42
Eltűnik a pénz a telefonról.
  • LeWyTy
    #1
    Eltűnik a pénz a telefonomról.
    Pannonos vagyok.
    1000ft al feltöltöttem.
    És kaptam 2 sms-t:
    Egyenlege 600Ft alá csökkent.
    Egyenlege 300Ft alá csökkent.
    És végül teljesen elfogyott.
    Ezt eljátszottam 2x.
    HELP!!!Mit lehet ilyenkor csinálni.
    És mielőtt valaki azzal jön hogy mire fizettem elő vagy hasonló közlöm hogy !!semmire!!
  • LeWyTy
    #2
    Jah és pont új telefont vettem.
    Tegnap a régivel és ma az újjal is ez történt.
  • bon
    #3
    Miért nem a szolgáltatót hívod fel ez ügyben? De akár a szolgáltató valamelyik üzletébe is befáradhatsz.
  • LeWyTy
    #4
    Nem tudtam hogy lehet olyant :)
  • matyi0323
    #5
    Ilyen már volt faterrel/ nagyfaterrel is.
    Szintén pannonál, bementek a boltba és megoldódott a gond. Még elnézést is kértek:)
  • LeWyTy
    #6
    És azt megmondták mi volt?
  • matyi0323
    #7
    Nem mondtak azok semmit, csak utána nem volt ilyen, meg bocsit kértek:DD
  • LeWyTy
    #8
    Okés.
    Köszönöm szépen.
  • LeWyTy
    #9
    Szeretném kérni a moderátorokat hogy ne büntessenek meg, de én teljesen komolyan gondoltam.
    Ha nem ment volna el vele 2000ft om akkor nem nyitottam volna.
    De így is kevés a pénzünk és szükségem volna a telefonra is.
    Úgy gondoltam itt segíthetnek.

    Bocsánat!
  • Immigrants
    #10
    De legyél határozott mond hogyha nem kapsz két 1000-res feltöltést akkor szolgáltatót váltasz meg mond hogy hát ez felháborító ilyen más szolg nincs.És talán adnak ha van fejl írj!
  • autoszimulator
    #11
    tuti addig rugdaltam volna őket, amíg el nem mondják, mi volt ez. nem bocsánat kell, hanem megmagyarázni hogy ez miként lehet.

    Szóval LeWyTy pls faggasd ki őket, én is hallottam már ilyenről, nem indokoltak ott sem.
  • jackcsabi
    #12
    Ez érdekes, velem is tök ugyanez van csak nem jön sms... A számlán mindig ilyen 3-6 ezrek vannak a mobilomra, pedig havonta vagy 2szer használom pár percet hívásra...
    A szolgáltatót már megkértük, hogy adják már oda a papírt hogy mire ment el ez a pénzt, mert tök érdekes, hogy csak úgy eltünik...
  • jackcsabi
    #13
    Ja lehagytam, hogy megkértük hogy adják oda a papírt, de valahogy "elfelejtették"
  • DJ RX7
    #14
    nekem tmobile minden feltöltésnél levon 350 ft a feltöltés után kb fél óra múlva. mikor útba esik a bolt be fogok menni és megkérdezem, hogy ugyan mi a fasz veszi le a pénzt.
  • tigeroo
    #15
    pannon szintén?
  • jackcsabi
    #16
    Vodafon.
  • 5m0k3sh0w
    #17
    csajodat kérdezd :D
  • 5m0k3sh0w
    #18
    nem felháborító hogy a te telefonodról beszél azokkal, akikkel félrekefél?
  • zyppy
    #19
    miukoer??
  • matyi0323
    #20
    Merre laksz?
    Hallottam egy olyanról, hogy "határközelben" pl: 10-20 km-re a határtól a telefon néha magától is romaing-(rúming :D )-ol. Esetleg ez nem fordulhatott elő?
  • LeWyTy
    #21
    Kb 5km-re a szerb határtól Tompán.
    De most anyáméknál vagyok Nagykőrösön az ország közepén.
    és ezek tegnap meg ma történtek.
  • matyi0323
    #22
    Akkor passz, esetleg nem utaztál közben határközelben? Bocsi, de csak ilyen tippem van.. Mert ami nagyapámmal volt, ő is románhatár mellett volt akkor..
  • EK1TEP
    #23
    Tesómnak volt ilyen vasárnap!
    Vodafonos, ingyen hétvégéje volt mert feltöltötte 3000Ft-al.Nekem is volt egész nap beszéltem barátnőmmel még mindig van rajta 4000Ft.
    Tesómnak jött az sms, hogy egyenlege 50Ft alá csökkent közben meg előtte pár napja töltötte fel alig telefonál hétköznap, néha ír sms-t.
    Érdekes... majd bemegy megkérdezi hogy mi történt a pénzével.
  • Benny04
    #24
    anyukámmal olyan volt régebben, hogy egy hónapig ingyen lehetett mms-t küldeni hálón belül. küldtem egy párat és rendesen vette le a pénzt.
    aztán felhívtuk az ügyfélszolgálatot, és azt mondták, hogy elnézést, és nemsokára visszaküldték a pénzt, ami lement a telóról.
    szemét ez a szolgáltató
  • KAMIONOS KOGYO
    #25
    Az egyik haveromnak is volt ilyen esete,neki az internet húzta le(pedig nem internetezett egy másodpercet sem!)
  • laci 700
    #26
    Valaki figyeli. D: bizti vírus! -.-
  • Terensz
    #27
    "Ilyen már volt faterrel/ nagyfaterrel is.
    Szintén pannonál, bementek a boltba és megoldódott a gond. Még elnézést is kértek:)"

    Valószínűleg bugos a Pannon rendszere...
    Írj számlapanaszt, 2 pillanat alatt látni fogják, és úgyis jóváírnak.

    (UPC-nél is volt ilyen anno. Annyi történik ilyenkor, hogy amikor előző hívást befejezed, nem kerül be a "hívás vége" bejegyzés az adatbázisba, így a számlázás megy tovább. Reklamációnál meg meg tudják nézni, hogy volt-e tényleges beszélgetés a vitatott időszakban)
  • Icebarney
    #28
    wap előfizetés
  • solo
    #29
    adasdsadadasfasdasfa!!! xDDDDDDDD
    Az para..
    Nekem még jobb a szitu:]
    Szal tavaj nyáron ausztriába kimentünk..Átjelentkezett másik szolgáltatóhoz...Este nyekereg a telefon...Egyenlege 600 alatt, 2 perc mulva egyenlege 300 alatt...LenémÍtottam.
    Reggel 2 sms várt..Egyikben -1000 valahányszáz volt, másikban -5000 valaáhnyszáz...Aasdsadas kurvaanyjukat!
    2 nap mulva hazajöttem...Felpakoltam 10 kerek ezrest a qurvba karimra, erre kapok egy olyat, hogy egyenlege -8000 akárhányszáz...Ekkor nagyon vörös lett a fejem-.-""""
    Mutteromat elküldtem a szakadár pannonhoz, hogy akk most mi is ez...
    Fél óráig nézegették a kis 15 colos LCD jüket, és kinyőgték, hogy wifi-ztem:| Nah, az fasza...Wifi nem volt a közelbe...Nem telefontáltam(hÍvást se fogadtam), nem neteztem, semmi: D Zsebembe volt..Utazás alatt még ki is volt kapcsolva:|

    Fogtam, elmentem a gecibe, és vettem egy másik karit: D
  • Petka
    #30
    Wifizés nem vesz le pénzt...
  • laci 700
    #31
    úgy van! Én majdnem minden nap wifizek de nem vesz le egy forintot sem... D: Ők sem tudják mit beszélnek...
  • hapeti #32
    Én T-Mobilos vagyok és nálam is ugyanez volt. Bementem egy üzletbe azt mondták hogy wapoztam pedig hozzá sem nyúltam. Utána letiltattam a wapot és azóta nem megy le pénz. Amúgy nálam az a pénz elveszett.
  • Aspyrin
    #33
    A részletes számlából kiderül, mikor történt adatforgalmazás. Egyes készülékek automatikusan felcsatlakoznak, frissítenek. Ez mondjuk nem kellemes, ha az alapértelmezett Net Start csomag az aktív (13Kb/10Ft).
  • solo
    #34
    Ezaz: DDDDD

    Én is cask néztem.Azóta új számom van..Már ideje volt, mert szarok voltak a percdÍjak:/
  • Gaborkik #35
    Szomszédommal olyan volt hogy a telefont nem is használta, előfizetéses volt és havonta jött 3-4000Ft-os számla hogy mms meg sms küldések azt közben a telefon kikapcsolva az asztalon hevert egész hónapban :D
  • LeWyTy
    #36
    #30!!!!
    Ott a pont!Úgyhogy LOL!
  • jackcsabi
    #37
    Szinte ez van velem is, csak én havonta kb. 1szer használom pár percre... Tökre érdekes...
  • t0mmy #38
    Sziasztok!


    Szerintem az történhetett, hogy még régen amikormásé volt a szám (mert ugye mindig újra kiosztják a régieket) az az ember regisztrált egy emelt díjas szolgáltatásra, és hiába töltesz rá pénzt mert a szolgáltatás ugye lemondásig marad!
    Gondolom ez lehet. A szolgáltatók leszoktatk már a túlszámlázásról...
  • LeWyTy
    #39
    1,5 éves a kártya.
    És nemhiszem hogy túlszámlázás mert feltöltős vagyok.

    Am régen a kb 2e ft helyett 13e ft os számlát kaptam a vodafonnál.
    Addig voltunk tagok.
    Apám bement és hozzávágta az alkalmazotthoz a kártyát és cső :)
    (persze reklamálás után)
  • fodorpetii
    #40
    hat figy nem lettem volna ilyen nyugodt a helyedbe, és sztem is kérd vissza a pénzt!!