11
  • galocza
    #1
    tééhéényleg? egyre jobbat kapunk pénzünkért évről-évre? fene se gondolta volna...
    persze ez sem annyira egyértelmű: fórumokat olvasgatva azért sokan visszasírják a régebbi típusokat - van ki canon s5-öt pártol sx10-zel szemben, fuji ultrazoomnál is olvasgattam hasonlót (típusra nem emlékszem, tán 6500 a favorit). tudom, nem kompakt felsőkategóriáról volt szó a cikkben, de tudok lejjebb is hasonlót: visszasírom a canon 710is-t, amit odaadtam anyukámnak, tőle meg ellopták. az utód - nincs meglepetés, 590is.
    szenzorméret nem változik, megapixelháború dúl - elektronika, funkciók, kezelhetőség javul - szóval azért a magamfajta idétlen kattintgatónak igazak a fentiek...
  • mikloss
    #2
    Ha nem írják le a címben akkor magamtól sosem jöttem volna rá!
    Ez kb. olyan megállapítás mint: Ami távolról kicsi az közelről nagy.
  • Tinman #3
    "Egy amerikai elemzés szerint az utóbbi években jobbak és olcsóbban lettek a fényképezőgépek."

    NEBRASZKA!!!
  • KillerBee
    #4
    Ha nem olvasom ezt az elemzést, hülyén halok meg.
  • roliika
    #5
    Az amerikaiaknak kell, mert e-nélkül nemtudják..ésmost képzeld el, teljes sötétségben élték volna le életüket (na nem mintha így nem azt tennék). Lehet ezt azért jelentették ki, mert sok amcsi a már nem gyártott gépeket keresi.
  • Banano
    #6
    "Egy amerikai elemzés szerint az utóbbi években jobbak és olcsóbban lettek a fényképezőgépek"

    AZTAMINDENIT MEKKORA ELEMZÉS EZ !!!
    Ugy évekeken keresztül éjjel nappal dolgoztak ezen?!
  • Banano
    #7
    Ezen viszont ugyancsak nevetnem kell.
    Az amerikaiak biztos hülyék ehhez....
    Ez olyan mintha azt mondtad volna hogy ,,Japánnak fogalma sincs a digitális világról " DDD
    Szóval attól még hogy pár idióta amerikai elkészítette ezt a csodálatos elemzést , attól még ilyen téren biztos h nem hülyék, lehet hogy nem tudják hol van Európa de ehhez azért értenek.
  • Lame
    #8
    Erdekes, en pont az ellenkezojet figyeltem meg. Inkabb egyre szarabbak lesznek a gepek. Ahogy novelik a felbontast ugy lesz egyre gyengebb (mosott, eletlen, rajzszeu) a kepminoseg. Kompaktbol kb a 6 megapixel koruliek voltak a legjobbak. A Canon EOS 300-as ota is csak egyre szarabb a sorozat. Amikor elokerulnek a eos 300-al keszitett kepek meg mindig megdobbento milyen jo minoseguek, ez a 450 a proso nyomaba sem er.
  • [HUN]FaTaL
    #9
    Ejha mekkora meglepetés. Évről évre a processzorok is jobbak lettek. Ehhez a csodálathoz elemzés kellett? Mai nap ez már a második ilyen faszság, az IT cafen is volt egy tanulmány (szintén amerika) miszerint veszélyes a PC a gyerekekre mert felbukhat a kábelekben meg ugrál a tetején meg ilyesmi.
  • galocza
    #10
    az nagyon is fontos volt, megtudhattuk, hogy az lcd elterjedésével harmincikszről huszonikszre csökkent a monitorok okozta balesetek aránya.
    ez lényeges, az ilyen információért élek ! 8)
  • evetke007
    #11
    No meg brucevilice se tud manapság csak úgy C4-eshez detonátort fabrikánli mivel a TFT nem pukkanik