85
Men of War: Red Tide a Men of War alkotóitól
  • Hecker007
    #1
    A játék hivatalos oldala

    Kiadás dátuma elvileg: 2009 Q3

    A játék minimum renszerigénye kb ez lesz:
    Processor: AMD Athlon64 3000+ /
    Intel Pentium 4 2.6Ghz
    Display Card!: ATI Radeon 9600 Series 128MB /
    VIDIA GeForce 6200 128MB
    Memory: 1024MB
    Free Disk Space: 6.5GB
    Operating System: Windows XP / Vista
  • mrzoltan
    #2


    és még sok másik.
  • bgabor
    #3
    Ez kiegészítő lesz a Men of Warhoz?
  • Hecker007
    #4
    nem, ez egy külön játék lesz, csak a Men of War név megmaradt
    ha minden igaz lesznek benne románok is \ennyi erővel lehetne Magyar is\
  • readswift
    #5
    semmi érdemleges, orosz piacra készül, és csak singli küldetések lesznek benne . Fölösleges volt megnyitni, mert elsorvad. 1 hónapja már hogy lelőtték miez , utána sem néztél valld be.
  • readswift
    #6
    "ennyi erővel " ... tróger...
  • Neoncsoves
    #7
    nem lesz multi benne? :|
  • readswift
    #8
    nem hát. Külsősök csinálják , ez egy mezei küldetéscsomag.
  • readswift
    #9
    mindenesetre a japán patch fun lesz azzal lehet játszom majd párat. A legjobb multi gém amit játszottam GB vs JP volt :)
  • mrzoltan
    #10
    Biztos jó volt...
    A GB fossz...
    A JP-ról azt halottam majdnem GE szintű,szvsz jó ép lehetett..
  • Hecker007
    #11
    read nem kívánatos vagy a topikomban, én se megyek a tiedbe flémelni, pedig biztos tudnék írni nem is kevés negatív dolgot arról a játékról és az elődjéről, de mint látod igyekszem elhatárolódni tőled és minél kevesebbet vitatkozni, ha van valami építő jellegű információd ezzel a játékkal kapcsolatban akkor azt nyugodtan beírhatod, viszont a sok lehúzást és leépítést légyszíves mellőzd ebből a topikból és a Men of War-ból is ha lehet(habár ott Zoli az "úr")
  • mrzoltan
    #12
    Jól mondod,ha normálisan ír(ami ritka) akkor engem nem zavar ,csak amikor átvált bunkóba az nagyon irritál...

    Továbbra is fenntartom ,a kihívást, egy játékra...
  • readswift
    #13
    nekem z a bajom a beírásoddal, hogy a románok szerepe a ww2 ben kimerült abban hogy ha ütötték őket futottak, ha megneszelték hogy ütni fogják őket ,kkor meg azért futottak. Az hogy egy fejlesztő románokat rak a játékába azzal önmagát minősíti.
  • m1garand
    #14
    mégis győztesként kerültek ki belőle
  • Hecker007
    #15
    ezért írtam hogy "ennyi erővel" a magyarokat se lett volna nehezebb belerakni és itt legalább volt tank csata, város ostrom stb. nem csak futottunk meg ide oda álltunk a harcoló felek közt, de lehetnének a játékban lengyel egységek is, vagy francia, nem értem miért pont a románokat kellett megcsinálni a játékba, habár lehet hogy ez rajtam kívül nem sok mindenkit zavar
  • readswift
    #16
    és ez milyen érv? "cordha" reprezentatív?

    a barátocskád a magyar helytállást akarja összemosni a szöröstalpú hordák vonulgatásával ? MIVANNNNN ?

    Németek is vesztettek mégis jobban élnek mint mi valaha fogunk...
  • Hecker007
    #17
    félre értesz, én rühellem a románokat, a játékkal kapcsolatban írtam, mert programozás és modellezés szempontjából oly mindegy hogy mit kezdenek el csinálni a játékhoz
  • m1garand
    #18
    Ez nem érv ez a tény, én nem a játékkal kapcsolatban írtam, hanem a történelemmel.
    Te mindent félre értessz?
    Hány éves vagy?
    A turmixgép nem kavar ennyit mint te, elmennél simán nőnek is!
    Kevered a játékot ill. a történelmet
  • m1garand
    #19
    am az nem helytállás volt hanem súlyos katonai, ill. politikai vereség, mikor a katonákat fegyverrel kell a lövésárokban tartani....
  • Montanosz
    #20
    ..háát igen. az árpád-vonalat sem tudták áttörni a ruszkik csak amikor a románok feladták és délről bekerítés fenyegette a vonalainkat, akkor vonták vissza a csapatokat az árpád-vonalból. (különben úgy tudom ez az egyetlen amit a ruszkik nem tudtak áttörni a háború alatt)
  • readswift
    #21
    garand , te szerintem mennyé vissza collofdutyizni, neked az való
  • m1garand
    #22
    KIPRÓBÁLTAM NEM TETSZETT, NEM PARANCSOLSZ te NEKEM, AM AKI ILYEN BÉNÁN MOWOZIK AZ INKÁBB GYAKOROLJON, NE OKOSKODJON ANNYIT, HOGY RÁD ISMERT MÁR AZ ELSŐ ALKALOMMAL MIKOR TALÁLKOZTUNK!
  • Hecker007
    #23
    nem értem mi bajod én pl teljesen jogosnak találom azt amit beírt.
    van egy olyan érzésem hogy te kötekedni jársz ide, hogyha ez így van akkor légyszíves ne itt kötekedj hanem vagy keress másik topikot vagy fejezd be!
  • readswift
    #24
    hát ha majd visszamegy játszani collofdutyval akkor majd felötlik benne hogy a fegyveres konfliktus valószínüleg nem az irhamentésről szól . No comment amúgymeg nincs politika sg-n.
  • bajsz
    #25
    akadj már le a codról ,nevetséges vagy komolyan.Folyamatosan egy dolgot hajtogatsz.Kezd már igen unalmas lenni.
  • readswift
    #26
    énazért szégyellném magam ha ennyi idős létemre még mindíg benyalnám ezeket a vérkomcsi szlogeneket amiket ő itt előad , garand, csegevarás pólód nincs véletlenüüül ?
  • mrzoltan
    #27
    Te meg nyugodjál le,mert mész 1 hétre nyaralni...
    Ne rombold a topikot...
  • m1garand
    #28
    ahhoz képest, hogy nincs politika akkor miért vagyok vérkomcsi
  • m1garand
    #29
    am meg nem szimpatizálok velük, de téged elvihetnének a gulágra
  • m1garand
    #30
    am csak arra kellettünk a németeknek, hogy pótoljuk a veszteségeiket ill. fedezzük a visszavonulásukat
  • Pluskast
    #31
    Nem azért de elég szerencsétlen dolog összehasonlítani a cod-ot a mow-al. Az egyik egyfps játék a másik meg egy stratégiai. Szerintem ilyen megállapításokat nem szerencsés tenned....
    Amúgy meg readswift tényleg nem kellene komcsizni pláne nem egy game topikban aminek totál semmi köze a politikához.
  • readswift
    #32
    1 szóval nem mondtam hogy az vagy :D mindig a legrosszabbat feltételezitek rólam , én csak evickélek itt
  • mrzoltan
    #33
    Egyszer a Bannamákra is elúszkálsz...
  • m1garand
    #34
  • Jeffjohnson
    #35
    a stílus maga az ember... családod biztos nem lenne büszke rád ha tudnák milyen ember a kicsi fiúk/lányuk
  • readswift
    #36
    dzseniferdzsonszon , fáradj át a gyekszon topicba picsogni pls.
  • m1garand
    #37
    törni kicsit magyar?
  • readswift
    #38
    én töröm???

    "kicsi fiúk/lányuk" ??? Leülhetsz

    dzsenifer, garand, nálam az ilyesmi nem pálya.... Ajánlom a májkül gyekszon topicot a szives figyelmetekbe a továbbiakban, csapjatok egy jó cordha emlékbulit őrajságának.
  • Jeffjohnson
    #39
    Figyelmedbe ajánlom a magyar Helyesírási kézikönyvet.... talán abból majd megtanulod ,hogyan kell fogalmazni ill. a szíves szót hosszú í-vel írják. Nem baj "ökör" még lehet belőled... bár ezt te úgysem érted túl fiatal vagy hozzá
  • m1garand
    #40