124
Brüno, Sacha Baron Cohen új filmje
  • redbull0304
    #1


    Trailer


    Aki szereti Sacha Baron Cohen filmjeit az feltétlenül nézze meg! :D Én tegnap láttam moziba, egyszer mindenképp megnézhető! :)
  • geo91
    #2
    VÓTMÁ
  • Kicsikiraly
    #3
    ki az aki ezen nevetni tudna?
  • Falcon87
    #4
    Népbutító baromság, ami megpróbálja elfogadtatni a buzikat a társadalommal. Sajnos komplett filmeket készítenek el erre célra :S
    Semmi problémám a homikkal, amíg nem kezdik el ,,nagyobb", hypeosabb filmekben mutogatni őket.
  • Cat 02 #5
    Borat vicces volt, ezt még nem láttam.
    Azt mondjuk nem tudom h tényleg meleg-e benne, vagy csak megjátssza :D
  • redbull0304
    #6
    B@zdmeg... Látom te se láttad a filmet, akkor meg miért kell offolni, meg okoskodni egyből!!!!!!!

    "Népbutító baromság, ami megpróbálja elfogadtatni a buzikat a társadalommal"

    Épp, hogy nem erről szól, hanem a buzik "kicsúfolásáról", az infantilis szokásaik kifigurázásáról!

  • redbull0304
    #7
    Aki szellemileg nem visszamaradott! ;)
  • Falcon87
    #8
    Jaok. Rossz szokásom, hogy mindent előre megítélek, aztán okoskodok D: ezután meg kérhetek bocsánatot. Mindegy, megnézem, aztán véleményezek.
  • Falcon87
    #9
    Remélem éreztétek az iróniát :)
    Én nem tudok az ilyeneken nevetni, és az értelmes emberek többsége sem, tehát valószínűleg nem mi vagyunk szellemileg visszamaradottakat...
    Belenéztem a filmbe, elég volt az eleje. Utána még beletekertem a filmbe, de nekem erre nincs igényem.
  • redbull0304
    #10
    Gratulálok!
  • Falcon87
    #11
    Miért is? Te írtál olyan hangnemben, ami kiváltotta a nemtetszésemet. Attól, hogy neked annyira tetszik ez a film, még nem ok arra, hogy elítéld azokat, akik nem szeretik az efféle humort.
  • redbull0304
    #12
    Ha nem szereted az efféle humort, akkor egyáltalán mit keresel ebben a topikba? Vagy szeretsz fikázni és ócsárolni, nincs jobb dolgod?
  • lampard99
    #13
    Brünó riport Mo-n
  • Atkamon
    #14
    És miből gondolod, hogy azok az értelmes emberek, akik nem tudnak rajta nevetni? Ezt most úgy írtad, mintha csak az az embertípus lenne jó, amilyen te vagy... És amúgy meg egyátalán nem azért készült a film, hogy elfogadtassa a melegeket a néppel. Ki is vágtak belőle nem egy jelenetet, mert a meleg társadalom felszólalt, hogy ez csak terjesztené a sztereotíp tévhiteket...
  • trident
    #15
    A szatíráról, iróniáról, szarkazmusról és a provokációról szólt a Borat, az Ali G és a Brüno is (gyakran nyakon öntve pofátlansággal).
    Naná, hogy megosztó tud lenni (de egyúttal kifigurázza is az adott karaktert vagy embereket akikkel kontaktusba kerül).

    Még nem néztem végig, de megtesszük hamarosan és valószínűleg jót fogunk szórakozni.:)

    Ez ugyan nem Sacha Baron de lehet ő is Cohen: (:D)
  • Falcon87
    #16
    Válaszként szántam #7-re.
  • Falcon87
    #17
    Ez a topik azért van, hogy leírjuk a véleményünket. Arról, hogy te nem tudod lenyelni a filmet érintő negatív kritikát, nem tehetek.
  • plas
    #18
    Az Ukrán Kulturális és Idegenforgalmi Minisztérium Ukrajna egész területén betiltotta a Brüno című amerikai filmvígjáték vetítését és forgalmazását, beleértve a televíziós bemutatás lehetőségét is - adta hírül az ukrán Korreszpondent.net hírportál.
    A film ellen a leghangosabban az Ukrán Televíziónéző Szülők Országos Egyesülete tiltakozott, amelynek egyik élharcosa szerint a Brüno "homoszexuális jellegű, a perverzitást és ferde hajlamokat népszerűsítő elemeket tartalmaz".
    Sacha Baron Cohen, az amerikai mozilátogatókat különös előszeretettel megbotránkoztató zsidó színész ezúttal Brünót, az osztrák divatmániás buzi riportert alakítja, aki Amerikában bolondot akar csinálni mindenkiből. A fartúró divatriporter kalandjait ismertető vígjáték a deviáns Egyesült Államokban persze a jegyeladási listák élére került, és feltehetően hasonló siker lesz Angliában is, a 18 éven felüli besorolása ellenére.
    A felnőtt közönségnek szánt eredeti film mellett a világ mozijaiban egyébként fut majd egy vágott verzió is, amit már gyerekek is megnézhetnek. "Csupán 1 perc 50 másodpercet vágtunk ki" - nyilatkozta az Universal szóvivője a BBC-nek.
    (FH nyomán)
    Itthon is ezt kellene tenni...
  • Atkamon
    #19
    Nem kötelező megnézni... aki meg akarja nézni Ukrajnában is, úgyis megfogja, aki meg nem akarja megnézni, akkor sem nézi meg, ha nincs betiltva.
  • Cat 02 #20
    Hm, ügyesek, betiltják -> csak azért is megnézik, ha nem is érdeklik, letöltik vhonnan és kész, bár nem tudom, Ukrajnában van-e egyáltalán net.
  • arty
    #21
    te valami párt-titkár féle voltál az előző rendszerben és hiányzik a betiltósdi?
  • arty
    #22
    homofób (fajtád miatt kellenek az elfogadtató filmek. a brüno mellesleg NEM az.)
  • plas
    #23
    Hát nem tudom, engem meggyőzőtt, hogy betiltották...
    Pénzt nem adnék ki érte az már biztos. (sávszélességet is sajnálja rá)
    De akinek erre van igénye; tegye. Nem sajnálom tőle, ha kielégíti az ízlését.
  • autoszimulator
    #24
    szerintem meg majd mindenki eldönti, érdekli-e vagy sem, betiltása nem megoldás. Gyengék eszköze, nem más.

    Meg mindenki, aki itt ugrál, hogy fúj buzik, le ezzel a filmmel, azok mind attól félnek, hogy előhozza belőlük egy ilyen film a meleget, vagy mi? Néztem terroristás filmet, mégsem féltem hogy terrorista leszek, néztem darabolós gyilkososat, ott sem féltem, hogy következő este feldarabolom a szomszédokat.
  • plas
    #25
    Ott lesztek?
  • Sanyix
    #26
    jaja, megyek majd mocskos buzizni :) amúgy a filmmel semmi bajom, hiszen jól figurázza ki a buzikat :D
  • plas
    #27
  • redbull0304
    #29
  • werkfilm
    #30
  • Zerénd
    #31
    Hát te hüJe vagy!
  • jackcsabi
    #32
    Pont hogy te vagy a hülye, jól megfogalmazta a dolgot, csak túl idióták vagytok, hogy felfogjátok... Még mindig a sablonos régi vackok szerint éltek...
  • szucsy89
    #33
    attól hogy nincs igazad még ő nem buzi.
  • autoszimulator
    #34
    #24, második bekezdés, utolsó három tagmondat ;)
  • autoszimulator
    #35
    azaz első mondat utolsó három tagmondata :D
  • #36
    :D
  • sabodave
    #37
    tegnap láttam, sírtam a röhögéstől:D:D:D
  • arty
    #38
    nagyon sok homofób amugy látens buzi, nem képesek szembenézni magukkal

    sanyix és plas elég gyanus ...
  • Szása
    #39
    Hát persze, és a pedofilokat, és a gyilkosokat is sokan azért vetik meg, mert maguk is azok, csak nem látják be...

    Mindenki magából indul ki.
  • Atkamon
    #40
    Azért kicsit erős a melegeket a gyilkosokhoz és pedofilokhoz hasonlítani... De mongyuk az is hülyeség szerintem is, amit arty írt...
  • arty
    #41
    Más a pszichologia. Gyilkos/pedo = bűnöző, nem "vicces".

    Homoszexualitás elfogadott, van aki bevallja, van aki nem.

    Ergo Sanyix buzi.