20
Bluetooth hiba :S vagy nem?
  • biomage
    #1
    A testvérem vett egy használt Nokia 6103st.
    Megnéztem a telegurun, van beépített bluetoothsa, benéztem a kapcsolatban, és nem látok buetooth csak infrat, és valami ilyesmit, "Csomag alapú átv."
    Segítsetek :S
  • Aspyrin
    #2
    menü-menü-menü-beállítások-kapcsolatok-bluetooth-bluetooth beállítások-saját telefon láthatósága
  • biomage
    #3
    nem tudsz olvasni, nincs bluetooth a kapcsolatban -.-, csak infra van választható más nem
    kérsz képet?
  • Aspyrin
    #4
    Tudok olvasni, bocs, hogy segíteni próbáltam.
    Esetleg még a menü-menü-kedvencek(bal választógomb)-opciók-lehetőségek-bluetooth menü lehetőséget próbáld ki, hátha, csak a főmenüvel van a gond...
    Ha ott sincs, akkor passz.
  • biomage
    #5
    ott sincs :S a beszélgetések után csengőhang jön :(
  • akyyy
    #6
    st-be nincs bluetooth csak sima 6103-ba!
  • biomage
    #7
    nem tudom milyen, csak a kinézetre kerestem rá a telegurun, és 6103 kinézete van
  • biomage
    #8
    Oké elnézést, nem tudtam a típust :S így az elsö találatnál meg is álltam :S, a telefon 6101 es :S, leszedtem az akkumulátort és mögötte ott volt a szám. így már érthető miért nincs a kapcsolatban bluetooth
  • Aspyrin
    #9
    Szívesen.
  • biomage
    #10
    kösz a helpet, még szerencse hogy privin megkérdeztem tőled
  • Benny04
    #11
    ezért topikot nyitni....
  • tigeroo
    #12
    ok
  • passatgt
    #13
    fail
  • pyrohun #14
    Atyaég, most esett le..... :DDDDDD:ASD:D:DASDD
  • biomage
    #15
    Nekem is :)
  • wyx
    #16
    biomage te évről évre hülyébb vagy az élethez
  • pyrohun #17
    ASD:ADS basszus, ne bántsd már szegényt. :(
  • biomage
    #18
    Ismerlek valahonnan? ha nem akkor kuss
    Amúgy bagoly mondja verébnek, elég értelmes a Nick neved :P olyan mintha egy 5 éves gyerek találta volna ki
  • wyx
    #19
    én ismerlek elég az, már akkor ezer éve itt voltam mikor te még az 530as topikot fedezted fel magadnak, és csuwwinak fogadkoztál hogy levered majd, csak adjon időt.

    és mielőtt hatalmas logikáddal kiügyeskednéd, mondom hogy nem, nem ezen a nicken....
  • wyx
    #20
    dehát bazdmeg vesz egy mobiltelefont amiről azt sem tudja mi az, és utána keresi benne a funkciókat, mert "ő azt hitte hogy ilyen, mert ez nézett ki így" hát mekkora szintű sötétségre utal már