173
Szal..
  • Sephi
    #1
    Lehet orulni.

    Viszont ami elriaszt az az, hogy a trailerek alapjan eleg uresre sikeredett a vilag. Remelem nem lesz vele baj.

    Officiel site

    Kis ingame

    Orom es bodotta tovabba, hogy Guybrush hangja az eredeti maradt!
  • gfreak
    #2
    Örülés is van rendesen...Telltale már bizonyított a Sam&Max játékokkal,ezzel sem lesz gond szerintem ;)
  • Tinman #3
    Már látom a topik jövőjét...

    1. Kijött már?
    2. Én már töltöm.
    3. 600k-val jön.
    4. Ez a jó verzió ezt töltsétek: Tales.of.Monkey.Island.PROPER-RELOADED
    5. Ezt írja ki: Invalid memory allocation table: 3XC8V9:TVZX8883A adress fault

    Miért mondom ezt itt el? Mert talán ez a cím nem ezt a sorsot érdemelné.
  • tigeroo
    #4
    Szal..



    nemis te lennél Sephi:DDDDDDDddddddd
  • Sephi
    #5
    Ha' az vala, hogy a Sam and Max elso evadja a vege fele mar kicsit faraszto volt. A masodik evadot el sem kezdtem meg :(

    Remelem ez nem igy lesz... hogy mondjuk nalam mindig is MI > SM vala.

  • Sephi
    #6
    Koszonom az elso SPAM-et a topikba. Megint kerek a nap mi?

    Nem erdekel a valasz, nem kell SPAM.

    MONKEY ISLAND-rol legyen szo!

    PIRATES!
  • gfreak
    #7
    hmm...biztos ez lesz, mert mindennel ez van...én a Sam & Max -eket is megvettem mikor kijöttek a dobozos változatok..és ez is hasonló sorsra fog jutni
  • Timbo
    #8
    ejj nem valami bejövős a grafika :( és itt nem arra gondolok, hogy nem elég szép.. ez így volt mindig is jó

  • Cat 02 #9
    Ez az új ugye, nem az átdolgozott, feljavított 1. rész ?
  • Tinman #10
    Az első SPAM a #4-ben érkezett.

    Nem Pirates! /mert az egy másik játék... hanem "Yikes!"

    Legalább ismernéd a "játék sorozatot", amiről topicot nyitsz :-/
  • Fantos
    #11
    jaj azok a bennszülöttek, mennyit szenvedtem velük
  • Sephi
    #12
    Jo volt de ujra jo lessz :D Marmint az elso resz.

    Viszont a Teles-el kapcsolatban is jo erzesem van de nem akarom agyon dicserni amig nem vittem vegig.
  • Sephi
    #13
    1. Pirates egy vicces bekialtas volt, hogy vigyenek el innen tegedet te utodott, mielott folytatod a spam-et de latom nem birod ki.
    2. Mivel 2005 nyaran en nyertem a worldofmi Fanfiction versenyet, ezert ugy erzem tobbet tudok a sorozatrol mint amit te valaha is tudni fogsz.
    3. Takarodj ki a forumbol ha nem tudsz mast mintsem kotekedni non-stop.

    Koszi!
  • Sephi
    #14
    Apropo a

    World Of Monkey Island FANSITE

    ujraeledt! :D
  • Sephi
    #15
    Amit tudni lehet az az, hogy sok karakter fog visszaterni, koztuk Largo LeGrande neve is felemrult... amit ugye csodalkozva konstataltam.

    Stan-t is alig varom :D
  • Sephi
    #16
    Egy kis erdekes info :

    In 2002, LucasArts public relations manager Tom Sarris stated that "they are definitely going to make Monkey Island 5 since it is their most popular franchise. However, we shouldn't expect it in the near future."[14] Later in 2006, LucasArts director Jim Ward announced that they wouldn't be making any more adventure games until 2015.[15] [16]
  • Sephi
    #17
    E3 hallotak alapjan ha sikeres az elso resz remakje akkor a masodikat is megcsinaljak ami nekem a kedvenc reszem :)

    A Teles of Monkey Island ugye elmeletileg a Monkey Island 5 utan jatszodik de azt nem csinaltak meg, tehat lehet spekulalni, hogy esetleg majd egeszer az is meglesz.

  • Cat 02 #18
    Hurrá

  • Cat 02 #19
    Éreztem, hogy rossz lesz a kép :)
  • Tinman #20
    1. Hát persze... ;-) Aki képben van az Yikes!-t ír és nem piratest...
    2. Több évig voltam egy 18.000 példányszámú offline lapban cikkíró. Egy ideig játékrovat vezető a lap utódjában. Bizonyára véletlenül választott meg a vezetés anno erre a posztra. Köhöm.
    91-ben már Amigán ezt nyomtam... érdekelne te mikor találkoztál a sorozat első részével?
    3. A személyeskedésen kívül még milyen referenciákkal rendelkezel?
    Nem is tudtam, hogy TE FÓRUMOD... NOFENE!

    Nincs mit.
  • Sephi
    #21
    Na, most hogy ezt elmondtad, es nem ment el mindenkinek a kedve a Monkey Island-tol talan kepekkel vagy egyeb epito jellegu hozzaszolasal folytathatnank.

    Alitolag ha vegig vittuk a remaket akkor kapunk egy Hint-et amit majd a Tales Of elso evad vegen hasznalhatunk fel mint easter egg vagymi.

    Tobb infot hamarosan!

    Mar csak 5 nap!

    Van itt valaki rajtam kivul aki megrendelte?


    U.I. :

    Akit esetleg erdekel Tinman korai oneletrajza s azon belul a "Mit mikor jatszottam amikor fiatal voltam", vagy a hihetettlen merteku karierje, az privatba tole kerjen idopontot interjura.

  • Tinman #22
    "Akit esetleg erdekel Sephi korai oneletrajza s azon belul a "Mit mikor nyertem amikor fiatal voltam", vagy a hihetettlen merteku karierje, az privatba tole kerjen idopontot interjura."

    Ejnye.
  • Sephi
    #23
    Jo most mar szepen kerlek fejezd be a spamm-et, mert az emberek mar kerulik a topikot.

    Irj a Monkey Island-rol!
  • gfreak
    #24
    @Sephi: te vagy a topikgazda, ennyire csípik a szemed Tinman hozzászólásai, akkor ne veszekedj, töröld ki mind.

    @Tinman:ha ennyire csípi a szemed Sephi topikja, akkor egyszerűen ne írj be.

    Örülnék ha a játékról lenne szó, dobnátok a képeket, cikkeket, infomorzsákat, etc...
  • Sephi
    #25




    :DDD

  • gfreak
    #26
    hohohóóóó...az sem lenne egy utolsó ha a DOTT is kapna egy folytatást xD

    beszarás hogy Guybrush kezében kard van...remélem csak az üveget nyitja ki vele xD
  • gfreak
    #27
    jól sejtem, hogy ez is epizodikus lesz mint a Sam & Max?
  • Sephi
    #28
    Igen... nem tudom ha "sajnos" de igen az lessz. Hamarosan kiderul hogy sikerult! Mar csak 5 nap! :D
  • Lacee
    #29
    de jó hír! kiváncsian várom.
  • gfreak
    #30
    nekem nincs bajom az epizodikus cuccokkal úgy látszik a kalandjátékok elég jól működnek ebben a formában..
  • Sephi
    #31
    Hat nekem csak annyi, hogy ha tul jo akkor idegesit majd, hogy egy ora utan vege...
  • gfreak
    #32
    csak a következő hónapig kell várni :D olyan ez mint régen a képregényeknél ;)
  • 0ckH4M
    #33
    Lemezen kijön majd, vagy csak netről megvásárolható lesz?
  • gfreak
    #34
    először gondolom csak netről, de később ugyanúgy kidobják lemezen mint a Sam c Max-eket
  • Sephi
    #35
    Amikor kiadtak az elso evadot neten azutan lesz lemezes is. De nekem speciel nincs turelmem azt kivarni :D
  • gfreak
    #36
    én azért beszerzek majd egy dobozos TOMI-t :DDD
  • foxpal
    #37
    Hűűű tökjó :D
    Kijött már? vagy mikorjön eztis megveszem:D
  • 0ckH4M
    #38
    Lemezest megvárom, kell a gyűjteményembe :)
  • Zóanagyvarázsló
    #39
    Ha megrendeled a Telltale-től, akkor letöltheted az epizódokat, majd a végén a postaköltségért kiküldik az egészet is.
  • 0ckH4M
    #40
    Zsíííír :D