13
Egy uj nagyszerü közösségi portál!
  • fergusonpapa
    #1
    Ezt azért nyitotam mert a netet böngészve egy uj közzöségi portálra bukantam ami igen csak igényes és mindent tud mint társai,kisseb hiábbái vannak mert még nem rég indult de már most vetekszik tudásban az iwiw és társaihoz képest!

    -szolid
    -könnyü kezelhetöségü,átlátható
    -mindent tudd ami kel
    -folyamatosan ujul
    -ingyen sms
    -rengeteg jo funkcio (és még több lesz)

    Stb stb

    Sztem nem lehet mit veszteni rajta,föleg ha egykis idöt adunk neki!

    Akit érdekel irjon privibe vagy ide is akár 1 mail cimet és küldöma meghivot az oldalra 1 perc az egész és ha nem tetszik törölhete dis magad 1 katintással (jobban jár az aki vár ha elégedetlen)

    Emelett ide lehet irni a véleményeket is ,amiket összegyöjtve küldenénk a szerkesztöknek!:)

    /nem reklámzom az oldalt csak jobb ha tudja a világ h nem csak szar van/
  • JackMeadow
    #2
    kurva nagy szükségvan egy ujabbra, indáig is csak kismillió van, már hiányzott még egy a palettáról, majd h aelfingja a himnusz, fejen áll és magothasit akkor lehet h regelek, adig meg mehet a lecsóba
  • JackMeadow
    #3
    külgyed beja szerkesztőnek
  • kuci06
    #4
    Nem reklámozod az oldalt, de olyan szöveget nyomsz le, hogy Billy Mays is megirigyelné
  • cSuwwi
    #5
    jah, nekem is kb. ez jutott eszembe.
    a kutyát nem érdekli mellesleg, már így is több van az ilyen szarokból mint kellene. pár évvel elkéstek vele
  • V43 1105
    #6
    Ingyen sms.. ja egy hétig :o)
  • Lacee
    #7
    mindent tudd ami kel? (sic!)
    nocsak, örömmel hallom. és mi az a minden, honnan tudja hogy nekem mire van szükségem? :)
  • bld
    #8
    Vagy korlátozott karakterszámmal és batár nagy reklámmal a végén...
  • huntofa
    #9
    arra sem volt jó az oldal hogy kiverjem rá... azt hiszem akkor kihagyom
  • fergusonpapa
    #10
    köszönöm h töröltétek...szépek vagytok am kredit fejében tudsz smst külddeni..és korlátlan de persze ti okosak vagytok és mindent tudtok..(kispöcsök)használjátok akkor a lassu és szar iwiwet és társait...
    Akit mégis érdekelne nyugodtan küldök még meghivot!
  • 5c0rp330n
    #11
    normális ember nem iwiw-et használ, hanem facebook-ot, ahhoz próbáld meg hasonlítgatni a fosodat.
  • dav1d
    #12
    reklám
  • werkfilm
    #13
    remélem elcsap egy villamos es galambok csipkedik majd a gerinced darabkáit