26
Sör pong
  • xy21
    #1
    Ezt a játékot már sokan ismerhetitek amerikai filmekből.
    Most látom hogy már világbajnokság is van belőle:D
    valaki űzi még ezt a nagyszerű "sportot"?:D
  • Tyler1
    #2
    már hallottam róla de nem vágom pontosan mi is ez a játék.
  • greg benz
    #3
    No comment.. gyökér amcsik megint pénzt csináltak egy baromságból:D
  • KicsiMonkey
    #4
    Itt a flashgame változat
    http://jatekok.napiszar.com/play/3502/vicces/Fart%20Boy%20Beer%20Pong
  • Carloska
    #5
    halál pohár b+ a legnagyobb szabály ha ellenfél poharába beledobod amikor fogja!

  • Carloska
    #6
    amugy partyban mi már nyomtuk és kibaszott jó játék még felnöttek körében is föleg mikor már valaki járni nem tud annyit kel innia :D
  • Carloska
    #7
    +fav
  • Lacee
    #8
    esetleg nem tennél be valami szabályt, vagy magyarázatot hogy egyáltalán mi ez? :)

    tudom, ott a google, de ha már nyitottál egy külön topicot, akkor ennyi energiát bele lehetne fektetni.

    wiki
  • Iori
    #9
    az alapfelállás az hogy mindkét csapat (egy csapat: 2 fő) felállít egy háromszöget műanyag poharakból (pl: 5-4-3-2-1-ben)

    -amelyik pohárba bemegy a labda, abból a pohárból kell meginni a sört.
    -ha mindkét játékos(egy csapatból)beletalál, akkor újból jöhetnek
    -ha mindkét játékos(egy csapatból) EGY pohárba talál, akkor három pohárból kell az ellenfélnek meginni a sört és utána megint azok jöhetnek a dobó csapat következik
    -egy játék folyamán általában 2x lehet kérni hogy újra rendezzék a sörös poharak felállását (ez ugye akkor célszerű ha már beletaláltál egy pár pohárba viszont úgy hogy nem egymás mellett lévőkbe. újrarakással viszont ismét egymás mellé kerülnek a poharak, így könnyebb beletalálni). Általában három alapfelállás van (háromszög, gyémánt és sor)
    -ha a dobó játékos megmondja előre hogy melyik pohárba talál be és be is talál akkor szintén három sört kell meginnia az ellenfélnek
    -addig megy a játék amíg el nem fogy vmelyik csapatnál az összes sör

    asszem nagyjából ennyi, de igazából mindenhol más szabállyal játszák de a lényeg az hogy azt a sört kell meginnod amibe beletalált az ellenfél.
  • Carloska
    #10
    +halál pohár
  • Yeltzin
    #11
    miért kell az embereknek mindig valami ürügy a bebaszásra? :D mi anno középiskolás fejjel megalakítottuk az "asztal lovagjait", és lovagi tornának hívtuk a versenyivászatot...
  • VRSDM
    #12
    annyit tennék hozzá az egészhez.
    hogy az emberi szervezet képes teljes izomgörcsbe rándulni hogyha hirtelen túl sok folyadék jut be, mindegy hogy az most sör vagy tea vagy víz.
    a lényeg hogy ha már 3-4 litert kell meginni egyhuzamba akkor bizony begörcsölhet az összes izom. köztük a szív is :)

    nem mondom hogy ez mindenkinél és mindig, de bizony volt már sörpongos haláleset.
  • VRSDM
    #13
    jabocs. töröljétek a hsz-em :D
    elnéztem a beerpong és beerbongot :D
  • ba32107
    #14
    Én speciel utálom az ivós játékokat :(
  • Lacee
    #15
    ezért nem egyszerre isszák az emberek a 3-4 litereket :)

    egy órán belül 1 - 1,5 liter folyadék még bőven biztonságos, szóval buliban 20 percenként egy korsó sör az belefér :D
  • Galy
    #16
    téééényleg, valamikor megismételhetnénk, nosztalgiából :DD
  • Yeltzin
    #17
    jó, de durva olcsó falusi kocsma legyen :D
  • Galy
    #18
    tudok egy-két ilyet ;)
  • akyyy
    #19
    -ha mindkét játékos(egy csapatból) EGY pohárba talál, akkor három pohárból kell az ellenfélnek meginni a sört


    oké hogy az egyik az amibe betalál de akkor itt melyika másik kettő ezt nem értem
  • xy21
    #20
    +2 pohárral megkell inniuk, ez nem azt jelenti hogy maguk elől kell elvenni a sört. Valaki önt nekik és igyák meg:D
  • Iori
    #21
    a dobó csapat kijelöli hogy melyiket (legalábbis mi így szoktunk játszani kinnt)

    eszembe jutott még 2 dolog:
    -nem teli pohárral szokták játszani :D kb a pohárnak az 1/4-e van megtelve. szóval nem kell félni izomgörcstől :)
    -ha pattintva(asztalra) találod el a poharat, szintén 2 sör az ellenfélnek :)



  • sKeezo
    #22
    van 1-2 film amiben láttam már. a cooltúra 2 erről szól :D
  • milk4
    #23
    Road Trip Beer Pong 2009 DVDRip XviD-BeStDivX
  • dronkZero
    #24
    Úgy tűnik, publikálnom kellene az Esélykiegyenlítő Stratégiai SakkCsocsó nevű agymenésünket, ezek szerint lehet belőle pénzt csinálni... :D
  • Lacee
    #25
    jól hangzik, vázold fel :)
  • MerlinW
    #26
    Kellemes szobaárak:)