8
Amerikai akciófilm
  • redbull0304
    #1


    "A New York-i születésű, a Sundance fesztiválon rendezői díjat nyert DITO MONTIEL (Őrangyallal védtelenül) közelről ismeri az amerikai nagyváros szövevényes világát. Bunyó (Fighting) című filmjében az író/rendező két férfi történetét meséli el, akik egyenesen a bukás felé tartanak… mígnem útjaik keresztezik egymást, és rájönnek, hogy ketten együtt sikert arathatnak.
    A kisvárosból származó Shawn MacArthurnak (CHANNING TATUM, Őrangyallal védtelenül, Step Up) semmije sincs, amikor megérkezik New Yorkba. A megélhetéshez éppen hogy elegendő pénzt úgy szedi össze, hogy hamisított holmikat árul az utcán. Egy nap azonban ráragyog a szerencse, amikor találkozik a svindler Harvey Boardennel (TERRENCE HOWARD, Nyomulj és nyerj, A Vasember, A másik én), aki felismeri, hogy ösztönös tehetsége van az utcai verekedéshez. Harvey segítséget ajánl Shawnnak, mondván, vele sok pénzt kereshet, és a két férfi némileg bizalmatlanul egyezséget köt.
    Shawn menedzsereként Harvey bevezeti a fiatalembert az utcai verekedés korrupt világába, ahol a gazdagok szerencsétlen senkik harcára kötnek fogadásokat. Shawn egy csapásra sztár lesz a bunyósok között. Megtanulja, hogy szó szerint keresztül kell verekednie magát a városon, legyűrve összes jól képzett ellenfelét a döbbenetesen kemény összecsapásokban. Ha azonban valaha is ki akar szabadulni a sötét alvilágból, amely bekebelezte, Shawnnak élete legkeményebb harcát is meg kell vívnia."




    Hangulatos filmnek ígérkezik, jó a szereposztás és a film zenéi is tetszenek, egy mozit mindenképp meg fog érni nekem, remélem nem csalódok benne. :)
  • Tyler1
    #2
    oh már régóta vártam :D nem egy kimagaslóan nagy alkotás de a bunyós filmek nálam mindig várósak :)
  • SLICK
    #3
    Szóval Jean-Claude Van Damme sílusú film ez.
    Próbálják keresni az utódokat? :D
  • Morphin
    #4
    ha már zsan klúd vandál...akkor ez a film tiszta Oroszlánszív^^ csak kicsit feltupírozva.de biztos jó lesz,én várom...

  • redbull0304
    #5
    Haverom is ugyanezt mondta, hogy tiszta Oroszlánszív! :D
  • LasDen #6
    már jó régóta vetítik az előzetesét a mozikban... :D a TF2-nél már kicsit untam :D
  • schrank
    #7
    mi a kimagasló számodra a kategóriában ? jjja a roki ?
  • Fighter007
    #8
    Én láttam, és a film jó. Tényleg Oroszlán szív stílusú.
    Bár több bunyó, és kevesebb szöveg kellett volna bele.
    De jó volt az, jók voltak benne a zenék.