61
Half-Life 2: NEOTOKYO°
  • Borg
    #1
    Megjelent a Half-Life 2: NEOTOKYO°

    Futurisztikus SOURCE motoros lövöldözős. Képek és videók alapján elég igényes, csak a mod letöltés kissé lassan megy... szal kipróbálni még nem tudtam.







  • Pepsi Twist
    #2
    ez csak multi?
  • BB7
    #3
    Csak nekem ugrott be róla a Mirror's Edge?
  • Borg
    #4
    Egyelőre csak multinak tűnik, 10 mappal.

    Hivatalos oldal
  • spy803
    #5
    Nem csak neked, hüm, fel is rakom én is rég játszottam vele. :)
  • BB7
    #6
    :)
    Na megoldottam az esti programod! :P
  • Atkamon
    #7
    Lassú a letöltés? Nekem "csak" 1 mega/seccel jön a torrent verzió.
  • stp4trick
    #8
    torrent lent volt sec-perc, már fel is raktam
  • Borg
    #9
    Akkor még nem volt torrent link. De mindegy, már lejött amúgy is.
  • gregtom6
    #10
    Hát így, hogy ott van mellette, h HL2, ez egy iszonyat szar ötlet. Az eredeti HL2 meggyalázása...Amúgy is magán mod az esetek 90%-ában jó nem lehet.
    Én már csak emiatt se tölteném le, nemhogy megnézném...
  • gregtom6
    #11
    Legalább a topiknévből vegyétek ki a HL2-t, mert sokan elhiszik, h ez HL2 új része...
  • Borg
    #12
    Úgy érted a sok 1.0 aki olyan writeonly mint te?
  • werkfilm
    #13
    ügyivagy.. ügyifogyi
  • Rage47
    #14
    HL2 mod mégis mi legyen ott?!
  • Borg
    #15
    Na játszottam vele. Valami Uk szerveren egész jó ping volt, 30 alatt.
    Kicsit olyan mint a CS:S csak ultramodern köntösben, megbolondítva "Carryable Objective" móddal.
    Ahogy észrevettem az egyik csapat cipel valami szoborszerűséget, ami a ghost, és azt el kell vigyék valahova. Akinél van, az extra páncélt kap, de csak pisztolya van. A többiek védik. A másik csapatnak meg meg kell állítani őket. Van egy csomó marker a mapon, amiről fingom nincs micsoda, ráadásul ahogy fejlődünk játék közben, csak úgy leeht jobb fegyvereket venni. Viszont van álcázás, nightvision, meg egykét egyéb mód is, aminek még nem jöttem rá az értelmére.

    Alapvetően olyan mintha custom mapon css-zne az ember, meg custom skinek, és új fegyverek is vannak :) Ráadásul meglepően stabil, és bugmentes releasenek tűnik. Szépen ki van dolgozva.
  • Frosty01
    #16
    na a héten kipróbálom :)
  • Frosty01
    #17
    linket pls valaki :DD
  • Szega87
    #18
    szerintem ne menj internet közelébe pistike98[HUN]
  • Rage47
    #19
    itt van link meg egy kisebb teszt is.
  • karajjj
    #20
    najó, kérdés, de nemsűrűn szoktam multizni, szóval: ez ingyen van? :D
  • Borg
    #21
    Igen. Letöltöd a modot, installálod, elindítod a steamet, és ott lesz a többi játékod között. (feltéve hogy van egy HL2 vagy Source gamed már, amit megvettél)
  • karajjj
    #22
    jaaa így már értem, köszi a választ!
  • gregtom6
    #23
    Mi a fene bajod van, ember?:D Nem alreg vagyok...
    Nézd már meg, hogy mikor regeltem, és azután mondd azt, h alreg vagyok...

    Rage47-nek üzenem, h MÁS legyen ott, mondjuk, h mod, mert ez így félreérthető azoknak, akik nem olvasnak utána.
  • Szega87
    #24
    a szellemi szintedre céloztam
  • vzajcev
    #25
    Kipróbálom
  • gregtom6
    #26
    Mégis mi baj az én szellemi szintemmel? És milyen jogon szólsz le?
    Most szitkozódhatnék, de a szellemi szintem nem engedi meg...
  • gregtom6
    #27
    Tessék, inkább írd le, hogy mivel nem értesz egyet, nem egyből lenézni a másikat, akinek különbözik a véleménye. Kinek is kisebb a szellemi szintje?
  • SZilaJMaGGoT
    #28
    Te mi a faszt jössz itt a nagy szakértelmeddel ha ki sem próbáltad?? Egyáltalán mi az, hogy magán mod?? Van nem magán mod is?? Meg milyen eredeti HL2 meggyalázása?? Annyi köze van, az eredeti HL2-höz, hogy HL2-es source-mod kurva jó ötlettel és megvalósítással nagyokos... Különben CS is modként kezdte, és még had ne soroljam mr. AAA(hozzátenném sokszor sok mod jobban sikerül mint egy nagyon várt AAA kategóriás játék, szóval ezen elgondolkodhatnál, hogy miket állítasz lófasznyi tapasztalattal)... :/
  • stuka85
    #29
    hali, segítek egy kicsit, megérteni a gamét, a rengeteg marker amit mondtál azok egy része a saját emberek, a másik meg a
    szobor
    /ghost/,helye és azok a helyek ahova lehet vinni a ghost-ot. Akinél van a ghost azt lehet vinni is meg ha a kezedbe veszed akkor megmutatja az összes játékos helyzetét a mapon egyfajta legális WH :D
    Lényeg még milyen kasztot választasz, a felderítő, és a nevezzük kommandósnak, ők tudnak álcázni legtöbb ideig a felderítő, az utólsó kaszt a
    nehézfiúk
    ők nem tudnak álcázni de van egy jó kis hőkamerájuk és ezáltal mindenkit látnak a még álcázva is, sőt füstben is. Valamint minden kaszt más gránátot kap a kommandósnál repesz van a a felderítőnél egyfajta detonátoros bomba, a supportnál füstgránát van. Szóval ezt a modot a csapatjátékra találták ki. Jó játékot mindenkinek. :D
  • gregtom6
    #30
    Én csak annyit mondtam, h páran, akik nem lógnak egész nap a neten, de ismerik, és szeretik a hl2-t, azt fogják hinni, hogy ez a hivatalos folytatás, vagy ilyesmi, a címből kifolyólag. És utána meg mindenkinek azt mondják, h nekik megvan a hl2 új része, és azért most őszintén, ez jó lenne?
    Megtéveszthet pár embert a cím, oda kellene írni, h mod. De nekem 8.

    Amúgy honnan veszed, h nincs tapasztalatom? Én eddig még csak fura modokat láttam a hl2-höz, kivéve a Black mesa source(csinálják is jópár éve), valamint a BLue Shift és az Oppossing Force source-osításai, de azok nem biztos, h készülnek...
    modkészítéshez nem kell sok tudás, csak sdk használat tudás, max pár dolog. És általában nem évekig csinálnak 1 modot, ezért nem lehet annyira nagy szám. Persze vannak kivételek, mint mondtam, de rengeteg mod van.
    Ez most olyan, mint a flash játékok, vannak nagyon jók, és vannak olyanok, amikkel látszik, h alig foglalkoztak a fejlesztők...

    És olvasd végig, mielőtt megint leszólsz. Kösz.
  • MURopi
    #31
    Ha neked 8 akkor miért írod le? Ezen gondolkozz el.
  • gregtom6
    #32
    Mert szerintem úgy kellene, de a ti dolgotok, én nemtom átírni, és jogom sincs hozzá. Ez csak tanács volt. Mit gondolkozzak ezen?
  • Frosty01
    #33
    szerintem csak fogd be, ha úgysem érdekel annyira....
  • werkfilm
    #34
    menjmárinnen
  • SZilaJMaGGoT
    #35
    Egy mod készítéséhez nem kell sok tudás?? :D LOL Látszik, hogy lövésed sincs az egészről... Pont azért nem készül el egy rakás mod mert kurva nehéz bazki... És ha egy jó cuccot akarsz összerakni, kurva sok idő és erőfeszítés után is csak egy rakás szart kapsz, ami csak az alapja a nagy egésznek, amit még tele kell rakni content-el... És egy komolyabb engine-re épülő komolyabb játékmechaniká(kat)t tartalmazó mod-ot(esetleg játékot) sztem ne hasonlítsunk a flash játékokhoz(aminek az elkészítése szintén nem olyan egyszerű mint ahogy elképzeled...). Jah és onnan veszem, hogy nincs tapasztalatod, hogy az általad leírtak alapján, nyilvánvaló, hogy lövésed sincs arról amiről beszélsz... Ha legalább egy mükődő pályát fel tudsz mutatni amit source alá készítettél, akkor azt mondom le a kalappal előtted, és akkor talán adok valami féle hitelt annak, hogy nem kell sok tudás egy mod elkészítéséhez(pl. source sdk az egyik legnehezebben használható cuccos, goldsource "valamivel egyszerűbb")...
  • Frosty01
    #36
    na megnéztem, iszonyat jó :D

    nekem nagyon ájött ez a furcsa játékmód :D, szerintem játszogatni fogok vele sürübben mint a cs-vel ^^
  • iGoth
    #37
    Nagyon bejövős ^^
    Már töltöm is
    De a Counter-Striketol remélem nem fogja majd sok idömet elvenni
  • iGoth
    #38
    Jolvan igaza van h nem hivatalos a név...
    De én nem értek 1et ezzel a marhasággal a mod-okkal kapcsolatban, minden 10. modban van elég jó, sztem de a legutobbiba többis, nézd csak meg...
    Nekem Insurgencyben még klánom is van :) És nem véletlenül van annyi szerver, meg annyi ember a jobb szervereken h felse lehet férni :)
    HL2 alapu Source mod-os játék ezis, én kajak kipróbálom hát NeoTokyo...Alapbol a cim miatt :P:)
    Am meg a HL2töl feleannyirase voltam hanyattesve mint ettöl

    Borgnak meg megkell köszönjem h Source topicba megemlitette ezt a topicotis, mert sztem sose találtam volna rá erre a Játékra, mivel ugy kezdödik h Half-Life
  • armageddon666
    #39
    Na leszedtem és játszadoztam vele... bejön a játék ^^ csak szokni kell :D
  • Frosty01
    #40
    na végre :D mentem játszani XD

    ja lehetne vmi sg-s szerver is, vagy kinevezett szerver... egyenlőre :) NEM lenne rosz.