3405



Vicky 1836-1939
  • Muki100
    #1
    A HoI3 még be nem teljesedett sikerén erőre kapó Paradox bejelentette a Victoria második részét, amit a játékosok kívánságlistája alapján akarnak megírni. 2010-ben várható.

    - összetett politikai szimuláció, tucatnyi különböző államforma
    - részletes gazdaság, több mint 50 féle termék és gyár
    - több mint 200 játszható ország 1836-tól 1936-ig
    - több ezer találmány
    - exportálható mentésfájl a HoI3-ba
    - egyszerűbb kezelőfelület
    - automatizálható feladatok
    - nagyhatalmak csatája a világért, érdekszférák
    - új típusú lakosság, mint pl.: bürökraták, művészek
    - iparosodás előtti gazdasági modell
    - hadihajó diplomácia, tárgyalni se muszáj, néha elég egy flotta a kikötőnél
    - új okatatási rendszer, a papság az azonos vallású lakosságot oktatja, minden csoportnak megvan a maga aránya írástudásnál
    - több reformkategória
    - új választási rendszer, többházas parlament, koalíciós kormányzás
    - történelmi és dinamikus események, több ezer döntés



    hivatalos fórum
  • Borg
    #2
    Ahogy elnézem Slota nem fogja szeretni ezt a játékot :D
  • Muki100
    #3
    A Paradox Interactive elnöke megígérte, ha ez a játék nyereséges lesz akkor kopaszra nyírja a fejét és képeket tesz fel a netre.
  • schrank
    #4
    ja se a szőröstalpúaknál se a ruszlizabálóknál meg se a kecskebaszóknál nem lesz egy besztszeller
  • geo91
    #5
    zsíír! jobbnak ígérkezik, mint az elődje!
  • Rundstedt17
    #6
    Írnak egy eventet hogy felszabadult az országuk a magyar elnyomás alól,hiszen itt magyaroknál a hoi ban már többször is láttam hogy sokak szemében Horvátország magyar terület:D...
  • Pluskast
    #7
    Királllly végre! Legjobb paradoxos játék az első része!!
  • Fasiszta
    #8
    Kiváncsí leszekrá.
  • Neoncsoves
    #9
    váá ez jó lesz!!!
  • Solten
    #10
  • Pluskast
    #11
    Reméljük azért több történelmi hűség lesz benne mint a Hoi3-ban. Bár A Hoi-t is csak moddal jó játszani.
  • Rundstedt17
    #12
    Végülis aki a modos unbalanced dolgokat szereti
  • Pluskast
    #13
    Mert? Nehogy azt mond nekem, hogy pl a HOI 3 az teljesen ki van balancolva? Elég hülyén néz ki amikor pl amikor Japán meg Finnország csatlakozik a szövetségesekhez... Szerintem a Victoria első részéhez a VIP mod teljesen korrekt, vagy pl a Hoi2-höz a TRP mod.
  • Rundstedt17
    #14
    Nem állítottam hogy a HOI3 ki van balancolva(majd ki lesz) de a hearts of iron 2,doomsdayel,armával és az utolsó office patchal ki van.Mondjuk a TRP mód valóban korrekt....de ellen példának mondanám a 34-es módot....
  • gooombaa
    #15
    azt szeretném megkérdezni hogy hogyan tudok valakinek hadüzenetet küldeni/ a diplomáciában szürke/ mert már szicilia partján állomásozik egy igen tetemes haderőm/1936 óta edzem őket/ és nem tok partra szállni az olaszoknál...... help please :D
  • Mikike94
    #16
    Lassan B.U.É.K :D
  • Fasiszta
    #17
    Victoria 2 mikor jelenik meg?
  • Mikike94
    #18
    B.U.É.K
  • Mikike94
    #19
    Ja, jó lenne tudni. :d
  • Muki100
    #20
    2010 Q3
  • a.carkey
    #21
    Ez sem igérkezik rossznak! A cég a Victoria 2 ellen szánja. Címe: Vainglory of Nations
  • a.carkey
    #22
    Kicsit World War One benyomása van, ami nem volt rossz!
  • a.carkey
    #23
    *benyomásom
  • Solten
    #24
    Par screenshot:

    link1

    link2

    link3

    link4

    link5

    Kell ez a game.
  • Mikike94
    #25
    Bizony ! Kell!!!!!!!!
  • Mikike94
    #26
    http://en.wikipedia.org/wiki/Victoria_2
  • pauli
    #27
    ebben is csak az oláhokat meg a rácokat fogom szétütni

    már várom
  • Solten
    #28
  • Mikike94
    #29
    Vajon lesz kopsz fej ?
  • Fasiszta
    #30
  • Fasiszta
    #31
    Mikor jelenik meg?
  • Muki100
    #32
    #20
  • Mikike94
    #33
    Az ugyebár igaz hogy a Vicky 2 mentését át lehet rakni a Hoi3-ba? De hogy oldanak meg egy-két dolgot? PL: Meg akadályozom a német egységet?
  • fityusz
    #34
    http://data.hu/get/2408011/er.png.html

    Ott van az ingyenes letöltésnél a képem, nézzétek meg a birodalmam. 17.891000 lakos, 2038 szept 10-ig. Igyekeztem megtenni mindent, hogy csak magyar nemzetiség maradjon az országba, így elértem a 99.9%-os magyarságot. Csak néhány román, meg ukrán nem akar jobb belátásra térni, de velük már nem tudok mit kezdeni :). Ha esetleg valakinek van egy 100%-os Nagymagyarországos mentése, az jelezze! Jelenleg az oroszok tartanak sakkban mindenkit, szerbia a satellitem, következő románia lesz, de a ruszkik garantálják a függetlenségüket, ezért nem lesz egyszerű..
  • Mikike94
    #35
    Ezt hogy ??? Bele piszkáltál a programba?? :D
  • fityusz
    #36
    Nem, nem teljesen szabályos játékkal, van ilyen időkorlát kitoló, azzal elvileg 2500-ig tudok játszani, a közel teljes magyarság meg a magas adóknak, meg a gyárak bezárásával értem el, mire 90% körül lett a magyarság, már csak 5.600000 lakosom maradt ekkor adók vissza, a maradék 10% meg még ekkor is inkább lelépett, vagy éhenhalt.

    Azóta viszont már tovább játszottam, most 2061 február van 23.270.000 lakos, célom a satellit államom egy szerbia által uralt balkán, ami egész jól halad, lásd képemen. Romániát elfoglaltam, osztrákoktól megvettem a boszniai terkókat, bulgária már csak 1 provincia, meg lesz ez :)

    http://data.hu/get/2410555/Balkan.png.html
  • Lysandus
    #37
    Az oké, hogy HOI3-mal kompatibilis lesz, de az lesz-e az EU3-mal? A Vicky 1-be be lehetett tölteni az EU-s mentést, nem?
  • Pluskast
    #38
    Igen azzal is kompatibilis lesz, fórumon írták.
  • Lysandus
    #39
    Akkor nem lesz gond a 100 %-os Nagymagyarországgal. :-) Vagy mondjuk az érdekes lesz, amikor a magyar vezetésű Holy Roman Empire-rel fogok indulni. :-)
  • Muki100
    #40
    Mivel alapból akkor már nem létezett, ezért nem hinném, hogy továbbvihető a HRE mechanikája a Vicky 2-be.