15
  • tomcsa4
    #1
    Néha játszani is kell, nemde?
  • bertino
    #2
    van péz.
  • passatgt
    #3
    van a világon(svájcon és luxenburgon kívül) olyan ország, ahol nincs adósság?:)
  • torjoz
    #4
    Talán még Monaco sincs eladósodva! :D
  • zola2000
    #5
    Akkor rendeltek volna konzolt ^^
  • Epikurosz
    #6
    rengeteg. A wikipédia segít.
  • Alfa Of NS
    #7
    Gigászi LAN-parti van készülőben némethonban
  • szombi
    #8
    2 giga elég?

    512MB is a titkárnői célokra! +linux nemdebár?

    persze, közeleg a választás, meg kell vhogy szedni magukat...
  • zola2000
    #9
    Otthonra/irodába ha van mellette konzol, akkor xpvel/vistával 1 gigaherts körüli pc is elég, 256 mb rammal (bár manapság már olcsó az 1 giga ram is), olyan videokártyával amin van videoshader, ha az ember hd filmeket akar nézni (én 6 ezerért vettem rader 9600at használtan), igény szerint vinyóval/dvd íróval.
  • zola2000
    #10
    Most olvasom vissza magamat: "Otthonra/irodába ha van mellette konzol" jah irodába konzol ^^
  • Epikurosz
    #11
    A billentyűzet meg gondolom kakaóbiztos. :-)
  • zola2000
    #12
    "PC-nként átlagosan 400 eurós vételár"

    De az csak 120ezer forint, egy kakaóbiztos gép egymillióba kerül.
  • szombi
    #13
    gondolom ebben a monitor is benne foglaltatik, szerintem nem túl irreális, bár tény h. olcsóbb is lehetne...
  • Sanyix
    #14
    hoppá országunk, Mutyisztán ideológiai határai terjeszkednek :)
  • kvp
    #15
    Egyebkent a nemeteknel a vita azon van, hogy lehetett volna 5%-al olcsobb gepeket is vasarolni. Egyebkent a megadott ar eleg kedvezmenyes, de ennel lett volna kb. 5000 forinttal olcsobb is (kb. 2GB ram ara). Szerintem ez inkabb politikai vita mint technikai.

    "xpvel/vistával 1 gigaherts körüli pc is elég, 256 mb rammal (bár manapság már olcsó az 1 giga ram is)"

    Anno egy PII-esbe tett az ember 256MB-ot, ma mar jopar pdf-es dokumentum nagyobb ennel, de egyebkent ma mar nagyon olcso a 4GB ram is, 256MB-ot meg nem nagyon kapni az uj gepekhez.