13
Mobiltelefonnon nézhető tv-k, youtube
  • mcsaba
    #1
    Sziasztok, kerestem de nem találta hasonló fórumot ezért nyitottam. Esetleg összelehetne itt gyüjteni az ingyenes mobiltv-s cimeket. Segítség kéne hogy hogy lehet mobilon youtub videókat és online tv-t nézni? Nokia 6300-as készülékem van, és sehogyse tudok youtub-os videókat megnézni az oldal bejön de nem játszik le semmit. Ha valaki tudja kérem segítsen hogy lehet müködésre birni.
  • milk4
    #2
    10másodpercbe került megtalálni ezt...
  • milk4
    #3
    "The YouTube for Mobile application currently supports the following J2ME (Java) MIDP2 devices:
    Some Nokia phones like the 6110n, 6120c, E65, N73, and N95
    Some Sony Ericsson phones like the k800i and w880i

    Suggested phone features:
    Large, color screen such as a QVGA screen (240 by 320 pixels)
    A 3G data network and unlimited data plan; streaming video uses a lot of data that must be sent fast. If your network connection is too slow, YouTube will notify you."
  • ajem kisa
    #4
    HellO!

    Ez lehet segit!
  • spy803
    #5
    Tedd fel a CorePlayer 1.3-at azzal tudsz Youtube videót nézni.
  • werkfilm
    #6
    jó kis magyar mobilnetekkel meg 1 gb-s csomagokkal sztem nem érdemes hozzá se kezdeni :)
  • RAZOR27
    #7
    eh... akkor ez megy nálam is, jó tudni...
  • bracsek #8
    de az csak windfoson megy nem? ebben a nokia 6300 ban az van?
  • spy803
    #9
    Nekem Symbianos a telóm, ugyan Sony Ericsson, de megy rajta, wifivel is. Keresgélj csak a neten.
  • bracsek #10
    úgy könnyű, de tudtommal annak a telnek saját os e van, se symbian se windows, csak java és flash

    mondjuk nekem is sony ericssonom van, de annak sincs semmije, de nem is kell, mp4 et lejátsza, és az nekem több mint elég.
  • SL
    #11
    Sony Ericsson W715 is támogatja.
  • spy803
    #12
    Nem sajátos, csak a kezelőfelület más. Nokián S60 asszem Sonyin meg UIQ3. Az alap attól még ugyan az.
  • bracsek #13
    én annyit tudok, hogy nekem egy Sony Ericsson c510 em van, de azon nem megy semmi más, csak java és flash.