7
  • Zsolek123
    #1
    Nem lenne rossz egy beton-dzsungeles BIA.
    Én a játékot mindig is bírtam, és ha ez elkészül az isten se rángat el a gép elől
  • qwas
    #2
    Nem támogatom. Hajrá második világháború.
  • Balumann
    #3
    Én mindegyik részt próbáltam, nekem egyik sem jött be és hamar abba is hagytam. Szörnyű a harcrendszer (és sebzésrendszer), mozgások, AI, a HUD bár kikapcsolható engem szintén elriasztott. 1 percig nem tudtam élvezni egyiket sem, pedig én szinte "mindenevő" vagyok háborús/harci nem egyedül hentelős játék iránt.
  • Zsolek123
    #4
    Az egész egyéntől függő, ha neked ez nem tetszik, akkor nem tetszik, lehet hogy neked meg az tetszik ami nekem nem...
    Ezért szép a világ.
  • Alwares
    #5
    Tudjátok milyen Bia lenne jó? Vietnámos! Jó kis dzsungelben szenvedős, társakkal, vérrel, belekkel leszakadt végtagokkal, napalmal és miegymással. Apokalipszis most!
  • Falcon87
    #6
    Nekem iszonyatosan bejön a sorozat, inkább a katonák szenvedésére fókuszál, és ezt nagyon jól be tudja mutatni. Az átlagon felüli történet, a párbeszédek.... ááááhh
  • mumeen
    #7
    Igen.Nekem is az tetszik a legjobban,hogy a katonák életét,lelkivilágát is bemutatja.És azok a katonás szlengek:D Imádom.A következő mondatomért sokan felakasztanának,de szerintem 100000-szer élethűbb,mint a CoD.A CoD hentelős rambo.Tök nem életszerű,akárki akármit mond.BiA-ban az egyszemélyes hadsereg elve nem nagyon működik.Alwares,Te meg úgy látom,hogy nem igazán fogod fel,hogy ez a játék miről is szól.Csak nézed a durva jelenteket,de semmi hatása rád nézve.
    Amúgy a Vietnámos ötletet támogatom