35
Wonderking-2D mmorpg
  • Solid Snake
    #1
    Ez egy nagyon hangulatos 2D-s mmorpg!
    Egyenlőre még csak closed Beta van belőle! Kulcsot itt tudtok kérni ha idereggeltek!
    Itt a hivatalos oldal!
    Később is ingyenes lesz a játék érdemes kipróbálni!
  • NeverwinterKING
    #2
    én winterking vagyok
  • Solid Snake
    #3
    Véletlen egybeesés
  • Solid Snake
    #4

    Itt van róla egy trailer+gameplay egybe vidi!!
  • jackcsabi
    #5
    Nagyon Maplestory koppintásnak néz ki...
  • Solid Snake
    #6
    Lehetséges nem tudom azt nem ismerem de ez is egy nagyon hangulatos mmo érdemes kipróbálni!
  • jackcsabi
    #7
    Az is 2D-s és nagyon hasonlítanak a pályák meg az ellenségek...
    Ebben is úgy van hogy írtó sokat kell szenvedni a szintezéssel? Mert ha nem akkor teszek vele egy próbát.
  • Solid Snake
    #8
    Nem itt nagyon könnyen lehet fejlődni egyszerű questek vannak benne!
    Én kb egy óra alatt lettem 8-as! Szerintem egy próbát megér (aztán úgyse bírod abbba hagyni )
  • jackcsabi
    #9
    Majd holnap lehet ránézek akkor, bejön ez a 2D-s stílus, Maplestory is ezért tetszett, csak ott iszonyat volt a fejlödés :/
  • Solid Snake
    #10
    Csak jó tanácsból mondom hogy ide gyorsan reggelj még most mivel hamarosan elfogynak a kulcsok és holnap ráérsz leölteni
  • jackcsabi
    #11
    Úgy tünik elfogytak a kulcsok :/
  • jackcsabi
    #12
    Na de nem gond, találtam még egy oldalt ahol van 1200 kulcs...
  • jackcsabi
    #13
    Most kipróbáltam, mondjuk a játék nem rossz, egész jó a hangulata, annyi a gond, hogy nem tudom ez a szerver hibája-e de nekem mindent sokkal késöbb csinál. Pl nyomok egy lefelét hogy felvegyem a pénzt a földröl, erre 5-10 másodperc múlva veszi csak fel, a teleportokba is így megy be stb... Eléggé látszik, hogy béta...
  • Solid Snake
    #14
    Nekem nem csinál ilyesmit!
    Ha van kedved menni együtt hentelni írj PM-et!
    Én az első szerón vagyok!
  • jackcsabi
    #15
    Közben sejtem már, hogy a netemmel van gondja... ma kivételen nagyon lassú az egész, pedig máskor jó szokott lenni...
    Amúgy én is az 1esen vagyok, majd késöbb lehet felnézek.
  • bodesz
    #16
    jackcsabi
    Írtad ,hogy te játszottál már a maple storyval.Nekem nagy kedvencem volt ,de a fejlődés nagyon ellett tolva...Ebben a játékban maple storyhoz képest milyen a fejlődés? Remélem gyorsabb.
  • jackcsabi
    #17
    Asszem 9-10-es szintig jutottam, nagyon egyszerü volt. Maplehez képest nagyon könnyebb...
  • Rundstedt17
    #18
    Hát hogy a szintlépés az könnyebb az még nem elég a karakter osztályok állítólag nem kiegyensúlyozottak még,a tolvaj nagyon erős a ninja is eléggé,a harcos meg a többi nagyrészt okés,míg a mágusokkal szenvedés zabálják a méreg drága italt alig sebeznek stb.
  • Solid Snake
    #19
    Nem tom én tolvajjal kezdtem! Azzal nagyon jó a játék!
  • Rundstedt17
    #20
    jó választás:D
  • Solid Snake
    #21
    Hát ja de szerintem ha ráérez az ember a játékra bármeikkel tud jól játszani
  • Rundstedt17
    #22
    természetes de van könnyebb és nehezebb karakterosztály,úgy tünik jelen pillanatban a tolvajnak áll minden:D.De a jövőben nem száz,valószínű gyengítenek rajta a sok panasz hatására.
  • Akos1994
    #23
    naggggyyyyyon jóóóó
  • Akos1994
    #24
    egész nap ezzel játszottam
  • Rundstedt17
    #25
    főleg majd ha javítva lesz
  • Akos1994
    #26
    ilyen 2d-s, olyasmi mint a trine
  • Akos1994
    #27
    persze a trine az jobb
  • Rundstedt17
    #28
    Japánban már rég megy,szóval nem feltétlen koppintás.
  • vzajcev
    #29
    A trine az másabb féleséges, ez viszont bejövős
  • Solid Snake
    #30
  • vzajcev
    #31
    Aktuális bannerö

  • Solid Snake
    #32
    leesett
  • Rundstedt17
    #33
    Mikorra lesz kész normálisan?Semmi hír?
  • Szétyer
    #34
    Sziasztok, már kb 3hete regisztráltam, most 2napja van béta kulcsom, el is kezdtem, és lenne egy kérdésem:Hogy lehet átlépni egy nagyobb kasztba?
    mint pl:thief-ninja swordsman-warrior?
  • Rundstedt17
    #35
    Ha elérsz egy bizonyos szintet