67
Az új PSP és minden ami hozzá kapcsolódik
  • EmThor
    #1
    Üdv,

    úgy tűnik a 2009.06.02.-i Sony E3 bejelentésekbe egy kis baki csúszott, s bár mint tudjuk véletlenek nincsenek, íme pár nappal korábban a PSP Go!

    Az info a PS Store-ra kiszivárgott 06.04.-én esedékes júniusi Qore digitális magazinból származik, teljesen hivatalos.


    PSP Go

    - 16gb flash memória
    - micro sd kártya bővítés
    - umd nincs
    - kijelző 40%-al fényesebb
    - még könnyebb mint a jelenlegi legújabb psp-3000
    - megjelenés ősszel, pontos dátum és ár még nincs
    - letölthető kisebb játékok, illetve: jak & daxter, metal gear, gran turismo, little big planet, amik biztosak


    Több info az E3-on.







  • REPS0L
    #2
    hát ez elég szarul néz ki :D
  • kuci06
    #3
    kvarcjáték fílingje van :/
    btw az első kép nekem nagyon photoshoppoltnak tűnik, az egész felső rész valahogy el van csúszva, az arányok érdekesek
  • VRSDM
    #4
    bizony jó szemed van.
    namost vagy tényleg valami utómunka eredménye
    vagy nagyon távolról lett fotózva (ez betutható lenne a gagyi minőségnek is)
    esetleg egy nagyobb látószügő obival a kép szélén lévő objektum ugye torzul. de ez a 2. elmélet sok helyből vérzik

    bizony ez a psp nem párhuzamos... (ellenben a vonalaimmal)

  • VRSDM
    #5
    a minőség inkább ilyen újságból scannelés eredménye szerű... fura az a lényeg :)
  • EmThor
    #6
    első hozzászólást olvastátok? digitális magazin szivárgott ki, onnan lett fotózva: TV-ről vannak fényképezve a képek

    Youtube Video
  • theone91
    #7
    Szerintem ehhez elég lett volna a sima PSP topik is.

    Szerintem a kép csak azért torzult, mert furcsaa szögben fotózták a tévét.
  • BB7
    #8
    És mit csináljunk a már megvett UMD-inkkel? Dugjuk fel őket a seggünkbe? Már elnézést, de akkor ezt hogyan fogják megoldani?
  • GP2100
    #9
    WTF? Micro SD bővítés? Nem hiszem el, hogy nem memory stick, bűzlik ez nekem...
  • mila69en
    #10
    valószínűleg azért mert megvan hajolva a lap:)
  • Benny04
    #11
    elírtad.
  • edios
    #12
    Perspektíva, objektív, szar minőségű kép/fotó/scan stb, avagy nem ezen kéne fennakadni sztem. Te se gondolod h egy ferde kijelzős készüléket ad ki a Sony:)

    Ellenben a gép kinézetébe már bele lehet kötni.. :/

    Egyébként meg sztem close, van psp topik, nem szokás az sg-n új konzol revízióknak külön topikot nyitni.
  • tom235
    #13
    Lerippeled őket iso-ba
  • tom235
    #14
    btw, ez azt jelenti, hogy őszre kész lesz a psp gran turismo?
  • BB7
    #15
    ÚJ KÉPEK SZIVÁROGTAK KI!
  • NecroJoe
    #16
    Ezek nem szivárogtak ki. HI-res képek a sajtónak. Egyenesen a Sonytól.
  • ldavid
    #17
    enyhén hasonlít erre a samsungra, nem?
  • BB7
    #18
    Lol! Tényleg! De ilyen Samsung-ot nem lehet Mo.-n kapni, ez valami koreai cucc lehet!
  • 5c0rp330n
    #19
    vicces, de tényleg kénytelenek lesznek valami hasonló megoldást kitalálni, hivatalosan.. gondolom valami jó kis védett ripet lehet csinálni ami csak a saját cuccodon fog futni utána..
  • Anubys
    #20
    Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem kicsit médiahekknek tűnik. Csak elgondolkodtam azon, hogy van, hogy 1-2 oldalon van csak megemlítve (írjátok be gugliba, hogy "psp go", és nézzétek meg a külföldi találatokat)
    Ha már tényleg ennyi infó lenne róla, már rég tele lenne vele a külföldi sajtó.
  • balla27
    #21
    ezek a képek szerintem nem valódiak a psp-ről.nagyon olcsó hatásúnak tűnik.a gran turismo 5-ről 5 éve tudnak hallgatni,de egy psp meg kiderül az e3 elött.szerintem ez elég furcsa.kamu az egész.
  • amdrula
    #22
    Nem kamu, fent van pár helyen az e3 utáni Qore PSP-s részlete, olyat nem forgatnak le félrevezetésnek :D
  • Anubys
    #23
    Hát, legyen igazad...
    Illetve ne, mert akkor dobhatom ki az UMD-s játékaimat, ha esetleg le akarom cserélni a régi Psp-met :)
  • BB7
    #24


    Ez bejönne! Nem csak a b@aszottnagy kijelző miatt, hanem a dupla joystick miatt is!
  • BB7
    #25
    Ezt csak megoldják valahogy! Ennyire még a Sony sem lehet köcsög a saját vevőivel szemben! :/
  • 5c0rp330n
    #26
    biztosan valós információ, egyenesen a sony hivatalos magazinjából van minden kép, videó és infó róla. szóval ez ne is legyen kérdés.

    #24: ez pedig a kamu, illetve valakinek az elképzelése, photoshopban.
  • ldavid
    #27
  • SL
    #28
    ha nem lesz UMD akkor a játékok hogy mennek?
  • BB7
    #29
    Le kell majd tölteni őket!
  • baaka
    #30
    ezért nem érdemes beruházni!főleg majd ha meglátjuk az árát!
  • F1re
    #31
    1et értek

    "- umd nincs"

    rajottek h senki nem vesz umd-t ?:D
  • rnd
    #32
    Így próbálnak a vareznak végetvetni. A játékok nem jelennek meg UMDn csak a PSNen (Kár hogy már azt is réges régen "feltörték")
  • Anubys
    #33
    "Így próbálnak a vareznak végetvetni. A játékok nem jelennek meg UMDn csak a PSNen"

    Volt már pár ilyen játék... Van ISO-ban pár a vinyómon... :D
    Ennyit az első mondatodról.
  • baaka
    #34
    Én személy szerint teljesen értelmetlennek találom ezt a döntést hogy kivették az umd-t a gépből!
  • GP2100
    #35
    Valaki eddig sem használta...
  • rnd
    #36
    Na látod... ezért van ott a harmadik mondat...
  • FoToS
    #37
    Én tuti veszek 1-et majd jönnek a okos oldalak és akkor jó lesz :)
  • Jim Morrison
    #38
    Nekem is ez tetszik
  • SL
    #39
    hát az úgy nem lesz jó
  • BB7
    #40
    Hát.. szerintem sem!
    Ha megveszek egy játékot akkor az a polcomon szeretem látni! ...