7
Remek kis felülnézetes horror shúter!
  • Lammer
    #1
    Sziasztok!

    Remelem van meg rajtam kivul olyan egyen aki nem riad vissza a fuggetlen kis kiadok jatekaitol! Most akadtam nemreg a fent emlitett alkotasra, pedig ugye mar 2008-ban kiadtak eme remek kis horror shutert! :) Aki ismeri az Alien Shooter stilusu gamezokat, annak nem lesz ujdonsag a Larva Mortus! Aki meg nem, az kosse fel a gagyajat, mert az egyszerubb grafika ellenere meg fog gyulni a baja az eloholtak es egyeb remsegek garmadajaval! :)
    Adott egy "bator hos" aki szerzodesek kereteben (levelke a terkepen) vallalja a helyszinek "kitakaritasat" Szamtalan fegyver es bonusz all rendelkezesunkre majd a jatek soran! Karakterunket tudjuk fejleszteni szintrol-szintre (Const, Luck, Observation, Regen stb!) Ahogy haladunk elore jonnek a jobbnal-jobb targyak es fegyverek ertelemszeruen... A missziok ugy neznek ki, hogy adott a terulet ami fel van osztva "szobakra"! Ameddig nem takaritjuk ki a szobakat, mindig ujraspawnolnak az ellenfelek, jol:] Hab a tortan, hogy minden RANDOM! tehat nincs 2 ugyanolyan misszio! A loszerek fogynak es bizony van olyan, hogy a kovetkezo missziora ugy megyunk oda, hogy nem nagyon van tolteny! Ilyenkor jol jon a jo oreg kard :) Ofkorsz vannak szetverheto dobozok, koporsok stb. ami "dobhat" loszert is, szoval "no para" :] Van a jateknak egy minimalis sztorija ami dark comic(kepregeny) jellegu atvezetokkel teszi meghangulatosabba az anyagot :) A jatek amugy pofon egyszeru, de megis valamilyen szinten addiktiv es szinte letehetetlen!

    Szerintem erdemes kiprobalni

    Hivatalos oldal!
    (van jutyub vidi, meg leiras rola bovebben!)

    MA'SZTHEV! (10 dolcsit boven megert! so"t!)
  • VRSDM
    #2
    kipróbáltam. jópofa.
    sajnos nekem 10dodót nem ér meg, mivel ezeregy ilyen játék van flash-be ingyé. : )
  • Lammer
    #3
    mutass nekem egy ilyen flash lovolde jatekot ami tartalomra(plusz OGL effektek teren) ilyen osszetett! hmm? ;)
    azert konyorgom egy flash jatekot ne hasonlitsunk mar ossze egy rendes jatekkal :D
  • VRSDM
    #4
    legalább 100at találsz az 1400ból.
  • Lammer
    #5
    ketlem!
    (imadom az Armor games igenyes alkotasait, de csak primkobbakat talalsz ott is!)
  • Calver
    #6
    na majd erre ránézek - Alien Shooter: Vengeance-t annak idején úgyis imádtam - bár kétségtelenül lehetne szebb. (legalábbis trailer alapján elég csúnyácska AS:V-hez képest, mondjuk az meg kicseszettül gyönyörű volt )
  • Braveheart
    #7
    Megnéztem a játékot... grafikailag elég gyenge (de néha beszaggat :D )
    Van penne jópár bug (1.2-es verzió) És elég hamar unalmas lesz. De még próbálgatom...