203
...az utolsó napon....
  • nan76
    #1
    ha elötte lévő nap ezt adná le a hiradó
  • geo91
    #2
    basznék egy jót
  • Doddy a düdő
    #3
    örülnék
  • autoszimulator
    #4
    ha épp álmodom, akkor leborotválom a fejemet kopaszra, 5 vicces társammal együtt egy űrhajóval megkísérelnénk a lehetetlent, leszállunk a felületén, és lefurva a közepéig megpróbálnánk felrobbantani. Persze leesnék a lyukba, de épp megnyomnám a piros gombot az utolsó pillanatban, és az ismerőseim szemébe könny szökne, mikor látnák a nagy villanást, és tudnák, megcsinálta! Lenne szobrom lenin mellett, meg ilyenek, tök jó.

    najó, ha ébren vagyok, akkor valszeg dugnék.


    bár lehet inkább SG-znék a végén egyet.
  • jackcsabi
    #5
    Azt mondanám, hogy most mit keres ez az animáció a hiradóban? O.O

    Egyébként meg ha meteor becsapódást jeleznének elöre, szerintem elindulnék valahova ahol nyugodt minden, senki sincs a közelben, leülnék, gondolkodnék és nézném ahogy közeledik :)
  • Tyler1
    #6
    most elképzeltem ahogy egy ilyet leadna az rtl klub

    amúgy elutaznék vmi szép helyre és várnám a pillanatot!
  • Doomista
    #7
    Felbontanám a 25 éves 80%-os rumomat, eliszogatnám, közben meg innénk pár üveg Belga sört, vagy talán valami nagyon régi bort, és kiélvezném az utolsó órákat a kedvenc időtöltéseimmel.
  • móóózes
    #8
  • nan76
    #9
    Szerintem én is hasonlóan tennék..kiélvezném az utolsó perceket...azokkal akiket szeretek,,aztán....
  • Tyler1
    #10
    jah és az uccsó percben ráharapnék egy ciánkapszulára csak mert nem akarom h egy ilyen szar pusztítson el :)
  • Calver
    #11
    nyitnék egy értelmetlen topicot, és várnám h sok marha baromságokkal hányja tele.

    öhm izé...
  • Pepsi Twist
    #12
    na lássuk csak, betörök a NASAhoz ellopok 1 űrhajót és elköltözök a holdra :D

    am sztem semmit kiülnék a teraszra 1 üveg sörrel a kezembe azt végignézném ahogy jön a cucc :D ha meg nem erre fele jönne akkor meg a hullámot nézném ahogy ide ér :D persze hegesztő szemüvegbe me qrva világos lenne :D
  • DeerHunter01
    #13
    Szólnék NEKIK

  • Atti12
    #14
    Elásnám magam

    Amúgy valószínüleg #7+#2 kombót tolnék :D:D
  • Pepsi Twist
    #15
    am ha jönne a meteor, ő megvédene minket a meteortól:

  • Doomista
    #16
    És ha ő halott ? Vagy totál K.O. a sok piától ? Alig ha találná el a meteort, simán a napot találná el...nem jó berúgva cselekedni...
  • geo91
    #17
    :DD::D:D:ADS:D:ASD
  • NeverwinterKING
    #18
    vennék egy kiló füvet kiülnék a kertbe elszívni miközben vmi kurva leszop.
    persze vmi jóféle sör és whisky is lenne mellettem.

    bár mindenki ezt mondja de kétlem h ezt tenné, olyan szintem be lenne mindenki pániklova.
  • jackcsabi
    #19
    Miért, ilyenkor már nem tök mindegy? Miért kéne pánikolni?:)
  • Doomista
    #20
    Max csak az pánikól, aki fél a haláltól,vagy a halál utáni mitoménmitől.
  • MR ME
    #21
    nyitnék egy üveg whiskeyt, csinálnék egy jó nagy cigit és mosolyognék :)
  • toysoldier
    #22
    vennék egy kiló füvet

    amire természetesen behívnál engem is
  • jackcsabi
    #23
    Na igen, aki fél a haláltól biztos úgy gondolná... na én nem :)
  • Fbn Lx
    #24
    kimennék az utcára és csatlakoznék a valószínűleg már javában orgiázó tömeghez, mindenkit elkapnék a környékről aki valaha bejött, aztán belőném magam, és a végn feljönnék megnézni, hogy ki van fent sg-n
  • karajjj
    #25
    mennék fosztogatni... :D
  • MR ME
    #26
    elképzelem ahogy sg-chaten menne a szövegelés:
    -itt má esik
    -itt is
    világvége
  • passatgt
    #27
    vennék az obiba egy fém faházat és beállnék alá
  • Fbn Lx
    #28
    na jó, ha reálisan gondolkodok, akkor
    kimennék az utcára, és keresnék 2-3 szép lányt,aki szintén azért jött ki az utcára, amért én... :D
    aztán meditálnék egyet, amit egrészt az szakítana félbe hogy be lennék pánikolva, másrészt az, hogy egy csapat ork épp a környéken gyújtogatna, rabolna és gyilkolna. Ezért inkább fognék egy motorfűrészt, oldalamra baltát és bozótvágókést, átmennék a c sorra, és elkezdeném a munkát még a végítélet előtt.

    oh, mégsem tudok reálisan hozzáállni : (
  • Fbn Lx
    #29
    -itt má esik
    -itt is
    -nincs valakinek crackje a gta-hoz?
  • jackcsabi
    #30
    Na ezen most felnevettem :DDDDDDD
  • degenerator
    #31
    jól beszólnék az összes moderátornak, fognék annyi kaját, amennyit csak elbírok, aztán elvonulnék egy közeli bunkerbe.
  • jackcsabi
    #32
    Kiegészítésképp: Ahogy mennék az utcán, végig szólna az Evanescence a mobilomról ^.^
    Annyira feelinges lenne :D
  • DeerHunter01
    #33
  • [HUN]FaTaL
    #34
    :DDDDDDDDD

    #29: :DDDDDDDD
  • Doomista
    #35
    :ASD:SDA:SDSSDASDA:
  • NEOreg3
    #36
    nem tudom mit csinálnék, de bárcsak itt lenne már az a nap
  • msstz
    #37
    szerintem túlzás ez a videó, nem égne porig a föld, csak nagyon sok helyen szökőár, majd árvíz lenne. meg persze füst, felhők, amik az atmoszféra felső részében összegyűlve meggátolnák a napsugarak átjutását és a bolygó lehűlne. a földrengést ki ne hagyjam. összességében egy romos, hideg, de korántsem folyékonnyá égő bolygó jönne létre, ahol bizony nem volna többet sg fórum.
  • MR ME
    #38
    :DDDDD
  • tommygear
    #39
    bebasznék beszívnék mint a kutya és nevetve várnám
  • mila69en
    #40
    hm.. hogy mit tennék? olyan hosszú lenne a lista, hogy inkább nem csinálnék semmit:D persze a pc-r áramtalanítanám nehogy elvigye egy túl feszültség