9144
10804749371311425826.jpg

>>> WAREZ TOPIC <<<

A Warez témával oda fáradj!

GoG-s exe

Skip intro

Akiknek nincs widescreen (:
  • Wolfsnack
    #1
    Üdv!

    Megerősítették a Witcher 2 készítésének pletykáját.
    A konzolosoknak leáldozott, mert nem készül el a konzol átirat az első részből. (pedig grafika jól nézett ki)
    Szóval így a lengyelek a Witcher 2-höz kezdenek hozzá.
    Ennél több infót nem tudok, de a várakozás perceiben leírhatnátok ki mit vár a Witcher 2-től.

    Én elsősorban azt várom hogy ez is szinkronos legyen, mivel szerintem ez emelte ki leginkább a tucat játékok küzül, ettől lett populáris széles tömegekben, nem csak egy rétegjáték.
    De persze csiszoljanak a szinkronon, mert sok helyen a hangsúly hülyén jött ki.

    Single play mellett lehetne online játékmenet is, nem úgy gondolom mint a legtöbb MMORPG, hanem inkább egy színi előadásra, lenne egy történet, egy forgatókönyv és azt kellene követni, karakterünket mozgatni és mikrofonon párbeszédeket folytatni.
    Nem tudom hogy valósítható meg, de jó lenne valami különleges újítás.
    Meg persze óriási multi csaták is lehetnének.

    Irányítást és párbeszédeket is lehessen hanggal vezérelni.
    Régen volt ilyen progi ami felismerte a hangot és játékokhoz működött, most beépíthetnének ilyet.

    A hangulata pedig legyen olyan mint az elsőnek.
  • edios
    #2
    Az első rész szépen összerakott játék, a szinkron is dicséretes próbálkozás volt. Bár alapvetően nem tetszett a zárt játéktér (nem sandbox, mint pl Oblivion), a lineáris játékmenet, valamint a harcrendszerrel sem voltam teljesen kibékülve, de pozitív emlékeim vannak róla.

    Ezt a "konzolosoknak leáldozott" szöveget meg nem kellene erőltetni, csak magadat alacsonyítod le vele.
  • Wolfsnack
    #3
    (nyugi, csak szójáték, utalva az ismert topikra)

    zárt játéktér városon kívül tényleg zavaró volt, városban nem tűnt fel
  • TDantes
    #4
    Attól még a dolog igaz... na jó ,nem a konzolvsPC vitába akarok belemenni, csak ügye a PC-seknek egy ,,jó érve" a Witcher.
    A konzolfanboyok meg egyből azt mondták a konzolos Witcher sokkal jobb lesz mint a szar PC-s...hát ezek szerint még se

    Különben tőlem aztán kijöhet mindenre, nem vagyok rosszindulatú, meg amúgyis szánalmas azzal jönni, hogy melyik platformra mi az exkluzív cím...csak ilyenkor az elvakult hülye gyerekek kicsit pofára esnek, ennyi ami tetszik benne.
  • Neoncsoves
    #5
    Witcherrel még én is játszogattam pár napot, pedig tőlem távol áll az RPG. Várom a 2. részét!
  • sambauer
    #6
    nagy baromság manapság csak PC-re gyártani játékot.
  • ricsa008
    #7
    én örülök neki
    én is sok játéknak örülnék PCre mégis csak konzolra jön
  • Neoncsoves
    #8
    általában a pc-s közönség meghálálja az exkluzív címeket...

    most pedig távozz konzolfanboy
  • Tinman #9
    Most kezdenek neki?
    Atyaég! Min. 3 év mire ebből lesz valami...
  • Hegi90
    #10
    jó munkához idő kell
  • Bucser
    #11
    Az első rész sem ezt mutatta.
  • rotator
    #12
    Nem hiszem, hogy szinkronos lesz. Szerintem örült a kiadó, ha nullszaldóra kijött.
  • Micsu
    #13
    mond ezt a blizzardnak meg a maxisnak
  • Zóanagyvarázsló
    #14
    Ja, éppen akkor fognak neki, amikor az SG-n megnyitják a topikját... :P

    Egyébként nincs hivatalosan bejelentve, a korábban kiszivárgott - értsd: hazai "szaksajtót" bejárt - értesülést cáfolták. Azt persze úgymond tudhatjuk, hogy fejlesztik már egy ideje, de semmi hivatalosat.
  • rotator
    #15
    Nekem úgy rémlik, valami lengyel nyomtatott újságban az egyik fejlesztő nyilatkozta, hogy készül.
  • Zóanagyvarázsló
    #16
    Ja, ez volt az eredeti hír, de cáfolták.
  • wedge31
    #17


    Kiszivárgott gameplay videó a készülö második részböl ,minden Witcher fannak ajánlott...
  • The Protector
    #18
    Játékokban hogy megy a sorolás.Visszafelé ugye?alpha és az újabb a béta.Ha már alfa verzióban ilyen akkor csak kvajóra számíthatunk.
  • wedge31
    #19
    Figyeled a szél effektet ? odavág mint az állat...
  • hollófernyiges
    #20
    Ez Geralt vagy az öreg fiatalkorában?
  • wedge31
    #21
    Gerald.
  • Bachstein
    #22
    geralt...
  • wedge31
    #23
  • wedge31
    #24
    Interju Tomasz Gop CD Project fejesel.


    Will the developers of The Witcher be involved in The Witcher 2?
    The Witcher 2 is being developed by the same team which was responsible for the first one with some minor changes (50+ people remain from The Witcher’s development). It is true that there were some cuts in the development department at CD Projekt, but those were mostly connected with freezing development of The Witcher: Rise of The White Wolf.

    What is the release date?
    We haven’t established a release date yet. It will be announced together with our future publisher. However, please do not expect the game too soon. The Witcher 2 is still deeply in the development stage and as it is huge and complex, there is still many, many hours of work in front of us.

    When we will see more materials from the game?
    Except for this FAQ we do not plan any materials to be released soon. An official trailer and other stuff will be done with our publisher, and it won’t be very soon. Sorry.

    What engine will be used in The Witcher 2?
    The game does not use the Aurora Engine anymore. We developed a brand new engine dedicated to creating games with the design and features we love (basically the same concept as in the first Witcher but everything done much better, smoother and with some significant improvements). The new engine is fully scalable and, well… kicks ass;). We believe it will let us avoid all bottlenecks we came across during development of the first Witcher. Exact engine specifications, features and name will be revealed after the official announcement.

    What platform will the game be released on?
    Although PC is certain choice we made regarding platforms for The Witcher 2, we also want to release the console version. More information will come after official announcement of the game.


    A lényeg hogy nincs egyenlöre megjelenési dátum és multiplatform lesz / de a pc az elsödleges / valamint az a videobol is látszik már nem Aurora engine lesz a játék grafikus motorja.
  • maffioso
    #25
    az télleg geralt
  • wedge31
    #26
    Uj kézikamerás gameplay.

  • grebber
    #27
    Big Boss
  • wedge31
    #28
    A fény-árnyék hatások nagyon odavágnak.

    Jövöre már kiadhatnák...
  • Wolfsnack
    #29
    a jégen járást és az akadálynál kocogást még nem oldották meg
    kiadhatnának betat
  • ferenc001
    #30
    Újabb hírek a The Witcher kettőről, a A The Witcher hivtalos oldaláról.

    All those who cannot wait to learn more about the continued adventures of Geralt of Rivia will be happy to know that in March of this year we will hold a press conference during which we will officially present our newest production: The Witcher 2.

    We will also divulge some details about the new technology created by CD Projekt RED for the specific purpose of producing The Witcher 2.

    Kb. ezt jelenti magyarul: Azok, akik nem tudnak várni hogy többet tudjanak meg Ríviai Geralt kalandjairól, azok örülhetnek, mivel ez év márciusban bemutatjuk a legújabb termékünket: a The Witcher 2.
    Szintén ki fogunk szivárogtatni néhány részletet az új technológiáról amit a CD Projekt RED készített a The Witcher 2 részére.

    Előre is elnézést kérek minden angolul tudótól a fordítás miatt
  • KaszaN
    #31
    Fú ez igen komoly lesz. Ennek crysis-t verő gépigénye lesz. Ha egyátalán jön pc-re.
  • wedge31
    #32
    Attol ne félj az biztos lesz ,inkább a konzol portot fogják lemondani ahogy öket ismerjük...
  • KaszaN
    #33
    Megnyugodtam. :) De remélem jól optimalizálják. A witcher-t is elég hanyagul optimalizálták. Nekem még a mostani gépemen is néha lassul. Pedig azért nem gyenge a gépem.
  • Swarczi
    #34

    Uj Witcher video
  • zsozso29
    #35
    Köszi.
    Istenem de nagy játék ez. Remélem lesz vagy 200 órás játékideje.
    Bár szerintem még annyi sem lesz mint az első része.
  • wedge31
    #36


    Ha marad ez a brutál grafika megint nem lesz konzolos verzio vagy csak erösen butitott.
  • rosti
    #37
    Már megint 1 Uj arc hozzá kell szokni pfujjdeutálom.
    Hogy azonosuljak ha más az 1 meg a 2tő
  • Bachstein
    #38
    ez legyen a legnagyobb probléma... amúgy ez még jobban is illik hozzá
  • zsozso29
    #39
    Megjelenés: 2011 első negyedévében (Talán)
  • wedge31
    #40
    Most került fel a honlapra egy real-time cutscene ,brutálisan jó.



    Most nem tudok jobb grafot a metro 2033-nál de ugy tünik ez jobb lesz /persze addig még jön a Crysis 2 is /