9
Transformers 2 Revenge Of The Fallen (PS2)
  • Swimming
    #1
    Sziasztok! Akinek meg van ez a játék az írjon, képeket töltsön fel, segítsen a másiknak és ha valami extrát fedezett föl azt is ossza meg velünk! És inkább olyanok írjanak akinek PS2 van meg ez a játék!

    CSÁÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ
  • kuci06
    #2
    CSÁÁÁÁÁ
  • BIZ0906
    #3
    "Transformers 2 Revenge Of The Fallen (PS2)"
    Írtad volna a konzolosok fórumába innen törőlhető vagy címet írjad át vagy irassad át!
  • Narxis
    #4
    A bukottak bosszúja!
  • Doomista
    #5
    Megbuktam matekból ! Most bosszút állok a tanáron !!
  • Seth
    #6
    Csak annyit tudnék elmondani, hogy a ps2 verzió egy nagy rakás fekália, na nem mintha a nextgen verziók olyan jók lennének. Nem érdemes rá pénzt,sávszélességet áldozni
  • Swimming
    #7
    Hello Seth! Akkor azt mondod hogy ne vegyem meg? Miért teked megvan?
  • Seth
    #8
    Megvan és borzalmas(és nem attól mert nem eredeti XD ). Költsd másra a pénzed
  • liberty2
    #9
    Skacok: Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem az 1986-os Transformers: The Movie létező két szinkronja nem igazán bejövős. A régi minőségben jó, de sok az időzítési és fordítási hiba. Az új meg olyan mintha csak emberek beszélgetnének. Felvettem a kapcsolatot ezért a NovaVoice non-profit szervezettel akik fandub-ok gyártására szakosodtak. Remélhetőleg, ha elegen jövünk össze és az anyagiakat is tudjuk fedezni akkor elkészíthetjük (akár mi magunk) a rajzfilm legjobb szinkronját. Kit érdekel a dolog?

    Csináltam egy Facebook csoportot, oda lehet írni nekem.