31
Magyar címe: Scooby-Doo 3: A rejtélyes kezdetek
  • Suffering
    #1
    Tegnap jelent meg Amerikában DVD-n. Ez élőszereplős film és nem rajzfilm. Scooby-Doo 1-2-nek az előzményeiről szól, hogyan lettek ők egy csapat. Stáb és a szinészigárda ki lett cserélve, mivel ezt nem a warner Bros csinálja hanem a Cartoon Network.

    Infok: http://www.imdb.com/title/tt1258157/

    Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=JXM8k0xRJ60
  • triplet
    #2
    nem rossz. itthon mikor jelenik meg?
  • Tyler1
    #3
    huu ezek a scooby doo filmek sztem borzalmasak! rajzfilmben még meg volt a hatása, de ezek az élőszereplős hülyeségek, már nem is viccesek, és cseppet sem hasonlítanak a rajzfilmhez.
  • #4
  • Sickness
    #5
    mehetne bannernek
  • Legend Killer
    #6
    a régi eredetik voltak a legjobbak, amik Cartoon Networkön mentek. amikor még csak Fred, Vilma, Diana, Bozont és Scooby volt. á, nagyon bírtam őket, főleg és leginkább Bozontot és Scooby Doot. Amiket összemajréztak egy szellem, vagy egyéb rém láttán, az hihetetlen volt!
    mikor behozták a sorozatba a kis kutyát, Scooby rokonát, vagy talán gyerekét? LOL. nem hiszem, hogy gyerekét, de volt egy kis kutya ott, na ő mindent elrontott és azok már nem voltak az igaziak. a kis kutya mindig harcolni akart és kergette a bűnözőket, Scoobyék meg mehettek utána.
    a régiek voltak a legjobbak, ezek a filmek sztem se nyerők, de tűrhető. első kettőt lehet láttam is. csak már nem emlékszem rá :D.
  • tigeroo
    #7
    lol sztem meg kibaszott idegesítő rajzfilm volt! szinte mindegyik "rejtély" végén csak vmi álruhás emberke volt a mumus...
  • Legend Killer
    #8
    vkinek teccik, vkinek nem. nekem bejött.
  • #9
  • #10
    trailer
  • Tyler1
    #11
    nem szinte hanem mind1ik részben az volt :D jah és mindig olyan személy volt akivel már elötte találkoztak és köze volt az esethez XD de jó volt, olyan agatha christies feladvány volt h ki a tettes :D:D:D
  • Daza500
    #12
    Lehet hogy jó rajzfilm volt, de nem értem, hogy azt a tetves 25 részt miért kell 40 év után is ennyire erőltetni, van aki nem látta már az összeset 1 millió alkalommal ?
  • Legend Killer
    #13
    milyen huszonöt rész? :D én úgy tudom sokkal több volt, plusz azzal a kiskutyával lévő epizódok is.
    amúgy én nem hiszem láttam az összes rajzfilm részt, de szívesen megnézném, csak nem találom sehol.
    de valóban nem kell erőltetni, én egy szóval se mondtam, hogy kell :D.
  • Darukezelő
    #14
    Olvasnivaló.
  • Daza500
    #15
    Bizony, több sorozat volt belőle, beleértve azt a Shaggy & Scooby Doo nevű hányadékot is...

    Viszont a 2002-es sorozat nekem jobban bejött. :)
  • Christiansen
    #16
    uramatyám.

    az a durva, hogy már a kisgyerekek is érzik, hogy ez gáz.
    a régi 70s design Scooby Doo sokkal hangulatosabb mint az ilyen szirszarok..
  • Christiansen
    #17
    bárcsak megmaradnának azok a részek, és mindenki levetíthetné a gyerekének aztán annyi..nem kéne ilyen szarokra moziba menni meg ilyenek
  • Legend Killer
    #18
    1 Scooby-Doo, Where Are You! 1969–1972 CBS 25 2

    best
  • Legend Killer
    #19
    megnéztem #14t.
  • Daza500
    #20
    De akkor a gyerek nem fogja tudni, mi az a amozi, ha mindent letorrentezel neki. :D
  • Christiansen
    #21
    majd gyereknapon: napközbe vidámpark, este mozi :D
  • Black Hawk
    #22
    Nálam a best az a Scooby-doo és a 13 szellem :D azok faszák voltak :D igazi szellemekkel :D
  • Daza500
    #23
    "Igazi szellemekkel"...

  • Jrex
    #24
    Érdekes h Fred nem szőke...
  • Daza500
    #25
    Látom, a szereplőket megint részegen válogatták...

  • Christiansen
    #26
    bazmeeeeeg :CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCc

    még Vilma talán, nagyon erős jóindulattal, de a többi EPIC FAIL :C
  • Hoz_Hun
    #27
    Hát hogy néznek ezek ki? Ha nem Scooby Doo topikba lennék, nem ismerném fel őket. Egyedül Vilma értékelhető (nagyon erős jóindulattal, ahogy előttem is megállapították).
  • Suffering
    #28
    van már felirat hozzá?
  • Suffering
    #29
    Elkészült a felirat: Letöltés

    Feliratért köszönet Balays88-nak a feliratért.

    Megnéztem a filmet. Szerintem az 1.-2. részhez képest jobb volt. Sokkal jobban átadja a scooby-doo-s hangulatot jobban köthető az eredeti rajzfilm sorozathoz
  • Ember 123
    #30
    hali
    tudom hogy nem ide tartozik de láttam hogy te suffering irtál a SAW cikkhez egy olyasmit hogy a játékban neked piros a tv plusz a karakter teljesen fekete.. nekem is ez a problémám, sikerült neked megoldást találni rá?:P
  • Suffering
    #31
    sajnos sehogy nem tudtam megoldani :S nem értem mi az oka