a karácsonyt!:P
  • 5c0rp330n
    #3
    ign: 9.5/10
    video review

    erosen ev jateka gyanus a dolog.
  • zzeN
    #4
    Az lesz, az biztos.
  • Micsu
    #5
    az 1el kb egy órát játszottam de már akkor magával ragadott az egyedi hangulat
  • Kratos86
    #6


  • zzeN
    #7
    Nagyon ki vannak dolgozva a karakterek, szeressük a motion capture-t:).
  • Kratos86
    #8
    Nagyon várom már én is! Annyira bírom az egész alapötletet a játékban az első résznél is ugye ott El Dorado kincsei után kutakodtunk, itt meg Marco Polo kincsei után a Himalájában! Fantasztikus karakteranimáció van benne, szinte teljesen le lehet olvasni a szereplőkről hogy mit gondolnak, a nézésük, ha meglepően néznek, nagyon jó! Meg ezek a havas helyszínek gyönyörűek! Év játéka minden kétséget kizáróan!!
  • gyepesjoint
    #9
    filmnek is elmenne basszus nagyon komoly játék lehet(lesz),szeretem az ilyen kalandos storykat,csak sajna nincs ps3-om :DD
  • zzeN
    #10
    Beszarás:
  • zzeN
    #11
    2 új gameplay:
    7 perces SPOILERES gameplay
    50 sec

    Az 1. végülis a játék legeleje.
  • Kratos86
    #12
    Egyre nehezebb kibírni megjelenésig! Eszméletlen szép! Pedig nem akartam már videót nézni belőle de nem bírtam ki!! Legyen már október!!
  • zzeN
    #13
    Gametrailers Review: 9.3
  • Kratos86
    #14





  • zzeN
    #15
    Szépek, de ez se a gamebeli graf, az egy kicsivel rondább nemde!? Csak ilyen render képek.
  • Haversrác
    #16
    Szasztok, az lenne a kérdésem, hogy lehet-e 1080p-s felbontásban játszani, mert GAME UPSCALE-re nem csinál semmit, marad 720p-n. A dobozának a hátulján csak a 720-as felbontás szerepel, de az alábbi linken szereplő doboz hátulja szerint lehet 1080-ban is játszani.dobozkép
  • DoNorBi
    #17
    A Video Output Setting-be minden felbontást kijelöltél?
    Ha igen akkor csak a 1080p-nél rakjad be a pipát a 702p-ét és 1080i-t vedd ki.
    Úgy elméletben menni fog,viszont más játékok amik csak 720p-ét tudják visszakonvertálodnak 576p-re ezzel a beállítással.
  • zzeN
    #18
    Ez világba nem hivatalos boxart, fanmade.
  • bigadam
    #19
    http://www.youtube.com/watch?v=8NAkuwewcL8

    csináltam egy U2 videót, nézzétek meg. Használtam benne a green screen opciót.
  • Zsubi
    #20
    Teszt: http://www.gamecon.hu/news.php?extend.109
  • Pesta76
    #21
    Ha olyan lesz mint az első rész volt szerintem nagyot fog ütni! Az előzetesek alapján még jobb is lehet. pacsi
  • zzeN
    #22
    Jobb is lett sokkal!
  • Hugh Hefner
    #23
    kivégezve
    9.5/10
    mert a végén sok idegesítő idióta rész volt
  • vili 27
    #24
    gondolkodom hogy a sima verziót, vagy a game of the year editiont vegyem meg.

    szerintetek ?
  • sfgame
    #25
    végre elértem az xxx lvl-t
  • sherlock1
    #26


  • Yoda001
    #27
    nem rossz ez :)
    bár egyelőre a multi jobban vonz...
  • oneal1
    #28
    az uncharted sorozathoz kell valami + kontroller hogy élvezetes legyen vagy a sima pad-al is lehet nyomni normálisan?
  • caps lock
    #29
    Az első részzel játszom, történet nagyon jó, de játékmenet 90%-ban csak lövöldözés és az sem túl eredeti. Ma már ez nagyon kevés volna, a Naughty Dog minőség csak a történetben érhető tetten. Kérdésem az lenne hogy a többi rész is ilyen, vagy bennük már több fejtörő és narratíva van? Mert lövöldözős játékot milliószám találhatok ennél jobbat is.
  • lwb
    #30
    Lesz benne más is, de azért a lövöldözés végig megmarad. Az Unchartedok eléggé egyformák, mind a négy (öt) játékot elnézve: lövöldözés, ugribugri, kis puzzle megoldás, cutscene, aztán kezdődik újra.
    A sorozat varázsát szerintem az adja, hogy hozzád nőnek a karakterek benne. A harmadik rész elejére már szinte családtag volt nekem Sully, Elena és Nate.
  • caps lock
    #31
    Nekem mégis egy kicsit illúzió romboló hogy ennyire sokat kell harcolni, mert hiába a jó sztori meg karakterek, a hordamód ránktörő ellenfelek hiteltelenné teszik. Tényleg százakat kell leölni hogy elérjük a célunkat? És még xp-t is kapok az ötvenedik! fejlövésért. Nem etikai oldalról mondom, hanem a történet szempontjából fura hogy egy hadseregen kell átverekedni magunkat. Még a Tomb Raiderben sem törnek ránk ennyien. Azért élveztem, habár elég nagyokat pislogtam a végén mikor már szörnyek rontottak ránk a náci anyahajón. Tisztára olyan érzés volt mintha egy Metro játékban lennék.
  • tigeroo
    #32
    ez egy akció játék. a prince of persia is ilyen, meg a 2003-as indiana jones emperors tomb, kb. leölöd a fél náci hadtestet.

    ha csak a sztori érdekel nézd meg youtube-on.