89
Kinek milyen tapasztalatai vannak?
  • Fabio Capello
    #1
    Mindenki nap mint nap találkozik a különböző teleshopos reklámokkal a tévében, mint például a WS Teleshop, vagy a TopShop Teleshop.

    Rengeteg ajánlatuk van konyhai eszközöktől a kondigépekig, érdekelne, hogy a tisztelt fórumlakóknak van e valamilyen tapasztalata az ilyen vásárlások terén (mennyire megbízható az áru, tartós e, szállítás rendben van)?

    Hogy konkrétum is legyen, én most az AbTronic x2 övet néztem ki, valaki esetleg rendelt már ilyet, vagy ennek az előző verzióját? Ha igen, milyen tapasztalatai vannak vele?
  • Szabi84
    #2
    nem a gumiba kellett volna?

    Azt hiszed munka nélkül lesz eredmény?
    Nem akarok bántani senki aki rendelt már ilyen helyekről, van egy kettő ami még jó ötletnek tűnik, nekem mégis az ilyen termékekről egy szó jut az eszembe:

    gagyi
  • Fabio Capello
    #3
    nem saját használat, egy rokon rágja a család fülét hónapok óta hogy fúdemilyenjó, gondoltuk egye fene, de azért biztosra akarok menni :D
  • John Cena
    #4
    nekem egész tele shopból az marad meg hogy szart árulnak pl kávéfőzőt 12000ft-ért és 8x meg ismétlik hogy ütés álló víz álló bevágva valami otvar szar képek :D:D és a legvégére ha 5percen belül meg rendeli kettőt kap + a 50db-os tartozék krumpli hámozó stb. :D
  • VRSDM
    #5
    rendelésről nincs tapasztalat. viszont a nyugatitól 5percre van egy kihelyezett üzletük. én ott vettem karácsonyra 4db hotpant, 1et sajátnak, 3at ajándékba. korrektek voltak, rendben volt minden, és van a mai napig szóval a hotpan tényleg nagyon jó kis cucc. főleg az árához képest, 2éve megvan már és semmi baja.

    ellenben a minden féle csodaketyeréknek azért annyira nemhiszek hajnövesztő stb. és ide tartozik az izomstimuláló is :/

    továbbá egy vásárló előttem panaszkodott arra a hajnyíró mittoménmire, ami olyan mint egy fésű, namost egy műanyag szar az egész ahogy láttam...

  • Rash87
    #6
    Inkább azt a pénzt,mint amennyibe ez a vacak kerül, kondibérletre költené,sokkal többet elérne vele,mint ezzel évek alatt :D
    Ilyen az emberi hiszékenység... sajnos ilyenekből élnek meg :)
  • Fabio Capello
    #7
    sajnos vannak olyan emberek akik még mindig azt hiszik, lehet eredményt elérni munkabefektetés nélkül...
  • VRSDM
    #8
    amúgy épp a hasizom az, amihez nem kell semmi, hanem a legpuritánabb ember is lefekszik a szőnyegre és csinálja.
    napi 2x10 , úgy hogy egy felmenetel 5mp legyen, a lemenetel szintén 5mp. vagyis 10x10 = 100 másodperc egy gyakorlat de csak 10felüléssel.
    ebből napi kettő egy hónapon át és őt mutogatják majd a teleshopban hogy milyen csudihasa van. egy szőnyeggel :D
  • RAZOR27
    #9
    Az egyetlen dolog ami onnan van, az még az ezredfordulóból való, napfogyatkozás-néző szemüveg xD mondjuk azt se én találtam ki, de így utólag belegondolva elég nagy hülyeség volt, mert akkor még a vécépapír mellé is azt adtak kb.
  • Atti12
    #10
    azért azt ne felejtsük ki hogy a kocka hashoz olyan étrend is kell :D Ha csak nincs extragyors anyagcseréd :D
  • Tyler1
    #11
    egyik ismerősöm rendelt az 1. szériából! kb. 2 hét után nem is működött, de azalatt a 2 hét alatt sem használt semmit. annyit ér mint ha rátennéd a tenyered a hasadra és finoman elkezdenéd rázni!
  • SLICK
    #12
    anyám régen meg volt áldva a sok hülyeségel, vett már "látásjavítószemüveget", Abtronicot, meg nem tom még mit.

    Őszintén szólva, ezek az eszközök semmivel sem különbbek mint mondjuk egy sima kereskedésben kaphatóak. Ráadásul drágábbak is. Pár ezer Ft-al olcsóbban jobb és tartósabb cuccot tudsz venni.

    Személy szerint nem ajánlom, hogy vegyél ezektől bármit is. Menj inkább nagyobb áruházakba és nézz körül, tuti találsz hasonló eszközt olcsón.
  • KicsiMonkey
    #13
    Nekem a kedvencem a Contour Pro Knives késkészlet reklámja. Először kiindulnak 1-2 késből, aztán kapsz hosszá még 4et, aztán ugyanezt kettőször... Ekkora fosságot...
  • KicsiMonkey
    #14
    Amúgy nekünk régen volt Abtronic, a régifajta, megvettük és ott kenegetni kellett ilyen kenőcsöt, aztán még meg is sokkolt minket. Most amúgy V gyalunk van, de azt nemnagyon használjuk.:D
  • Bruk
    #15
    Nekem akkor extragyors az anyagcserém. :D
    Kockás a hasam, nem gyúrok rá, nem figyelek oda mit eszek, egyszerűen csak kockás. Újra el kéne kezdenem gyúrni hogy megint jó kis szálkás legyek...most már csak a csontomon 1 kis izom van, ennyi. Pedig eszek állandóan, de nem hízok 1 dekát sem. Amikor gyúrtam akkor csont és izom voltam, semmi felesleg. :D
  • Tyler1
    #16
    kés reklámoknál a kedvencem a kenyér vágás volt :D a sima késnél úgy lenyomták a kenyeret mintha egy tank állt volna rá, a fasza késnél pedig 2 ujjal épphogy megfogták xDD hát úgy tényleg szebben lehet vágni...
  • Fabio Capello
    #17
    na igen, az mindigis egy fasza reklám volt... Kalapácsvágás utána beton meg papír, nalol :D

    #15: akkor áldd a szerencsédet, nem sok embernek adatik meg ilyen jó anyagcsere :)
  • V43 1105
    #18
    Inkább vegyél a személynek egy konditerem bérletet, szvsz ez a cucc parasztvakitás :/
  • KicsiMonkey
    #19
    Amúgy én legjobban a seggtitán Gábin meg a Horse-on nevetni :D Azok aztán tudnak reklámozni. Bár lehet, hogy erre kicsit rádobnak a szinkronhangok is :D
  • Bruk
    #20
    Nem olyan jó az. Ha nincs kedved edzeni úgy nézel ki mint egy etióp éhező kis gyerek. Igaz most van vállam de azokon csak 2 pálcika van. :D
  • KicsiMonkey
    #21
    kimaradt a szoktam szó a Horse-on után
  • Tyler1
    #22
    hmmmmmm nyám-nyám! Horse ez fantasztikus lett! mintha csak egy francia étteremben járnék XDDDDDDDD
  • Atti12
    #23
    mázlista vagy.. :)
  • akyyy
    #24
    Hatvanba én szoktam kivinni, mint futár

    tapasztalatom alapján főleg arra panaszkodnak, hogy ügyfélszolgálaton azt mondták nekik a szállítás 4 hét, erre 1 hét alatt már vihetem.
  • akyyy
    #25
    :DDDDD aztán meg tőlem kérdezik benne van e mind1n, mondom azt se tudom mi van bene, boncsa fel és nézze meg de előtte fizesse ki:D
  • bardocz
    #26
    Én csak egy Miracle Blade 3-at akarok,és akkor kiteljesedik az életem
    Na meg van pár fúrókészlet,ami jól jönne itthon
  • Fabio Capello
    #27
    :D:D:D

    bár mostanában Mr T.-t is gyakran látom benne :D
  • SLICK
    #28
    hatvani vagy?
    akkor a közeljövőben összefutunk, ott fogok dolgozni én is :D
  • DeerHunter01
    #29
    Feleshop ahol minden fele annyit ér mint amennyiért áruljuk! :D

    én inkább ennyi pénzből vennék egy fekpadot.
    de felülésezni a padlón is lehet :) :)
  • akyyy
    #30
    Nem, futár vagyok, oszt az az én területem.
  • DeerHunter01
    #31
    Portás
  • Tyler1
    #32
    na a másik a Mr. T. XDDDDD meg a szinkronhagja se semmi XD csórikámnak már nem megy a szekér, először Snickers reklám, most meg má Tv Shop :D
  • Fabio Capello
    #33
    jó a snickers reklám azér odabaszós :D
  • TheRock18
    #34
    egy nagy átbaszás az egész
    a garancia úgy működik,hogy,ha felbontod a csomagot,akkor ugrik...
    tehát,ha kiakarod próbálni,akkor buktad a garanciát...
    ennyit a teleshop-okról,meg a garanciáról...
    ennyit tudtam segíteni,nah csáó
  • akyyy
    #35
    Ebbe nagy tévedésbe vagy ám. Bármikor kicserélik, vagy küldenek helyette működőt, gondolom pénzt is visszafizetik, de azt nemf utár fogja, gondolom bankszámlára vagy ilyesmi.
    Egyedül arra kell figyelni hogy eredeti doboza meglegyen!
  • TheRock18
    #36
    hm...akkor régen legalábbis így volt,minket így basztak át...
    amúgy meg,te csak futár vagy,megmondják hova,te pedig viszed,nem kell foglalkoznod azzal,hogy a termék megfelel-e...vagy a garanciával mi van
  • akyyy
    #37
    csak viszem őket, néha meg elhozom a hibásakat. garancia meg jótállásos papírok, számlák benne vannak a dobozba, csomagolva, amihez én már nem férek hozzá.
  • karajjj
    #38
    jajj a horszt fuksz - gábi berger páros ki tud borítani, bár vagy másfél éve nem néztem már tvshopot :D

    kiskoromban mindig néztem és tökre örültem, hogy júj kijött az új késkészlet amivel már seggszőrt is borotválhatsz, milyen jó, hogy mi nemvettünk a régiből, mert azzal még nemlehetett... :D
  • 5c0rp330n
    #39
    nemrég valami ilyenre kapcsoltam, valami csöcsalátámasztóról győzködték a népet, hogy ezzel majd nagyobb meg formásabb lesz a mell
  • Tyler1
    #40
    majdnem tárcsáztál valld be XDDD