399
Fájó szível, szerelmesen mit tegyek?
  • zagar
    #1
    Sziasztok!

    Egy 25 éves srác vagyok. Ma 2 hónapja megismerkedtem egy lánnyal. Nagyon megszerettem a lányt eszméletlenül. 25 év alatt 23 barátnőm volt még soha senki nem szerettem meg ennyire ilyen hamar mint őt még a feleségemet sem. Igen elváltam. Hála Istennek nagyon jól megvagyunk 7 napból 3 napot minimum nálam alszik a leányzó aki 23 éves kb: 15 perc sétára lakunk egymástól. Tudni illik a lányról, hogy előttem volt 2 komoly kapcsolat igaz a leány még akkoriban még 17 és 18 éves volt. Mindkettő barátját megcsalta többször is. Elmondása szerint engem soha nem tudna megcsalni és még fiút így nem szeretett ahogy engem. Mindketten úgy érezzük megtaláltuk a nagy őt az igazit. Lángol érte a szívem ha nincs velem az ő képeit nézem állandóan és sokszor még a sírás is rám jön szégyen nem szégyen ez van.
    probléma: A lány 3 hónapja fejezte be a sulit vendéglátóként végzett. Eddig nem is dolgozott annyira nem is foglalkozott vele. Csütörtökön talált egy munkát egy sörözőbe lesz pultos. Nekem ez nagyon nem tetszik 2 ok miatt is: Nem nagyon bízok abba ha valaki kikezdene vele hisz tudom mindegyik pultosra rá próbálnak akkor mi lenne. Tudom milyen volt a multja és félek engem is megcsalna. Bár azt mondja nekem engem sose tudna, de akkor is bennem van a félsz. A másik oka, hogy úgy dolgozna, hogy egy héten olyan 2 szer tudnánk talizni és nálam aludni. pl: Én most hétvégén itthon vagyok ő meg melózik. Péntek este azt mondta nekem visszaadja az állást, mert én fontosabb vagyok neki. Erre ma délután közli velem még is csak elfogadta a melót azért, hogy segítsen nekem anyagilag és a szüleinek. Nagyon fáj a szívemnek, hogy nem fontos az én véleményem egyáltalán. Látja rajtam, hogy bánt a dolog és nem tetszik nekem ki is kérte a véleményem, de ennek ellenére még is elválalta a munkát. Mit csináljak mondja meg nekem valaki? Legalább ha hozzám költözne akkor megnyugodnék, többször mondtam már neki, de mindig csak azt mondta, hogy nem akar addig míg nem dolgozik, de tudom nem ez az oka hanem az, hogy a szülei nem engedik és nagyon irányítják a szülei őt.
  • Padlogáz2
    #2
    Vagsosd az ereidet.Kösd fel magad.

    Am ez tipikus h a szülő megakadályoz minden szarban.
  • sKeezo
    #3
    azért járt suliba hogy kocsmába pultos legyen? ahhoz nem kell tanulni, csak jól kinézni
  • prezi
    #4
    Képet és megmondom.
  • geo91
    #5
    látod nem sg-re való téma ez... idejön a sok hülye kocka akik azt hiszik magukról hogy viccesek... :S
  • Sadist
    #6
    Egy biztos, ne, ismétlem NE nyiss topikot az ezsgén.
  • Sadist
    #7
    De ha már elkövetted ezt a kardinális hibát, néhány jótanács.
    Tanuld meg rendesen az anyanyelvedet. Beszélni, olvasni, írni.
    A csaj téged is meg fog csalni, ez van, törődj bele.
    Ne akarj rátelepedni, nyilván a munka fontosabb, mint te, jóhogy leszarja a véleményed.
  • sKeezo
    #8
    hű te kemény :c rádment néhány cigány, összeszartad magad, utána meg jöttél keménykedni a zesgére hogy te gázpisztolyal elintézed őket. persze ha megint rádmennének elő se mernéd venni, mert már behugyozva fetrengnél a földön. szóval vitatkozhatunk ki a kocka.

    mai topikod mi lesz?
  • Padlogáz2
    #9
    Félrefog kurni :S Miközben te otthon sírsz,nyird ki a csajt .
  • geo91
    #10
    kuss a neved újreg
  • démonigyerek
    #11
    igen? szarházikám
  • geo91
    #12
    lebuktál köcsög multireg
  • sKeezo
    #13
    és? nem ban megkerülése másik nickel. kusshtxbye
  • NEOreg3
    #14
    nem bízhatsz meg benne.
  • Tyler1
    #15
    ha ettől kiakadsz akk ez halálra van ítélve! nem neked kell megfelelnie hanem saját életének. te féltékenykedni fogsz akkor is ha nem lesz munkája vagy ha nem pultos lesz. ha nem bízol benne és kikötöd mint a kutyát akk sztem most szakíts vele, vagy próbálj kicsit mérsékelten féltékeny lenni, és ne pánikolj ha nem csinált semmit azon kivül h megpróbál dolgozni mint minden normális ember.
  • sKeezo
    #16
    ennyi
  • degenerator
    #17
    szar újreg:)
  • Dynamic
    #18
    A 23 éves lányok nagy része még komolytalan. Ilyen múlttal meg pláne sanszos, hogy téged is meg fog csalni. Érthető, hogy 2 hónapnyi ismeretség után dúl a láv, és azt mondja, hogy ő téged soha... Másrészről meg, ha ennyire féltékeny vagy, akkor amúgy is tönkre fog menni a kapcsolat.
  • Pepsi Twist
    #19
    sztem menj el 1 orvoshoz (pszichológushoz) hogy nézzen meg minden rendben van-e az agyadba hogy pont az SG-re nyitsz ilyen témát
  • zagar
    #20
    és ha picit megpróbálnám hanyagolni? pl: Nem küldenék neki smst v. ha ő ír nem írnék neki vissza nem hívnám telefonon? Észrevenné magát? A haverok azt mondták ha a lány szeret és hiányozni fogsz neki vagy ott hagyja a munkahelyet és keress normálisat vagy odaköltözik hozzád, hogy többet legyetek együtt.
  • USAMEN POWER
    #21
    Szerintem gyűjtsd össze a 30-ik barátnődet is... A lehető legtöbb csayt kúrd meg, éld az életed, és ne siránkozz egy nő miatt ! Egy nő miatt siránkozni a legnagyobb szánalom az életben !
    Több mint valószínű hogy meg fog csalni ! És akk mi van ? Kúrd meg párszor azt dobd ki a francba, majd keres egy másikat szvsz...
  • USAMEN POWER
    #22
    Na a második nagy hiba ! Ne a haverokból indulj ki, saját megadból !
  • kocsisgabor9999
    #23
    Nem létezik szerelem. A szerelem csak egy illúzió, illúzió, hogy megtaláltad a nagy Ő-t. Közben csak egy olyan embert találtál, aki megfelel az elvárásaidnak. Kinyalja a segged.
  • corleoneking
    #24
    szerelmes vagyok
  • corleoneking
    #25
    ha a szerelem illúzió akkor én mért vagyok szerelmes ?
  • corleoneking
    #26
    pa
  • corleoneking
    #27
    a megy
  • Ronny
    #28
    milyen mélyérzésű srác vagy:)
  • Ronny
    #29
    megmondom őszintén, számomra nem túl szimpatikus a viselkedésed. Minek akarod befolyásolni? Ha ennyire nem bízol benne, akkor keress egy kevésbé aktív életet élő nőt, aki többet csüng rajtad.
  • Montanosz
    #30
    írod: "...25 év alatt 23 barátnőm volt ..."
    hát ilyen hozzáállással nem tudhatod hogy ő e az igazi. Főleg ha nem hallgatja meg a véleményed.
    De tovább olvasva írásod: neked is meg kell változnod!
  • Stupid Peach
    #31
    szerelmes vagyok
  • n3whous3
    #32
    Elég gyenge vagy, ha ezt nem bírod ki, én amióta ismerem barátnőmet csak hetente kb ennyiszer látom, néha többször és mégis meg vagyunk (1,5 éves kapcsolat lassan). Ha neked azért fáj a szíved, mert nem nagyon látod, akkor ott más lapul a háttérben már bocs: pl. szexelhetnék :D Vagy tudomisén. Ha annyira imádod, amennyire mondod, akkor nem igaz, hogy ekkora baj ez az 1-2 napos láthatóság... RÁADÁSUL 2 HÓNAPJA ISMERED OMG, majd akkor rinyálj, ha eltelt 2-3 év és még mindig nem jutottál vele oda, hogy valahogy összehangoljátok a dolgokat, meg hogy esetleg együtt lakj vele.
  • n3whous3
    #33
    Jah, hát ebben az esetben neked adok igazat, úgyis meg fogja csalni.
  • n3whous3
    #34
    Mondjuk nem teljesen jó megoldás, úgy kell tőle elválnia szerintem, hogy rosszat ne tegyen. Ezzel megmutatja, hogy van más út is meg hogy ő "nem volt olyan". Esetleg ezzel is kicsit feléri ésszel a csaj a dolgokat legközelebb.
  • Rabbit20
    #35
    +1
  • Tinman #36
    "Elmondása szerint engem soha nem tudna megcsalni"

    Hazudik... onnan tudni, hogy mozog a szája. Nőnek akkor higgy, ha ló legel a sírján.
  • szucsy89
    #37
    2hónapos a kapcsolat? jó hogy a munkát választja helyetted...meg szerintem a szülők beleszólása volt ez főleg...nincs ezzel baj, így kell megoldanotok ohgy heti párszor találkoztok. te meg ne legyél ennyire féltékeny ha megcsal viszont nagyon fogsz szenvedni(márha kiderül), de nem lehetsz állandóan pultnál mellette hogy lesd minden lépését....
  • Tinman #38
    Mit csinálj???

    Ember a világ legegyszerűbb dolga!!!

    Ha őszintén szeret, soha az életben nem fog a fejében sem megfordulni, hogy engedjen az udvarlóknak, ezt egy nő le tudja kezelni. Ha ócska kis lotyó (ezt most még nem tudhatod), akkor fél vagy 1 év alatt beadja majd a derekát és buktál egy csajt.

    Ez a melóhely a legjobb ami történhetett veletek! Hamar kiderül, hogy van-e értelme!
  • Stupid Peach
    #39
    naná hogy félsz..fél mindenki..de kit érdekel a múltja???
    ha meg akar csalni megteheti bárhol..nem kell ahhoz pultosnak lenni..
    ha félrelépne úgyis hamar kiderül..
    az idióta sztereotípiákat hagyd a csudába..nehogy már ilyenek miatt kidobj valami jót az ablakon!!
    persze nyitott szemmel kell járni!!
  • Wolfsnack
    #40