108
Nemzeti ünnepeink
  • Tyler1
    #1
    na emberek holnap aug. 20. a legnagyobb nemzeti ünnepünk, de vajon titeket mennyire érdekel a dolog...véleményket várok a magyar nemzeti ünnepekről. :)
  • karajjj
    #2
    egy évben egyszer lehet műdolgok nélküli baszott finom kenyeret kapni... :D
  • geo91
    #3
    hát én 20.-án sokkal jobban örülnék egy igazi katonai parádénak (ahogy az oroszok is nyomják a győzelem napján), mint egy szar tűzijátéknak... :S
  • tigeroo
    #4
    mamám születésnapja van, lemegyünk hozzá, eszünk, oszt cső

    jameg úgy bebaszok mint a kiscsacsi
  • Tyler1
    #5
    az oroszoknak van miből parádézni az a gáz :D:D:D
  • werkfilm
    #6
    el kéne törölni, kurva anyjukat hogy bezáratják a boltokat bankokat vmi 1000éves fasság miatt
  • geo91
    #7
    na te egy igazi gennyláda lehetsz...
  • Vaxi
    #8
    nem hiszem, hogy kimegyek a banzájra, semmi másról nem szól, mint hogy az árusok árulják a műanyag lószarjaikat, a cigók meg kizsebelnek.
    köze nincs az ünnephez :|
  • geo91
    #9
    aztán arról még nem is beszéltem hogy nem mersz a rendes regeddel írni!
  • tigeroo
    #10
    ebből a hsz-ből levágtam hogy pesti vagy (agecibe!)
    bár, a tv-ben még a tüzijáték is szép lehet
  • kommersz
    #11
    Nevetseges,hogy szar az egeszsegugy,szarok az utak.De nekunk van szep tuzijatekunk milliokert.Ez kell nekunk.Biztos a tuzijatektol olcsobb lesz a kenyer vagy a benzin.
  • offkorzreg
    #12
    itt náálunk is lesz a városban holnap 20-a(kecskemét)
    bor utca is van,lehet szórni a sok pénzt.meg annyian vannak mozdulni nem lehet,mész megállnak elöttedfellökném őket szívesen
    aztán este lesz tüzigeci is,ami természetesen engem nemérdekel.tavaly sem érdekelt már.fos
    de azért lehet hogy körbenézek majd a borok között meg hogy mivan,jobb dolgom úgy sem lesz
  • geo91
    #13
    na most képzeljétek ezt el piros-fehér-zöldben:



  • byzhouse
    #14
    B.U.É.K. =)
    Shadow miattad nem bírtam megnyitni Fifa10 3. topikját,ezért a kurva anyád:)
  • LasDen #15
    én ezt a tűzijátékot ellenzem csak....ünnepejjen a nép ha azt akarja...
    de milliókat kibaszni totál ugyanúgy durranó szarokra nincs értelme....persze ha választani kéne, hogy fejlesszenek v tűzijáték nem kétséges mit választanának :D
    de úgy bírom, hogy robbannak ezek a szutykok és akkor magyarázzák, hogy most ez milyen képet mutat....a nagy faszt :D

    mellesleg szerintem ha megkérdeznél 10 embert az utcán talán 1 tudná, hogy pontosan mért is ünnep 20-a....
  • Fujiryu
    #16


    csak, hogy a hangulat is meglegyen :)
  • Fujiryu
    #17
  • Fujiryu
    #18
    lol.SG nem szereti a tüzijátékot :)
  • gyuri12
    #19
    Elmegyünk haverokkal,barátokkal sátrazni,és berúgunk,ahogy kell.:)
  • Narxis
    #20
    Egyetértek, az én pénzemből ne csináljanak ilyen felesleges szarokat. Tűzijáték... de kurva érdekes...úszunk az adósságban.
  • Tyler1
    #21
    Bumerángos elképzelések a tüzijátékkal kapcsolatban(funny :D)
  • Gaborkik #22
    Hmm... Hősök tere d.e. 10 óra ...

    De az is igaz hogy ez nem egy óriási rendezvény de akkor is ...
  • tigeroo
    #23
    gyerekek...a tüzijáték költsége elenyésző ahhoz képest amit "ezek" elseftelnek:D

    ne ilyen piti összegek miatt kattogjatok, hol marad a nívó...?
  • LasDen #24
    ez kész :D
  • Vlala #25
    Sajna egy ideje már nem az ünneplésről szólnak a nemzeti ünnepeink.
    Ez sem lesz különb...
  • Golyo69
    #26
    jaja reggel halgattam :D naon hülyék :d
  • Kicsikiraly
    #27
    a legjob az air race.. főleg nővéreméknek kb a lichthof fölött szállnak el a repülők, ami szépen felerősíti a hangot, úgyhogy kb egész nap BNYYYYYYYYEEEEEEEEEEE RRRRRNNNNNNNNNNNNYYYYYYYYYYYYY, HORRRRRRRNNNNNNNNYYYYYYYIKNYIKNYIKKKNYIKZZZZZZZZ

    tökjó :>
  • Tetsuo
    #28
    Ha nem koltenenk tuzijatekra, akkor se tudnank fejlesztesre kolteni, mert a rohadt fergek lenyulnak ezt is.
    Ha Magyarorszagot nem szipolyoznak folyamatosan, nehany even bellul talpra tudna allni. De van egy forgatokonyv, ami szerint megveszik az orszagot csendben kilora.. jelenleg ez folyik.
    Csak a legtobb ember nemzettudat nelkuli agymosott globalista, aki elhiszi azt a fszagot, h az Uniotol kapunk igazi tamogatast, meg stb.. 8millio szot irhatnek, de valszeg ugyis felesleges.
    Szerintem Magyarorszagnak szep csendben finish.. :(
  • Tyler1
    #29
    azta mindenit de reálisan tudod utánozni a repülő hangját

  • msstz
    #30
    igen, ez már holnap bekövetkezik. sírjunk már.
  • Yoda001
    #31
    lol
  • bardocz
    #32
    Elmehet az összes a kurva anyjába, tavaly még elviseltem őket, de igén már lőném le mindet a gecibe. Egész nap vinnyognak, ráadásul még pálya sincsen, csakhogy megmutassák milyen faszagyerekek, 200 méteren repülnek 10-től 6-ig a házak fölött, és pont az egyik házban lakok. Gyakoroljanak egy kurva puszta felett, kutyát nem érdekli, hogy a nagy semmiben tud egy dugóhúzót csinálni, meg anyámkínja. Takarodjanak a picsába mind. Persze ezt az nem érzi át, aki nem itt lakik, hanem annyit tud hozzáfűzni, hogy egy évben egyszer ki lehet bírni.
  • bardocz
    #33
    Elnézést a közönséges fogalmazásért, de ne tudok róluk máshogy beszélni:)
  • Montanosz
    #34
    lustálkodok........
  • CoR Zolly
    #35
    Ily de igazat szóltál!

    De a Hazánkat még nem írnám le!
  • VRSDM
    #36
    akkor most én is anyázzak hogy évente sokszor hallom a hungaroringről ide a buzi kocsijaid nyekergését? jajj istenem hülye fasz pilóták biztos nem a világ legjobbjai, biztos nem kéne, de legalább illene tisztelni őket azért amilyen fizikai és mentális teljesítményt képesek kivitelezni a lehető legprecízebb módon.

    szóval kussoljál és ne szidd a világ legjobb pilótáit mert a te szórakoztatásodra csinálják.
    én se kurvaanyázok meg takarítom el a picsába a buzi sumahered vagy faszomtudja kinek szurkolsz azért mert évente egyszer itt brümmögteti a kocsiját a szomszéd faluban és még itt is hallom.
  • bardocz
    #37
    Kurvára nem szórakoztató, hogy nem hallom, hogy mit beszélnek tőlem két méterre. Majd ha lesz pálya, akkor gyakoroljanak a városba, de addig minek? Nameg ne akard megmagyarázni, hogy a 200 méterre lévő repülőtől hangosabb egy F1-es kocsi, vagy akármi, ami nem dragster.
    Na meg pályaversenyen nem lehet máshol gyakorolni, de a levegőben nem mindegy hol szórakoznak? Ott nincsen pálya.
  • Willi Betz
    #38
    Őszintén szólva,rohadtúl hidegen hagy a dolog. Tüzijáték se nagyon érdekel. Meg ugyis lesznek rendbontók mint már legalább 3 éve minden ünnepéjen. Mint már leírták,az ünnepek rég nem arról szólnak amiről kéne nekik.
  • Yeltzin
    #39
    Istenem, de egyszerű gyerek vagy.... Ha az ilyeneken múlna, még bokorba szarnánk....
  • Qwerty4
    #40
    Nem a rendbontókkal van a baj, hanem azokkal, akik miatt rendbontás lesz az ünnepeken, már lassan 3 éve, azokkal akik elkúrták. (jó mondjuk nem ünnepeken kellene ezt csinálni...)
    Más országban ennyi hazaárulásért már a fél fővárost felgyújtották volna a tüntetők, akkora cirkusz lett volna.

    Aug. 20-al kapcsolatban:sajnálattal olvasom, hogy sokakat még nem is érdekel a téma, hát akkor "halovinozzatok", az olyan cool dolog... :(